Pigeon Wings Strike

thumbnail
۸ سال به بالا
در رامون، ستاره‌های یک محتوا با توجه به تحلیل کلی سنجه‌ها و نظر بررس و با هدف نشان دادن میزان هم‌راستایی آن اثر با نیازهای رشدی و تحولی گروه سنی موردنظر، ارزیابی می‌شود. با نحوه نوشتن بررسی در رامون آشنا شوید
نبرد پرنده خلبان با اشرار برای بیرون راندنشان از شهر
سال: 2019
  بررس متن: حامد داوری

  سنجه‌ها

  این بخش، مجموعه ای از سنجه‌های مثبت و منفی است که در هر محتوا بررسی می‌شوند، تعداد بولت‌ها نشانگر کمیت آن سنجه است. با کلیک روی هر سنجه می‌توانید توضیحات مربوط به آن را بخوانید.
اطلاعات بیشتر درباره سنجه‌ها را در لینک زیر ببنیید: هر سنجه نمایانگر چیست؟
  منوی بازی اطلاعات اضافی ندارد و محتوای گزینه‌ها مشخص است. انجام بازی شاید در نگاه اول سخت به نظر بیاید اما با چندین بار بازی، کنترل آن آسان‎تر می‌شود.
  به علت داشتن قابلیت تیراندازی و از بین بردن دشمنان بازی تا حدودی خشونت را برمی‌انگیزد، اما تصاویر بیشتر جنبه کارتونی دارند و تأثیرگذار نیستند.

  آنچه والدین باید بدانند

  در بخش آگاهی والدین درباره‌ کلیت محتوا، داستان و نکات مثبت و منفی آن نوشته‌ایم. همچنین به نکاتی اشاره می‌کنیم که ممکن است برای والدین مهم باشند.
  در این بازی بازیکن در نقش پرنده‎ی خلبان نقش‌آفرینی می‎کند که باید شهر خود را از افراد شروری که قصد تصرف آن را دارند پاک‌سازی کند. به این منظور مأموریت‌هایی ارائه می‎شوند و در هر مأموریت وظایفی تعریف می‎شوند و در صورت به سرانجام رساندن وظایف تعداد بیشتری سکه و جایزه نصیب بازیکن می‎شود. با استفاده از دو دکمه‌ای که در سمت راست و چپ صفحه تعبیه‌شده می‌توان حرکت و شلیک کرد ولی باید مواظب بود تا به دشمنان و تیرهایشان برخوردی صورت نگیرد. با جمع‌آوری سکه می‌توان خلبان‌های دیگری خریداری کرد. این بازی قابلیت رقابتی شدن را نیز دارد اما این مسابقه با افراد غریبه نیست و با دوستانی است که در نزدیک بازیکن قرار دارند. برای آگاهی از اطلاعاتی که به اشتراک گذاشته می‎شود، بخش قوانین و مقررات حریم خصوصی را مطالعه کنید. این بررسی در تاریخ 98/02/31 نوشته‌شده و برمبنای نسخه iOS 1.01 است.

  کیفیت

  صفحه‌ی نمایش بازی به‌صورت دو بعدی نمایش داده‌شده است. شخصیت‌های بازی سبک کارتونی و فانتزی دارند اما درمجموع رنگ‌های استفاده‌شده در بازی طیف محدودی را شامل می‎شود. ویژگی جالب این بازی داشتن دو موسیقی متفاوت و امکان انتخاب بازیکن در بین این دو موسیقی است.

  مشخصات برنامه

  نسخه تست شده روی iOS ۱.۰۱
  سال انتشار ۲۰۱۹