Pico Rally

thumbnail
۸ سال به بالا
در رامون، ستاره‌های یک محتوا با توجه به تحلیل کلی سنجه‌ها و نظر بررس و با هدف نشان دادن میزان هم‌راستایی آن اثر با نیازهای رشدی و تحولی گروه سنی موردنظر، ارزیابی می‌شود. با نحوه نوشتن بررسی در رامون آشنا شوید

ماشین‎سواری و به پایان رساندن مسیر مسابقه برای کسب مقام اول

سال: 2014
  بررس برنامه: پرستو رحیمی

  سنجه‌ها

  این بخش، مجموعه ای از سنجه‌های مثبت و منفی است که در هر محتوا بررسی می‌شوند، تعداد بولت‌ها نشانگر کمیت آن سنجه است. با کلیک روی هر سنجه می‌توانید توضیحات مربوط به آن را بخوانید.
اطلاعات بیشتر درباره سنجه‌ها را در لینک زیر ببنیید: هر سنجه نمایانگر چیست؟
  گاز دادن و حرکت کردن ماشین با لمس صفحه‎ی بازی انجام می‎شود و برای آهسته کردن سرعت در پیچ‎ها تنها کافی‎ است تا بازیکن انگشت خود را از روی صفحه‎ی بازی بردارد. توضیحات کاملی نیز در ابتدا برای راهنمایی بازیکنان وجود دارد.
  ماشین‎ها با برخورد به یکدیگر تصادف می‎کنند اما هیچ تصویری از خرابی ماشین یا جراحت راننده در آن نمایش داده نمی‎شود تنها پس از تصادف تصاویر کوتاهی مثل جرقه زدن اطراف ماشین به چشم می‎خورد. برخی از بازیکنان برای کم کردن سرعت حریفان و ممانعت از اول شدن آن‎ها به عمد با ماشین خود به ماشین آن‎ها ضربه می‎زنند.

  آنچه والدین باید بدانند

  در بخش آگاهی والدین درباره‌ کلیت محتوا، داستان و نکات مثبت و منفی آن نوشته‌ایم. همچنین به نکاتی اشاره می‌کنیم که ممکن است برای والدین مهم باشند.

  این بازی تجربه‎ ی مسابقات ماشین‎سواری در مسیر‎های متفاوت است. بازیکن با ماشین خود وارد مسیر مسابقه می‎شود. او باید چند دور را طی کند و سعی کند تا در رقابتی تنگانگ از حریفان خود پیشی بگیرد. بازیکن تنها در صورت برنده شدن می‎تواند از هر مرحله عبور کند اما وجود قسمت‎های مارپیچ مسیر برنده شدن را برای او چالش‎بر‎انگیز خواهد کرد. بازی داستانی ندارد و کنترل آن نیز ساده است اما بازیکنان می‎توانند با اتصال به اینترنت در مقابل حریفان آنلاین قرار بگیرند و هیجان بیشتری را تجربه کنند. در این بخش هیچ فضایی برای گفت‎و‎گو میان بازیکنان وجود ندارد. در صورت برخورد ماشین‎ها صحنه‎ هایی از تصادف نمایش داده می‎شود اما جراحتی در آن وجود ندارد. برای آگاهی از اطلاعاتی که به اشتراک گذاشته می‎شود، بخش قوانین و مقررات حریم خصوصی آن را مطالعه کنید. این بررسی بر مبنای نسخه‎ی 1.4 iOS در تاریخ 99/07/24 نوشته ‎شده است.

  کیفیت

  بازی محتوای ساده‎ای دارد اما طراحی آن چشم‎نواز است. مسیر‎های متفاوتی در بازی وجود دارند که ماشین‎هایی با رنگ‎های متنوع در آن‎ها در حال مسابقه با یکدیگر هستند. زاویه‎ی دید از بالا است اما گاهی زاویه‎ی دوربین عوض می‎شود و جریان مسابقه را از نماهای متفاوت برای بازیکن به نمایش می‎گذارد. صدا‎گذاری بازی کاملاً متناسب با جریان بازی است و صداهایی مانند برخورد دو ماشین و صدای ترمز در هنگام پیچیدن به خوبی شنیده می‎شود.

  مصرف گرایی

  مصرف گرایی به معنای وجود هرگونه ویژگی در بازی یا برنامه موبایلی است که باعث می شود تا مخاطب ترغیب به خرید یک محصول خاص یا دیگر بازی ها شود و یا حضور عناصری که به نحوی سبک زندگی‌ مصرف‌گرایانه را تشویق کند.

  تبلیغاتی در بازی وجود دارد که برای حذف آن‎ها پرداخت مبلغ 5.49$ لازم است. برای قرار‎گیری در برخی از جاده‎ها پرداخت حداقل 2.79$ لازم است.

  حریم خصوصی

  تمامی اقدامات و استراتژی‌هایی که برای جلوگیری از پخش شدن اطلاعات شخصی کاربران و به دنبال آن سوءاستفاده‌ی افراد نادرست انجام داده می‌شوند و همچنین نوع دسترسی‌هایی که برای انجام محتوایی خاص نیاز است در این بخش قرار می‌گیرد.

  برای قرار‎گیری در مسابقات آنلاین دسترسی به اینترنت لازم است. بازیکنان در صورت داشتن تلویزیون اپل می‎توانند با اتصال وای‎فای بازی را در تلویزیون انجام دهند.

  مشخصات برنامه موبایلی

  نسخه تست شده روی iOS ۱.۴
  واحد پول رایگان
  ناشر Raketspel
  سال انتشار ۲۰۱۴
  ارز رایگان