Partymasters – Fun Idle Game

بررس متن: پریا کنکاشور

16+

طراحی و اجرای جشن و میهمانی برای رسیدن به ثروت و شهرت بیشتر

ناشر: Playgendary سال انتشار: 2018

Partymasters – Fun Idle Game

16+

طراحی و اجرای جشن و میهمانی برای رسیدن به ثروت و شهرت بیشتر

ناشر: Playgendary

سال انتشار: 2018

بررس متن: پریا کنکاشور

سنجه‌ها
جهان کودکی و نوجوانی
محتوای آموزشی
محتوای بومی و فرهنگی
ترس و خشونت
گفتار نامناسب
محتوای بزرگسالانه
سهولت استفاده

برای نمایش توضیحات هر سنجه روی آن کلیک کنید

جهان کودکی و نوجوانی
محتوای آموزشی
محتوای بومی و فرهنگی
ترس و خشونت
گفتار نامناسب
محتوای بزرگسالانه
فضای بازی نمایشی از یک مهمانی بزرگسالانه است و شخصیت‎ها در نقش رقصنده در مهمانی حاضر می‎شوند که پوشش نامناسب و گاهی نیمه برهنه دارند. مدل رفتاری شخصیت اصلی (بازیکن) حالت انسانی ندارد و تنها با خریدوفروش شخصیت‎های رقصنده تلاش می‎کند تا امتیاز بیشتری کسب کند. نوشیدنی‎های به‌ظاهر الکلی نیز در محتوای بازی مشاهده‌شده است. اگرچه شخصیت‎های داخل بازی همگی به‌صورت کارتونی به تصویر کشیده شده‌اند، ولی به‌راحتی می‎توان وقایع و شخصیت‎های ارتباط برقرار کرد.
سهولت استفاده
در ابتدای بازی هیچ‌گونه توضیح مشخصی از سازوکار انجام بازی داده نشده است. بازیکن باید با آزمون‌وخطا بخش‎های مختلف را امتحان کند و به روش انجام بازی پس ببرند. بازیکن باید با حرکت دادن سریع انگشت خود روی صفحه، پول، سکه و نوشیدنی روی مهمانان و رقصنده‌ها بریزد تا وارد مراحل بالاتر شود.
آنچه والدین باید بدانند

این بازی در دسته‎ی بازی‎های Idle قرار دارد که در آن بازیکن حرکت مشخصی را تکرار می‎کند تا به امتیاز یا ثروتی بیشتر دست پیدا کند. در این بازی بازیکن در نقش برگزارکننده‌ مهمانی و جشن قرار دارد که تلاش دارد تا با افزایش هیجان جشن‌ها، شهرت و پول بیشتری کسب کند. بازیکن برای این کار از ابزارهای مختلفی (مطابق با میزان دارایی) استفاده می‌کند. بازیکنان می‌توانند مکان جشن، تزئینات، شخصیت‎های جانبی را انتخاب کنند و مطابق با سلیقه خود تغییر دهند. در هر مرحله شخصیت اصلی بازی روی صحنه و مابین سایر شخصیت‎ها قرار می‎گیرد و با حرکات نامتعارف و غیراخلاقی هیجان جشن را افزایش می‎دهد. ازجمله این موارد می‎توان به اجرای حرکات بدنی یا ریختن نوشیدنی به‌ظاهر الکلی بر روی تماشاچیان اشاره کرد... شخصیت‎ها همانند کالا در این بازی با پول خریداری و جایگزین یکدیگر می‎شوند. افزایش امتیاز به معنی جشن‌های بزرگ‎تر و متنوع‎تر به همراه امکانات بیشتر است. بخش وی‌آی‌پی این بازی فقط با پرداخت درون برنامه‌ای قابل‌اجرا است. این برنامه به‌صورت واضح تأکید بر خوش‌گذرانی بدون قید و شرط است که با شخصیت‎های انسانی نیمه برهنه و حرکات غیر خلاقی تلفیق‌شده است. برای آگاهی از اطلاعاتی که به اشتراک گذاشته می‎شود، بخش قوانین و مقررات حریم خصوصی را مطالعه کند. این بررسی بر مبنای نسخه‌ 1.2.6 Android در تاریخ ۹۸/0۲/0۶ نوشته‌شده است.

کیفیت

نحوه حرکت شخصیت‌های موجود در بازی به خوبی طراحی نشده و کیفیت گرافیکی بالایی ندارد. موسیقی متن شاد و هیجان‌آور است و شخصیت‎ها با ظاهر انسانی و به‌صورت کارتونی نمایش داده می‎شوند. تنوع بالایی در امکانات و مکان‎های برگزاری جشن وجود دارد که هرکدام با جزئیات مخصوص به خود طراحی‌شده‌اند.

مصرف گرایی

در صورت روشن بودن اینترنت دستگاه، تبلیغاتی به‌صورت مداوم برای خرید نسخه وی‌آی‌پی بازی نمایش داده می‌شود. همچنین برای دریافت امتیازات بیشتر بازیکن ملزم به مشاهده ویدئوهای تبلیغاتی است.

حریم خصوصی

در صورت اتصال به اینترنت، برنامه به حساب کاربری گوگل کاربر دسترسی پیدا می‌کند.

جزئیات برنامه موبایلی
سایز اندروید 71
نسخه تست شده روی اندروید 1.2.6
حداقل نیازمندی اندروید ۵.۰ و بالاتر
واحد پول رایگان
ناشر Playgendary
سال انتشار 2018