Peach Blood

بررس متن: حامد داوری

5+

فرار کردن از موجودات بزرگ‌تر و بلعیدن کوچک‌ترها با هدف ثبت رکورد

ناشر: Lardgames INC سال انتشار: 2017

Peach Blood

5+

فرار کردن از موجودات بزرگ‌تر و بلعیدن کوچک‌ترها با هدف ثبت رکورد

ناشر: Lardgames INC

سال انتشار: 2017

بررس متن: حامد داوری

سنجه‌ها
جهان کودکی و نوجوانی
محتوای آموزشی
محتوای بومی و فرهنگی
ترس و خشونت
گفتار نامناسب
محتوای بزرگسالانه
سهولت استفاده

برای نمایش توضیحات هر سنجه روی آن کلیک کنید

جهان کودکی و نوجوانی
محتوای آموزشی
محتوای بومی و فرهنگی
ترس و خشونت
تصاویر شخصیت‌ها و خورده شدن موجودات و خونریزی اتفاق افتاده بیشتر به سبک کارتونی است و ترسی را به بازیکن القا نمی‌کند اما عمل بلعیدن و از بین بردن سایرین می‌تواند تا حدودی خشن باشد.
گفتار نامناسب
محتوای بزرگسالانه
سهولت استفاده
چگونگی انجام بازی بسیار ساده است و فقط با حرکت انگشت به روی صفحه به جهت دلخواهتان می‌توان حرکت کرد و منوی بازی نیز پیچیدگی به خصوصی ندارد.
آنچه والدین باید بدانند

بازی PEACH BLOOD از سری بازی‌های ثبت رکورد است اما سبک آن متفاوتی دارد. بازیکن در جزیره‌ای معلق در هوا قرار دارد و حرکات با جابه‎جا کردن انگشت روی صفحه صورت می‌گیرد. بر روی جزیره موجوداتی لوبیایی مانند وجود دارند که بعضی از آنها کوچک‌تر از لوبیای بازیکن و بعضی بزرگ‌ترند. بازیکن باید درعین‌حال که از بزرگ‌ترها فرار می‎کند، سعی در خوردن کوچک‌ترها کند. خوردن موجودات کوچک به بزرگ شدن سایز لوبیای بازیکن کمک می‌کند. قارچ‌های متحرک نیز در این جزیره وجود دارند که هرکدام به رنگ متفاوتی دارند و با خوردن این قارچ‌ها نیروهای مختلفی بسته به رنگشان ازجمله افزایش سرعت یا افزایش سایز کسب می‎شود. مناطقی نورانی برای وارد شدن به محیط دیگر طراحی‌شده‌اند؛ به‌طور مثال از محیطی سرسبز به منطقه‌ای کویری می‎توان وارد شد. در مسیر بازی علاوه بر موجودات لوبیا مانند و قارچ‌ها بازیکن باید اقدام به جمع‌آوری سکه نیز بکند تا به کمک آنها بتوان شخصیت‌های جدیدی را خریداری کرد. برای آگاهی از اطلاعاتی که به اشتراک گذاشته می‎شود، بخش قوانین و مقررات حریم خصوصی را مطالعه کنید. این بررسی در تاریخ 98/02/13 نوشته‌شده و برمبنای نسخه iOS 17 است.

کیفیت

موسیقی بازی سرگرم‌کننده و جذاب است و متناسب با سری بازی‌های ثبت رکورد است، زیرا هیجان بازی را به‌طور چشمگیری افزایش می‌دهد. تصویر پس‌زمینه و به‌طورکلی رنگ‌های بکار رفته در بازی روح ندارند و از جلوه‌ی آن تا حدود زیادی کاسته‌اند.

جزئیات برنامه موبایلی
سایز اندروید 32
حداقل نیازمندی اندروید 4.0 یا بالاتر
نسخه تست شده روی iOS 17
واحد پول رایگان
ناشر Lardgames INC
سال انتشار 2017