Perfect Slices

بررس متن: حامد داوری

12+

خرد کردن میوه و سبزیجات با انواع چاقو‎ها و با حداکثر سرعت ممکن

ناشر: SayGames سال انتشار: 2019

Perfect Slices

12+

خرد کردن میوه و سبزیجات با انواع چاقو‎ها و با حداکثر سرعت ممکن

ناشر: SayGames

سال انتشار: 2019

بررس متن: حامد داوری

سنجه‌ها
جهان کودکی و نوجوانی
محتوای آموزشی
محتوای بومی و فرهنگی
ترس و خشونت
گفتار نامناسب
محتوای بزرگسالانه
سهولت استفاده

برای نمایش توضیحات هر سنجه روی آن کلیک کنید

جهان کودکی و نوجوانی
محتوای آموزشی
محتوای بومی و فرهنگی
ترس و خشونت
محتوای اصلی بازی خرد کردن میوه‎ها و سبزیجات با استفاده از انواع چاقو‎ها است که می‎تواند کودک را به بازی با چاقو در دنیای واقعی تشویق کند بنابراین بازی برای استفاده‎ی کودکان کم سال توصیه نمی‎شود.
گفتار نامناسب
محتوای بزرگسالانه
سهولت استفاده
بازی به شکل بسیار ساده طراحی شده است. بازیکن با نگه داشتن انگشت خود روی صفحه‎ی بازی باعث حرکت چاقو می‎شود. او تنها باید مراقب باشد تا چاقو به موانع و همچنین میوه‎های خراب برخورد نکند. بازی با پیشروی در مراحل نیز دشوار نمی‎شود و روند ساده‎ی خود را ادامه می‎دهد.
آنچه والدین باید بدانند

در این بازی سرگرم کننده از بازیکن خواسته می‎شود تا میوه و سبزیجات متفاوتی مثل فلفل و هویج را با وسایلی برنده‎ای مثل چاقو خرد کند. بازی از سرعت بالایی برخوردار است اما در بین میوه‎ها و سبزیجات سالم تعدادی نیز خراب و گندیده وجود دارد که درصورت برش آن‎ها از سرعت بریدن چاقو کاسته می‎شود. برخورد چاقو با موانع منجر به شکست بازیکن در مرحله خواهد شد. پس از اتمام هر مرحله از میوه یا سبزیجات خرد شده برای پخت غذا و سالاد استفاده می‎شود که تصاویر فانتزی و جذابی را ایجاد کرده است. برش میوه‎ها چالش فکری را برای بازیکن ایجاد نمی‎کند و تنها به تمرکز بالا نیاز دارد که خود می‎تواند موجب کاهش اضطراب در او شود. برای آگاهی از اطلاعاتی که به اشتراک گذاشته می‎شود، بخش قوانین و مقررات حریم خصوصی برنامه را مطالعه کنید. این بررسی بر مبنای نسخه‌ی Android 1.2.0 و در تاریخ ۹۸/۶/۲۴ نوشته شده است.

کیفیت

با توجه به محتوای ثابت و خسته کننده‎ی بازی، چاقو‎ها و سبزیجات جدیدی در طی مراحل در اختیار بازیکن قرار می‎گیرد که سبب ایجاد تنوع در فضای بازی شده است. سرعت بازی بسیار بالا است اما میوه‎ها و سبزیجات پس از بریده شدن به قطعاتی با اندازه‎ مساوی تبدیل می‎شوند.

مصرف گرایی

در صورت اتصال به اینترنت تبلیغاتی بین هر مرحله نمایش داده می‎شود. انواع متفاوتی از میوه‎ها، سبزیجات و چاقوها را می‎توان توسط خرید درون برنامه‎ای نیز تهیه کرد.

حریم خصوصی

در صورت دنبال کردن شبکه‎های اجتماعی بازی، امتیاز بیشتری به بازیکن تعلق می‎گیرد.

جزئیات برنامه موبایلی
سایز اندروید 32
نسخه تست شده روی اندروید 1.2.0
حداقل نیازمندی اندروید ۴.۱ و بالاتر
حداقل نیازمندی iOS ۹.۰ و بالاتر
واحد پول رایگان
ناشر SayGames
سال انتشار 2019