Penguin Isle

thumbnail
۹ سال به بالا
در رامون، ستاره‌های یک محتوا با توجه به تحلیل کلی سنجه‌ها و نظر بررس و با هدف نشان دادن میزان هم‌راستایی آن اثر با نیازهای رشدی و تحولی گروه سنی موردنظر، ارزیابی می‌شود. با نحوه نوشتن بررسی در رامون آشنا شوید
ساختن جزیره‎ای بهتر برای پنگوئن‎ها با صرف سکه‎های به‎دست‎آمده
سال: 2019
  بررس متن: حامد داوری

  سنجه‌ها

  این بخش، مجموعه ای از سنجه‌های مثبت و منفی است که در هر محتوا بررسی می‌شوند، تعداد بولت‌ها نشانگر کمیت آن سنجه است. با کلیک روی هر سنجه می‌توانید توضیحات مربوط به آن را بخوانید.
اطلاعات بیشتر درباره سنجه‌ها را در لینک زیر ببنیید: هر سنجه نمایانگر چیست؟
  ساز‎و‎کار بازی دشوار نیست. بخش‎های مختلف بازی به بازیکن آموزش داده می‎شود و او را با انجام هر یک از مأموریت‎ها آشنا می‎کند.
  بازیکن در جریان بازی با مفهوم مدیریت‎ آشنا می‎شود. او منابع محدود بازی را مدیریت کرده و به مرور امکانات جزیره را افزایش می‎دهد و جمعیت آن را بیشتر می‎کند. با ضربه زدن روی عکس جانوران نام‎های انگلیسی آن‎ها نمایش داده می‎شود که در پی آن بازیکن با نام و شرایط زندگی انواع پنگوئن‎ها و سایر جانوران آبزی به خصوص جانوران قطبی آشنا می‎شود.

  آنچه والدین باید بدانند

  در بخش آگاهی والدین درباره‌ کلیت محتوا، داستان و نکات مثبت و منفی آن نوشته‌ایم. همچنین به نکاتی اشاره می‌کنیم که ممکن است برای والدین مهم باشند.
  بازیکن مدیریت جزیره‎ی پنگوئن‎ها را بر عهده دارد. او باید بخش‎های متفاوتی مثل ماهی‎گیری و استخر را برای پنگوئن‎های ساکن جزیره راه‎ا‎ندازی کند و سکه دریافت کند. پس از ساخت و تهیه‎ی این امکانات پنگوئن‎ها ماهی‎گیری کرده و صید‎های خود را در صندوقچه‎ای در جزیره ذخیره می‎کنند. بازیکن می‎تواند آن‎ها را نیز بفروشد و سکه‎‎ی اضافی به دست آورد. او همچنین باید رضایت پنگوئن‎ها را با انجام کارهای روحیه‎بخشی مانند گرفتن جشن تولد جلب کند. با پیشرفت در بازی و صرف سکه‎های به‎دست‎آمده امکانات و تجهیزات بیشتری برای جزیره فراهم می‎شود و بیش از پیش گسترش خواهد یافت. بازیکن می‎تواند تخم‎های پنگوئن‎ها‌ را نیز پرورش دهد و به پنگوئن بالغ تبدیل کند. افزایش جمعیت جزیره سکه‎های بیشتری را برای بازیکن به ارمغان خواهد آورد. بازیکن در این بازی باید جزیره‎‎ی پنگوئن‎ها را در فضایی قطبی بسازد، با زندگی و رشد آن‎ها همراه شود و با تأمین مواد و امکانات مورد‎نیاز ساکنین مدیریت بهینه‎ی منابع را تمرین کند. برای آگاهی از اطلاعاتی که به اشتراک گذاشته می‎شود، بخش قوانین و مقررات حریم خصوصی را مطالعه کنید. این بررسی بر مبنای نسخه‎ی 1.26.1 iOS در تاریخ 99/07/20 نوشته شده است.

  کیفیت

  طراحی بازی نزدیک به واقعیت است که به همراه موسیقی ملایم و صدای امواج دریا به خوبی محیط زندگی پنگوئن‎ها را تداعی می‎کند. تصویر انواع پنگوئن‎ها و دیگر موجودات آب‎زی در بازی نمایش داده می‎شود. یخ‎های معلق در آب‎ها و جمعی زندگی کردن پنگوئن‎ها به وضوح در تصاویر بازی قابل مشاهده است.

  مصرف گرایی

  مصرف گرایی به معنای وجود هرگونه ویژگی در بازی یا برنامه موبایلی است که باعث می شود تا مخاطب ترغیب به خرید یک محصول خاص یا دیگر بازی ها شود و یا حضور عناصری که به نحوی سبک زندگی‌ مصرف‌گرایانه را تشویق کند.
  این بازی دارای خرید درون برنامه‎ای است.

  مشخصات برنامه

  حداقل نیازمندی اندروید ۴.۴ و بالاتر
  نسخه تست شده روی iOS ۱.۲۶.۱
  سال انتشار ۲۰۱۹