Pic Collage

thumbnail
۱۲ سال به بالا
در رامون، ستاره‌های یک محتوا با توجه به تحلیل کلی سنجه‌ها و نظر بررس و با هدف نشان دادن میزان هم‌راستایی آن اثر با نیازهای رشدی و تحولی گروه سنی موردنظر، ارزیابی می‌شود. با نحوه نوشتن بررسی در رامون آشنا شوید

ویرایش و ساخت کلاژ با ترکیب کردن عکس‎ و برچسب‎های متنوع

سال: 2011
  بررس برنامه: نیلوفر غیبی

  سنجه‌ها

  این بخش، مجموعه ای از سنجه‌های مثبت و منفی است که در هر محتوا بررسی می‌شوند، تعداد بولت‌ها نشانگر کمیت آن سنجه است. با کلیک روی هر سنجه می‌توانید توضیحات مربوط به آن را بخوانید.
اطلاعات بیشتر درباره سنجه‌ها را در لینک زیر ببنیید: هر سنجه نمایانگر چیست؟
  نوجوانان می‎توانند در بخش تصاویر بدون هیچ محدودیتی به انواع محتوای نامربوط دسترسی داشته باشند. همچنین دسته‎بندی‎هایی مرتبط با ازدواج و تعاملات بین بزرگسالان نیز وجود دارد.
  نحوه کار در سطح ابتدایی و بدون واردکردن تغییرات زیاد بسیار ساده است، اگرچه بسیاری از افرادی که به این برنامه روی می‎آورند به دنبال ایجاد تغییرات بزرگ و کوچکی در طرح خود هستند و آشنا شدن با تمام قابلیت‎ها و امکانات این برنامه به زمان نیاز دارد، اما همچنان کار دشواری نیست.
  اگرچه هدف این برنامه برای آموزش هیچ محتوای علمی نیست، اما نوجوانان با استفاده از این برنامه مهارت‎های ویرایش عکس و عکاسی خود را تقویت می‎کنند و می‎توانند با مشاهده تغییرات ایجادشده در عکس‎ها ایده‎های جدیدی را در معرض دید سایر استفاده‌کنندگان قرار دهند.

  آنچه والدین باید بدانند

  در بخش آگاهی والدین درباره‌ کلیت محتوا، داستان و نکات مثبت و منفی آن نوشته‌ایم. همچنین به نکاتی اشاره می‌کنیم که ممکن است برای والدین مهم باشند.

  این برنامه برای ویرایش عکس و ترکیب آنها و ساخت کلاژ است و در این راستا امکانات بسیاری را در اختیار استفاده‌کنندگان خود قرار می‎دهد. ازجمله این امکانات دسترسی به جست‎وجوی اینترنتی برای پیدا کردن تصاویر متنوع در داخل خود برنامه برای پرهیز از اتلاف وقت کاربران است. همچنین برچسب‎های بسیار متنوعی در انواع موضوعات جهت زیباسازی طرح‎ها ارائه‌شده است. برچسب‎ها بر اساس موضوع دسته‌بندی‌شده‌اند که شامل برچسب‎ها ازدواج، قلب و موارد مشابه است، همچنین در بخش جست‎وجوی اینترنتی هیچ فیلتری وجود ندارد. در کنار این موارد این برنامه فرصت تجربه کردن و توسعه خلاقیت فردی در زمینه عکاسی را در اختیار نوجوانان قرار می‎دهد تا بتوانند ایده‎های خود را پیاده‎سازی کنند و با اشتراک گذاشتن عکس‎های ساخته‎ی خود در داخل برنامه ازنظر سایر افراد آگاه شوند. بیشتر برچسب‎های این برنامه نزدیک به 2 دلارند و لینک ارتباط با شبکه‎های مجازی در بخش تنظیمات قرار دارد. افراد می‎توانند با ساخت حساب کاربری در این برنامه عکس‎های داخل برنامه خود را در کامپیوتر (از طریق سایت این برنامه) داشته باشند و در صورت تمایل از عکس‎های خود پرینت تهیه کنند. برای آگاهی از اطلاعاتی که به اشتراک گذاشته می‎شود، قوانین و مقررات حریم خصوصی را مطالعه کنید. این بررسی بر مبنای نسخه 7.29.8 iOS در تاریخ 96/11/08 نوشته‌شده است.

  مصرف گرایی

  مصرف گرایی به معنای وجود هرگونه ویژگی در بازی یا برنامه موبایلی است که باعث می شود تا مخاطب ترغیب به خرید یک محصول خاص یا دیگر بازی ها شود و یا حضور عناصری که به نحوی سبک زندگی‌ مصرف‌گرایانه را تشویق کند.

  برچسب‎ها و طرح‎های پس‎زمینه این برنامه در طرح‎های متنوع و از قیمت 0.99 دلار تا 3.99 دلار قرارگرفته است. برای نظر دادن و به اشتراک گذاشتن طرح خود در این برنامه و یا در فضای سایت الزام به عضویت وجود دارد. همچنین افراد می‎توانند از مسیر وابسته به Bing در برنامه برای جست‌‎وجوی انواع عکس در اینترنت استفاده کنند.

  حریم خصوصی

  تمامی اقدامات و استراتژی‌هایی که برای جلوگیری از پخش شدن اطلاعات شخصی کاربران و به دنبال آن سوءاستفاده‌ی افراد نادرست انجام داده می‌شوند و همچنین نوع دسترسی‌هایی که برای انجام محتوایی خاص نیاز است در این بخش قرار می‌گیرد.

  در قسمت تنظیمات لینک ارتباط با Facebook، Instagram، Twitter و وبلاگ این برنامه وجود دارد. برای گرفتن عکس در داخل برنامه، نیاز به دسترسی دوربین دستگاه هوشمند وجود دارد.

  مشخصات برنامه موبایلی

  حداقل نیازمندی اندروید متفاوت بر روی هر دستگاه
  نسخه تست شده روی iOS ۷.۲۹.۸
  واحد پول رایگان
  ناشر Northplay ApS
  سال انتشار ۲۰۱۱
  ارز رایگان