PinOut

بررس متن: حامد داوری

7+

عبور توپ از مسیرهایی با شیب متفاوت با هدف ثبت رکورد

ناشر: Mediocre AB سال انتشار: 2016

PinOut

7+

عبور توپ از مسیرهایی با شیب متفاوت با هدف ثبت رکورد

ناشر: Mediocre AB

سال انتشار: 2016

بررس متن: حامد داوری

سنجه‌ها
جهان کودکی و نوجوانی
محتوای آموزشی
محتوای بومی و فرهنگی
ترس و خشونت
گفتار نامناسب
محتوای بزرگسالانه
سهولت استفاده

برای نمایش توضیحات هر سنجه روی آن کلیک کنید

جهان کودکی و نوجوانی
محتوای آموزشی
محتوای بومی و فرهنگی
ترس و خشونت
گفتار نامناسب
محتوای بزرگسالانه
سهولت استفاده
منوی بازی خالی از هرگونه گزینه اضافی بوده و کار کردن با آن آسان است. در هر بار ورود به بازی سازوکار بازی یادآوری می‎شود و تنها برای پیشرفت در بازی و ثبت رکوردهای بهتر به تمرین نیاز است.
آنچه والدین باید بدانند

Pin out در دسته بازی‌های ثبت رکوردی قرار می‌گیرد و برگرفته از بازی قدیمی Pin Ball طراحی‌شده است. در این بازی کودک باید توپ را به وسیله‌ی اهرم‌های تعبیه‌شده در سمت راست و چپ صفحه به سمت بالا پرتاب کند و بتواند با پیشروی هرچه بیشتر در مراحل رکورد بهتری ثبت کند. در این بازی در صورت سقوط توپ از میان اهرم‌ها، بازیکن با شکست مواجه نمی‌شود و تنها به مراحل قبلی بازمی‌گردد، اما زمان در این بازی یک پارامتر مهم محسوب می‌شود و در هنگام شروع بازی تنها شصت ثانیه زمان اولیه در اختیار کودک قرار می‌گیرد که در صورت اتمام آن شکست خواهد خورد. طراحی نئونی بازی و موسیقی‌های آن هیجان بازی را چندین برابر کرده است و در عین حال به‌شدت برای کودکان خردسال و پیش از دبستان آسیب‎زننده است. برخلاف بازی قدیمی که باعث تقویت انگلستان کودکان می‎شد، این بازی هیچ آورده‎ای برای مخاطب ندارد و تنها به جهت سرگرمی و ثبت رکورد ساخته‌شده است. برای آگاهی از اطلاعاتی که به اشتراک گذاشته می‎شود، بخش قوانین و مقررات حریم خصوصی را مطالعه کنید. این بررسی در تاریخ 98/04/25 نوشته‌شده و برمبنای نسخه iOS1.0.2 است.

کیفیت

طراحی نئونی بازی و رنگ‌های متنوع در هر مرحله بازی را از جنبه بصری در رده بالایی قرار داده است که استفاده از آن در طولانی‌مدت باعث آسیب می‎شود.

مصرف گرایی

برای اینکه بازی از ادامه‌ی مراحل قبلی اجرا شود باید هزینه‌ای به‌عنوان خرید درون برنامه‌ای معادل سه دلار پرداخت شود.

جزئیات برنامه موبایلی
سایز اندروید 90
حداقل نیازمندی اندروید 2.3 یا بالاتر
نسخه تست شده روی iOS 1.0.2
واحد پول رایگان
ناشر Mediocre AB
سال انتشار 2016