Pixel Survival Game - Retro multiplayer mining crafting survival island

thumbnail
۱۲ سال به بالا
۸ تا ۱۲ با همراهی والدین
در رامون، ستاره‌های یک محتوا با توجه به تحلیل کلی سنجه‌ها و نظر بررس و با هدف نشان دادن میزان هم‌راستایی آن اثر با نیازهای رشدی و تحولی گروه سنی موردنظر، ارزیابی می‌شود. با نحوه نوشتن بررسی در رامون آشنا شوید
تکمیل تجهیزات جنگی و دفاعی با استفاده از منابع موجود با هدف حفظ بقا
سال: 2016
  بررس متن: حامد داوری

  سنجه‌ها

  این بخش، مجموعه ای از سنجه‌های مثبت و منفی است که در هر محتوا بررسی می‌شوند، تعداد بولت‌ها نشانگر کمیت آن سنجه است. با کلیک روی هر سنجه می‌توانید توضیحات مربوط به آن را بخوانید.
اطلاعات بیشتر درباره سنجه‌ها را در لینک زیر ببنیید: هر سنجه نمایانگر چیست؟
  چگونگی انجام بازی به علت خودکار بودن بعضی از حرکات شخصیت پیچیدگی ندارد. منوی بازی طراحی ساده‌ای دارد و فونت آن خوانا است اما برای شروع همراهی والدین می‎تواند کمک کننده باشد.
  پرورش تفکر حل مسئله یکی از آموزش‌های این بازی است که مخاطب را در جهت حل مشکلات سوق می‎دهد.
  در محتوای بازی حیوانات و موجودات ترسناک به تصویر کشیده شده‎اند. همچنین از انواع سلاح جنگی برای مبارزه استفاده می‎شود.

  آنچه والدین باید بدانند

  در بخش آگاهی والدین درباره‌ کلیت محتوا، داستان و نکات مثبت و منفی آن نوشته‌ایم. همچنین به نکاتی اشاره می‌کنیم که ممکن است برای والدین مهم باشند.
  در این بازی بازیکن به‌عنوان کنترل‌کننده‎ی شخصیت بازی باید نیازهای او را برای ساخت وسایل جنگی و دفاعی رفع کند تا به نبرد با حیوانات و موجوداتی ظاهر شده در شب بپردازد. در مسیر بازی منابعی (درخت‌ها، سنگ‌ها) وجود دارد که بازیکن می‌تواند با استفاده از آنها تجهیزات خود را بسازد و به روز رسانی کند. با ایستادن در کنار منابع شخصیت بازی به‌صورت خودکار عمل استخراج منابع را انجام می‎دهد و به آن ضربه می‌زند تا مواد اولیه را به دست آورد. نابودی حیوانات سکه‌هایی را به بازیکن می‌دهد که به‌وسیله‌ی آنها جوایزی را دریافت می‎کند. این بازی مشابه بازی Mine survival طراحی‌شده با این تفاوت که این بازی حالت دو بعدی داشته و بازیکن تنها می‌تواند به طرفین صفحه حرکت کند. بازیکن باید با تفکر استراتژیک خود منابع را جمع‌آوری کرده و ترجیحاً قبل از تاریکی هوا باید تجهیزات دفاعی خود مثل دیوارهای دفاعی و مین‌های تیغه‎دار را در محیط اطراف بنا کند تا زنده بماند. این بازی در دو زمان روز و شب انجام می‌شود و رکورد بازیکن تعداد روزهایی است که توانسته زندگی کند. وجود وسایل جنگی و موجوداتی با شکل‌های عجیب و ناشناخته می‌تواند حس ترس را به بازیکن القا کند. بازی به‌صورت چندنفره نیز قابل‌اجرا است. برای آگاهی از اطلاعاتی که به اشتراک گذاشته می‎شود، بخش قوانین و مقررات حریم خصوصی را مطالعه کنید. این بررسی در تاریخ 98/06/27 نوشته‌شده و برمبنای نسخه iOS 2.20 است.

  کیفیت

  بازی به حالت دو بعدی و پیکسلی طراحی‌شده و رنگ‌های به‌کاررفته در پس‌زمینه طیفی تیره دارند. صداگذاری‌های انجام‌شده در هنگام شب ترس و هیجان بازی را بیشتر کرده است.

  مصرف گرایی

  مصرف گرایی به معنای وجود هرگونه ویژگی در بازی یا برنامه موبایلی است که باعث می شود تا مخاطب ترغیب به خرید یک محصول خاص یا دیگر بازی ها شود و یا حضور عناصری که به نحوی سبک زندگی‌ مصرف‌گرایانه را تشویق کند.
  در این بازی خرید درون برنامه‌ای وجود دارد.

  مشخصات برنامه

  نسخه تست شده روی iOS ۲.۲
  سال انتشار ۲۰۱۶