Pigeon pop

thumbnail
۱۲ سال به بالا
در رامون، ستاره‌های یک محتوا با توجه به تحلیل کلی سنجه‌ها و نظر بررس و با هدف نشان دادن میزان هم‌راستایی آن اثر با نیازهای رشدی و تحولی گروه سنی موردنظر، ارزیابی می‌شود. با نحوه نوشتن بررسی در رامون آشنا شوید
تغذیه پرندگان در حال حرکت بدون برخورد با موانع
سال: 2018
  بررس متن: نیلوفر غیبی

  سنجه‌ها

  این بخش، مجموعه ای از سنجه‌های مثبت و منفی است که در هر محتوا بررسی می‌شوند، تعداد بولت‌ها نشانگر کمیت آن سنجه است. با کلیک روی هر سنجه می‌توانید توضیحات مربوط به آن را بخوانید.
اطلاعات بیشتر درباره سنجه‌ها را در لینک زیر ببنیید: هر سنجه نمایانگر چیست؟
  درک چگونگی انجام بازی به دانش یا مهارت نیاز ندارد و کودکان و نوجوانان با مشاهده توضیحات اولیه به راحتی می‎توانند از مراحل با موفقیت عبور کنند. افزایش چالش بازی با ورود موجودات جدید و چرخش سریع‎تر به‌مرور باعث کاهش سرعت پیشرفت بازیکنان می‎شود.
  بردن در هر مرحله با انفجار همراه است و برخی از پرندگان از ابزاری همچون تفنگ شکاری یا چاقو برای رسیدن به دانه‎ها و میوه‎ها استفاده می‎کنند.

  آنچه والدین باید بدانند

  در بخش آگاهی والدین درباره‌ کلیت محتوا، داستان و نکات مثبت و منفی آن نوشته‌ایم. همچنین به نکاتی اشاره می‌کنیم که ممکن است برای والدین مهم باشند.
  این بازی با ساختاری بسیار ساده و کیفیت بصری بسیار بالا، تنها برای صرف وقت و سرگرمی ساخته‌شده است. در هر مرحله پرندگان به عنوان شخصیت محوری با نوک زدن، تیراندازی کردن، چاقو زدن یا روش‎های مشابه، به دانه یا میوه‎ها ضربه می‎زنند و با تمام کردن تمام مواد غنی از روی صفحه با انفجار مرحله را به پایان می‎رسانند. چالش بازی در سرعت‌بالا، تغییرات محیطی و متمایز کردن نقاط مفید از غیرمفید در میوه‎ها است. انجام بازی همراه با موسیقی باعث افزایش سطح هیجان ایجادشده در بازیکنان می‎شود که در کنار حرکات ریتمیک و هماهنگ پرندگان از محیط شاد بازی لذت ببرند. مراحل به‌مرور از سطح دشواری بالاتری برخوردار می‎شوند، اما به علت افزایش آهسته‎ی درجه سختی، بازیکنان به راحتی می‎توانند خود را با چالش‎ها هماهنگ کنند. در این نسخه تنها اولین حالت (Game Mode) طراحی‌شده است. برای آگاهی از اطلاعاتی که به اشتراک گذاشته می‎شود، بخش قوانین و مقررات حریم خصوصی را مطالعه کنید. این بررسی برمبنای نسخه‎ی 1.2.5 Android در تاریخ 97/08/01 بعد از عبور از 70 مرحله اول نوشته‌شده است.

  کیفیت

  تصاویر با کیفیت بالا و رنگ‎های متنوع طراحی‌شده‌اند که در کنار جنب‎وجوش‎های پرندگان و فعالیت‎های دائمی‌شان، حس هیجان و نشاط را به بازیکنان منتقل می‎کند. موسیقی متن با ریتم حرکات شخصیت‎های بازی هماهنگ بوده و به علت ضرب‌آهنگ قوی، موجب به وجد آمدن کودکان و نوجوانان می‎شود. طراحی گرافیکی بازی بسیار ساده و با شفافیت بالایی صورت گرفته که مانع از بروز خطا در حین حرکات سریع پرندگان می‎شود.

  مصرف گرایی

  مصرف گرایی به معنای وجود هرگونه ویژگی در بازی یا برنامه موبایلی است که باعث می شود تا مخاطب ترغیب به خرید یک محصول خاص یا دیگر بازی ها شود و یا حضور عناصری که به نحوی سبک زندگی‌ مصرف‌گرایانه را تشویق کند.
  در صورت برقراری ارتباط با اینترنت، تبلیغات در میانه‎ی بازی نمایش داده می‎شوند که با پرداخت 1.99 دلار قابلیت حذف شدن دارند. تبلیغات ویدیویی برای باز کردن برخی از پرندگان جدید ارائه می‎شود.

  حریم خصوصی

  تمامی اقدامات و استراتژی‌هایی که برای جلوگیری از پخش شدن اطلاعات شخصی کاربران و به دنبال آن سوءاستفاده‌ی افراد نادرست انجام داده می‌شوند و همچنین نوع دسترسی‌هایی که برای انجام محتوایی خاص نیاز است در این بخش قرار می‌گیرد.
  در ابتدای بازی دسترسی به بخش ذخیره عکس و رسانه درخواست می‎شود که در جریان اصلی بازی تأثیری ندارند و نیازی به دادن دسترسی نیست.

  مشخصات برنامه

  نسخه تست شده روی اندروید ۱.۲.۵
  حداقل نیازمندی اندروید ۴.۲ یا بالاتر
  سال انتشار ۲۰۱۸