Pin Rescue

thumbnail
۱۲ سال به بالا
در رامون، ستاره‌های یک محتوا با توجه به تحلیل کلی سنجه‌ها و نظر بررس و با هدف نشان دادن میزان هم‌راستایی آن اثر با نیازهای رشدی و تحولی گروه سنی موردنظر، ارزیابی می‌شود. با نحوه نوشتن بررسی در رامون آشنا شوید

نجات از محفظه‎ای با حرکت دادن سنجاق‎ها و بهره‎گیری از تفکر تحلیلی

سال: 2020
  بررس برنامه: پرستو رحیمی

  سنجه‌ها

  این بخش، مجموعه ای از سنجه‌های مثبت و منفی است که در هر محتوا بررسی می‌شوند، تعداد بولت‌ها نشانگر کمیت آن سنجه است. با کلیک روی هر سنجه می‌توانید توضیحات مربوط به آن را بخوانید.
اطلاعات بیشتر درباره سنجه‌ها را در لینک زیر ببنیید: هر سنجه نمایانگر چیست؟
  کنترل بازی ساده و نحوه‎ی چگونگی انجام آن در قالب متن‎های کوتاهی در اختیار بازیکن قرار داده می‎شود. ساختار اغلب مراحل به راحتی قابل درک است اما برخی از مراحل تعداد موانع بیشتری دارند و به پایان رساند آن‎ها می‎تواند برای بازیکن چالش‎برانگیز باشد. در صورت اتصال به اینترنت در هنگام بازی، فیلم‎های تبلیغاتی نمایش داده می‎شود.
  یافتن راه فرار مناسب در هریک از مراحل، موجب تقویت مهارت تفکر‎های حل مسئله و تحلیلی در بازیکنان خواهد ‎شد.
  تصاویر خشنی مثل شخصیت‎هایی با پوشش ظاهری دزد، حیوانات درنده، حمله‎ی حیوانات به یکدیگر و همچنین سلاح‎هایی مانند تفنگ و اره‎های مدور در بازی نمایش داده می‎شود. شخصیت‎ها در برخورد با هریک از موانع از بین می‎روند که جزئیاتی مانند سیاه شدن آن‎ها در اثر سوختگی نمایش داده می‎شود. گرافیک کارتونی بازی و همچنین طراحی کوچک شخصیت‎ها تا حدی مانع از انتقال حس خشونت به بازیکنان شده ‎است.

  آنچه والدین باید بدانند

  در بخش آگاهی والدین درباره‌ کلیت محتوا، داستان و نکات مثبت و منفی آن نوشته‌ایم. همچنین به نکاتی اشاره می‌کنیم که ممکن است برای والدین مهم باشند.

  نام اندورید بازی Pin Rescue – pull the pin است. هر مرحله از بازی، دارای محفظه‎ای است که شامل سنجاق‎ها و موانع متعددی مانند آتش است. هدف بازی استفاده از روش‎های گوناگون در به حرکت درآوردن سنجاق‎ها برای به دور ماندن از موانع و در نهایت خروج از محفظه است. حل پازل‎های هر مرحله به رشد و گسترش مهارت تفکر‎های تحلیلی و حل مسئله در بازیکنان کمک خواهد ‎کرد. اگرچه گرافیک کارتونی بازی تا حدی از انتقال محتوای خشن به بازیکن جلوگیری کرده‎ است اما بازی حاوی تصاویر خشنی مثل تفنگ، بمب و تیراندازی است. برای آگاهی از اطلاعاتی که به اشتراک گذاشته می‎شود، بخش قوانین و مقررات حریم خصوصی برنامه را مطالعه کنید. این بررسی بر مبنای نسخه‎ی iOS 2.9 در تاریخ 99/04/3 نوشته ‎شده است.

  کیفیت

  شکل ظاهری هر مرحله شامل محفظه، شخصیت‎ها و موانع است. تصویر‎سازی هر یک از نظر رعایت جزئیات کیفیت خوبی ندارد. در ایجاد پازل‎های هر مرحله از اشیا و شخصیت‎های متفاوتی بهره ‎گرفته شده‎ است که خود هیجان بازی را بیشتر کرده است.

  مصرف گرایی

  مصرف گرایی به معنای وجود هرگونه ویژگی در بازی یا برنامه موبایلی است که باعث می شود تا مخاطب ترغیب به خرید یک محصول خاص یا دیگر بازی ها شود و یا حضور عناصری که به نحوی سبک زندگی‌ مصرف‌گرایانه را تشویق کند.

  جهت حذف تبلیغات پرداخت مبلغ 3.99$ لازم است.

  حریم خصوصی

  تمامی اقدامات و استراتژی‌هایی که برای جلوگیری از پخش شدن اطلاعات شخصی کاربران و به دنبال آن سوءاستفاده‌ی افراد نادرست انجام داده می‌شوند و همچنین نوع دسترسی‌هایی که برای انجام محتوایی خاص نیاز است در این بخش قرار می‌گیرد.

  انجام بازی نیاز به دسترسی به اینترنت ندارد اما برای در اختیار داشتن شکل‎های ظاهری متفاوت برای شخصیت، دسترسی به اینترنت لازم است.

  مشخصات برنامه موبایلی

  نسخه تست شده روی iOS ۲.۹
  واحد پول رایگان
  ناشر Nox
  سال انتشار ۲۰۲۰
  ارز رایگان