Perfect Slices

thumbnail
۱۲ سال به بالا
در رامون، ستاره‌های یک محتوا با توجه به تحلیل کلی سنجه‌ها و نظر بررس و با هدف نشان دادن میزان هم‌راستایی آن اثر با نیازهای رشدی و تحولی گروه سنی موردنظر، ارزیابی می‌شود. با نحوه نوشتن بررسی در رامون آشنا شوید

خرد کردن میوه و سبزیجات با انواع چاقو‎ها و با حداکثر سرعت ممکن

سال: 2019
  بررس برنامه: حامد داوری

  سنجه‌ها

  این بخش، مجموعه ای از سنجه‌های مثبت و منفی است که در هر محتوا بررسی می‌شوند، تعداد بولت‌ها نشانگر کمیت آن سنجه است. با کلیک روی هر سنجه می‌توانید توضیحات مربوط به آن را بخوانید.
اطلاعات بیشتر درباره سنجه‌ها را در لینک زیر ببنیید: هر سنجه نمایانگر چیست؟
  بازی به شکل بسیار ساده طراحی شده است. بازیکن با نگه داشتن انگشت خود روی صفحه‎ی بازی باعث حرکت چاقو می‎شود. او تنها باید مراقب باشد تا چاقو به موانع و همچنین میوه‎های خراب برخورد نکند. بازی با پیشروی در مراحل نیز دشوار نمی‎شود و روند ساده‎ی خود را ادامه می‎دهد.
  محتوای اصلی بازی خرد کردن میوه‎ها و سبزیجات با استفاده از انواع چاقو‎ها است که می‎تواند کودک را به بازی با چاقو در دنیای واقعی تشویق کند بنابراین بازی برای استفاده‎ی کودکان کم سال توصیه نمی‎شود.

  آنچه والدین باید بدانند

  در بخش آگاهی والدین درباره‌ کلیت محتوا، داستان و نکات مثبت و منفی آن نوشته‌ایم. همچنین به نکاتی اشاره می‌کنیم که ممکن است برای والدین مهم باشند.

  در این بازی سرگرم کننده از بازیکن خواسته می‎شود تا میوه و سبزیجات متفاوتی مثل فلفل و هویج را با وسایلی برنده‎ای مثل چاقو خرد کند. بازی از سرعت بالایی برخوردار است اما در بین میوه‎ها و سبزیجات سالم تعدادی نیز خراب و گندیده وجود دارد که درصورت برش آن‎ها از سرعت بریدن چاقو کاسته می‎شود. برخورد چاقو با موانع منجر به شکست بازیکن در مرحله خواهد شد. پس از اتمام هر مرحله از میوه یا سبزیجات خرد شده برای پخت غذا و سالاد استفاده می‎شود که تصاویر فانتزی و جذابی را ایجاد کرده است. برش میوه‎ها چالش فکری را برای بازیکن ایجاد نمی‎کند و تنها به تمرکز بالا نیاز دارد که خود می‎تواند موجب کاهش اضطراب در او شود. برای آگاهی از اطلاعاتی که به اشتراک گذاشته می‎شود، بخش قوانین و مقررات حریم خصوصی برنامه را مطالعه کنید. این بررسی بر مبنای نسخه‌ی Android 1.2.0 و در تاریخ ۹۸/۶/۲۴ نوشته شده است.

  کیفیت

  با توجه به محتوای ثابت و خسته کننده‎ی بازی، چاقو‎ها و سبزیجات جدیدی در طی مراحل در اختیار بازیکن قرار می‎گیرد که سبب ایجاد تنوع در فضای بازی شده است. سرعت بازی بسیار بالا است اما میوه‎ها و سبزیجات پس از بریده شدن به قطعاتی با اندازه‎ مساوی تبدیل می‎شوند.

  مصرف گرایی

  مصرف گرایی به معنای وجود هرگونه ویژگی در بازی یا برنامه موبایلی است که باعث می شود تا مخاطب ترغیب به خرید یک محصول خاص یا دیگر بازی ها شود و یا حضور عناصری که به نحوی سبک زندگی‌ مصرف‌گرایانه را تشویق کند.

  در صورت اتصال به اینترنت تبلیغاتی بین هر مرحله نمایش داده می‎شود. انواع متفاوتی از میوه‎ها، سبزیجات و چاقوها را می‎توان توسط خرید درون برنامه‎ای نیز تهیه کرد.

  حریم خصوصی

  تمامی اقدامات و استراتژی‌هایی که برای جلوگیری از پخش شدن اطلاعات شخصی کاربران و به دنبال آن سوءاستفاده‌ی افراد نادرست انجام داده می‌شوند و همچنین نوع دسترسی‌هایی که برای انجام محتوایی خاص نیاز است در این بخش قرار می‌گیرد.

  در صورت دنبال کردن شبکه‎های اجتماعی بازی، امتیاز بیشتری به بازیکن تعلق می‎گیرد.

  مشخصات برنامه موبایلی

  نسخه تست شده روی اندروید ۱.۲.۰
  حداقل نیازمندی اندروید ۴.۱ و بالاتر
  واحد پول رایگان
  ناشر SayGames
  سال انتشار ۲۰۱۹
  ارز رایگان