Perfect Cream

thumbnail
۵ سال به بالا
در رامون، ستاره‌های یک محتوا با توجه به تحلیل کلی سنجه‌ها و نظر بررس و با هدف نشان دادن میزان هم‌راستایی آن اثر با نیازهای رشدی و تحولی گروه سنی موردنظر، ارزیابی می‌شود. با نحوه نوشتن بررسی در رامون آشنا شوید

قرار دادن خامه بر روی شیرینی با بهره‌گیری از مهارت تمرکز

سال: 2020
  بررس برنامه: پرستو رحیمی

  سنجه‌ها

  این بخش، مجموعه ای از سنجه‌های مثبت و منفی است که در هر محتوا بررسی می‌شوند، تعداد بولت‌ها نشانگر کمیت آن سنجه است. با کلیک روی هر سنجه می‌توانید توضیحات مربوط به آن را بخوانید.
اطلاعات بیشتر درباره سنجه‌ها را در لینک زیر ببنیید: هر سنجه نمایانگر چیست؟
  کنترل بازی بسیار ساده است اما مسلط شدن بر بازی جهت قرار دادن صحیح خامه، می‎تواند برای بازیکنان تا حدی با چالش همراه باشد. فیلم‎های تبلیغاتی بسیاری در بازی قرار دارند.

  آنچه والدین باید بدانند

  در بخش آگاهی والدین درباره‌ کلیت محتوا، داستان و نکات مثبت و منفی آن نوشته‌ایم. همچنین به نکاتی اشاره می‌کنیم که ممکن است برای والدین مهم باشند.

  کودک در این بازی با لمس صفحه بازی با انگشت روی شیرینی‎ها و میوه‎های متفاوت، خامه قرار می‎دهد و امتیاز کسب می‎کند. امتیازات کسب شده به بازیکن کمک می‎کند تا امکاناتی مثل رنگ‎های متفاوت خامه را در اختیار داشته باشد. تمامی ساز‎و‎کار بازی به مهارت کنترل قرار دادن صحیح خامه‎ها، مربوط است که خود به تمرکز و عکس‎العمل به‎موقع بازیکن نیاز دارد. بازی محتوای آموزشی ندارد و تنها جهت سرگرمی تهیه شده است. فیلم‎های تبلیغاتی در جریان بازی وجود دارد. برای آگاهی از اطلاعاتی که به اشتراک گذاشته می‎شود، بخش قوانین و مقررات حریم خصوصی برنامه را مطالعه کنید. این بررسی بر مبنای نسخه‎ی 1.11.0 iOS و در تاریخ 99/04/16نوشته‎ شده است.

  کیفیت

  بازی فضای ساده‎ای دارد. تغییری در شکل ظاهری شیرینی‎ها، میوه‎ها و دستگاه خامه‎زن وجود دارد که اگرچه برخی از آن‎ها همچون تصویر اسب تک‎شاخ، به فضای شیرینی‎پزی نامربوط هستند اما تا حدی مانع از یکنواختی فضای بازی شده است.

  مصرف گرایی

  مصرف گرایی به معنای وجود هرگونه ویژگی در بازی یا برنامه موبایلی است که باعث می شود تا مخاطب ترغیب به خرید یک محصول خاص یا دیگر بازی ها شود و یا حضور عناصری که به نحوی سبک زندگی‌ مصرف‌گرایانه را تشویق کند.

  جهت حذف تبلیغات پرداخت مبلغ 3.99$ و برای در اختیار داشتن شکل‎های ظاهری متنوع‎تر در خامه و شیرینی، پرداخت مبلغ 7.99$ لازم است.

  حریم خصوصی

  تمامی اقدامات و استراتژی‌هایی که برای جلوگیری از پخش شدن اطلاعات شخصی کاربران و به دنبال آن سوءاستفاده‌ی افراد نادرست انجام داده می‌شوند و همچنین نوع دسترسی‌هایی که برای انجام محتوایی خاص نیاز است در این بخش قرار می‌گیرد.

  دسترسی به اینترنت برای انجام بازی لازم نیست اما برای بالا بردن میزان امتیازات، اتصال به اینترنت و تماشای فیلم‎های تبلیغاتی لازم است.

  مشخصات برنامه موبایلی

  نسخه تست شده روی iOS ۱.۱۱.۰
  واحد پول رایگان
  ناشر Playgendary Limited
  سال انتشار ۲۰۲۰
  ارز رایگان