Pixel Volley

thumbnail
۹ سال به بالا
در رامون، ستاره‌های یک محتوا با توجه به تحلیل کلی سنجه‌ها و نظر بررس و با هدف نشان دادن میزان هم‌راستایی آن اثر با نیازهای رشدی و تحولی گروه سنی موردنظر، ارزیابی می‌شود. با نحوه نوشتن بررسی در رامون آشنا شوید

مسابقه ورزشی بین دو گروه با هدف انداخت توپ در زمین حریف

سال: 2017
  بررس برنامه: نیلوفر غیبی

  سنجه‌ها

  این بخش، مجموعه ای از سنجه‌های مثبت و منفی است که در هر محتوا بررسی می‌شوند، تعداد بولت‌ها نشانگر کمیت آن سنجه است. با کلیک روی هر سنجه می‌توانید توضیحات مربوط به آن را بخوانید.
اطلاعات بیشتر درباره سنجه‌ها را در لینک زیر ببنیید: هر سنجه نمایانگر چیست؟
  برای انجام بازی تنها اقدام بازیکنان ضربه زدن بر روی گزینه‎ی شخصیت‎هایشان است که در پایین صفحه قرار دارد و هیچ کنترلی بر روی سایر بخش‎ها ندارند. این بازی بیش از آنکه بر روی مهارت بازیکن باشد بر اساس شانس و جایگاه توپ طراحی‌شده است. بخش‎ها متنوع داخل منوی بازی بسیار پیچیده و بی‎فایده‎اند که کمکی به بازی اصلی نمی‎کنند.

  آنچه والدین باید بدانند

  در بخش آگاهی والدین درباره‌ کلیت محتوا، داستان و نکات مثبت و منفی آن نوشته‌ایم. همچنین به نکاتی اشاره می‌کنیم که ممکن است برای والدین مهم باشند.

  این بازی ازجمله برنامه‎های ورزشی عجیب به شمار می‎آید که شخصیت‎های آن متنوع و غیرواقعی طراحی‌شده‌اند. هدف اصلی جلوگیری از برخورد توپ‎های مختلف با زمین خود و انداخت آن در زمین حریف است. اصول و قانونی در این بازی وجود ندارد و تنها پرش‎های بی‎هدف موجب بردن یا باختن بازیکنان می‎شود. در هر مرحله هر یک از دو تیک دو شخصیت کارتونی دارند که با ضربه زدن بر روی تصویرشان در پایین صفحه آنها را به پرش درمی‎آورند و درنهایت گروهی که سومین امتیاز را کسب کند برنده مسابقه است. تنظیمات پیچیده بازی تأثیری در جریان بازی ندارد و تنها بخش انتخاب شخصیت‎های برای ایجاد تنوع در جریان بازی مفید است. برای باز کردنش شخصیت‎ها دو راه مشاهده ویدیوی تبلیغاتی و خرید درون برنامه وجود دارد. برای آگاهی از اطلاعاتی که به اشتراک گذاشته می‏‎شود، بخش قوانین و مقررات حریم خصوصی را مطالعه کنید. این بررسی بر مبنای نسخه 1.0 iOS در تاریخ 97/06/07 بعد از 7 دور بازی نوشته‌شده است.

  کیفیت

  تصاویر بازی به‌صورت پیکسلی و با کیفیت نسبتاً پایینی طراحی‌شده‌اند و موسیقی متن کوتاه و یکنواخت است. شخصیت‎های بازی شامل حیوانات، شخصیت‎های ابرقهرمان مانند بتمن، انسان‎ها و موجودات فضایی است.

  مصرف گرایی

  مصرف گرایی به معنای وجود هرگونه ویژگی در بازی یا برنامه موبایلی است که باعث می شود تا مخاطب ترغیب به خرید یک محصول خاص یا دیگر بازی ها شود و یا حضور عناصری که به نحوی سبک زندگی‌ مصرف‌گرایانه را تشویق کند.

  با مشاهده هر ویدیویی تبلیغاتی، یک شخصیت‎ جدید در اختیار قرار می‎گیرند و در صورت تمایل با پرداخت 1.99 دلار تمامی شخصیت‎ها قابل‌دستیابی‌اند.

  حریم خصوصی

  تمامی اقدامات و استراتژی‌هایی که برای جلوگیری از پخش شدن اطلاعات شخصی کاربران و به دنبال آن سوءاستفاده‌ی افراد نادرست انجام داده می‌شوند و همچنین نوع دسترسی‌هایی که برای انجام محتوایی خاص نیاز است در این بخش قرار می‌گیرد.

  لینک ارتباط با twitter و Facebook در منو اصلی قرار دارد. برای ذخیره کردن تصویر بازی نیاز به دسترسی به فایل‎های موجود بر روی دستگاه است.

  مشخصات برنامه موبایلی

  نسخه تست شده روی iOS ۱
  واحد پول رایگان
  ناشر Appsolute Games LLC
  سال انتشار ۲۰۱۷
  ارز رایگان