PES 2017

بررس متن: پریا کنکاشور

10+ 8 تا 10 با همراهی والدین

بازی چندحالته با موضوع فوتبال و پیدا کردن تکنیک‎های متنوع گل زدن

ناشر: Game Gonyor سال انتشار: 2017

PES 2017

10+
8 تا 10 با همراهی والدین

بازی چندحالته با موضوع فوتبال و پیدا کردن تکنیک‎های متنوع گل زدن

ناشر: Game Gonyor

سال انتشار: 2017

بررس متن: پریا کنکاشور

سنجه‌ها
جهان کودکی و نوجوانی
محتوای آموزشی
محتوای بومی و فرهنگی
ترس و خشونت
گفتار نامناسب
محتوای بزرگسالانه
سهولت استفاده

برای نمایش توضیحات هر سنجه روی آن کلیک کنید

جهان کودکی و نوجوانی
محتوای آموزشی
محتوای بومی و فرهنگی
ترس و خشونت
گفتار نامناسب
محتوای بزرگسالانه
سهولت استفاده
انجام این بازی بسیار ساده بوده و نیاز به هیچ‌گونه آموزشی به کودکان و نوجوانان ندارد. همچنین ساختار تکراری و بدون تغییر نیز چالشی به بازی نمی‎دهد.
آنچه والدین باید بدانند

اگرچه عنوان این بازی از مجموعه بازی‎های PES گرفته‌شده ولی از ناشر این بازی‎ها نیست و تنها از عنوان PES برای ارتباط محتوای برنامه با فوتبال استفاده کرده است. ساختار بازی بر اساس ضربه زدن به توپ و پیروی از الگوی تکراری است تا توپ وارد دروازه شود. ضربات در فضای شبیه‎سازی شده‎ی استادیوم ورزشی همراه با تماشاگران است و تصویر اشخاص سرشناس فوتبال همچون علی دایی در گوشه‌کنار استادیوم به چشم می‎خورد. این بازی دارای پنج بخش متفاوت است: بخش هدف‌گیری، مسابقات، زمانی، تمرینی و دو بازیکنِ. در هر بخش بازیکن از زوایای مختلف باید ضربات آزادی را به سمت دروازه بزند و در صورت زدن ضربه به قسمت مشخص‌شده در دروازه امتیاز گل بیشتری دریافت می‎کند. در مراحل بالاتر دیوار دفاعی در برابر بازیکن شکل می‎گیرد که هرچه مرحله بالاتر باشد تعداد مدافعان بیشتر می‎شود. بعد از چند بار بازی نحوه‌ی گل زدن برای بازیکن ساده خواهد شد و در بخش هدف‌گیری و مسابقات بازیکن صرفاً به شوت زدن می‎پردازد و هیچ نوآوری وارد محتوای بازی نمی‎شود. در قسمت زمانی، تنها ۶۰ ثانیه زمان در اختیار قرار دارد تا بیشتری گل زده شود. در بخش دو بازیکنِ، به‌صورت نوبتی کودکان و نوجوانان با دوستان خود به شوت زدن می‎پردازند و با آنها رقابت می‎کنند. برای آگاهی از اطلاعاتی که به اشتراک گذاشته می‎شود، بخش قوانین و مقررات حریم خصوصی را مطالعه کنید. این بررسی برمبنای نسخه‌ی Android 14 در تاریخ ۹۷/0۹/۲۶ نوشته‌شده است.

کیفیت

این بازی کیفیت گرافیکی متوسطی دارد و پس‌زمینه همواره ثابت است. همچنین صدای یکنواخت تشویق فضای تکراری و بدون هیجانی را در طی بازی ایجاد می‎کند. حرکات محدود دروازه‌بان و مدافعان نیز ازجمله موارد نبودن خلاقیت در طراحی گرافیکی و فنی بازی است.

حریم خصوصی

برای انجام بازی در حالت دونفره و رقابتی اتصال به اینترنت نیاز است.

جزئیات برنامه موبایلی
سایز اندروید 11
نسخه تست شده روی اندروید 14
واحد پول رایگان
ناشر Game Gonyor
سال انتشار 2017