Plank

thumbnail
۸ سال به بالا
در رامون، ستاره‌های یک محتوا با توجه به تحلیل کلی سنجه‌ها و نظر بررس و با هدف نشان دادن میزان هم‌راستایی آن اثر با نیازهای رشدی و تحولی گروه سنی موردنظر، ارزیابی می‌شود. با نحوه نوشتن بررسی در رامون آشنا شوید

نجات حیوانات از روی سکو‎ها و کمک به‎ آنها با ساخت پل‎های رابط

سال: 2018
  بررس برنامه: نیلوفر غیبی

  سنجه‌ها

  این بخش، مجموعه ای از سنجه‌های مثبت و منفی است که در هر محتوا بررسی می‌شوند، تعداد بولت‌ها نشانگر کمیت آن سنجه است. با کلیک روی هر سنجه می‌توانید توضیحات مربوط به آن را بخوانید.
اطلاعات بیشتر درباره سنجه‌ها را در لینک زیر ببنیید: هر سنجه نمایانگر چیست؟
  تشخیص فاصله مبدأ تا مقصد با دشواری همراه است که با تمرین و تکرار ممکن است شانس بردن افزایش یابد. تغییر جهت و نزدیک یا دور شدن تصویر در ایجاد خطای دید مؤثر بوده که باعث افزایش دشواری بازی می‎شود.
  شخصیت‎های اصلی در صورت کوتاه یا بلند بودن پل با صدای فریاد بلندی به پایان سقوط می‎کند.

  آنچه والدین باید بدانند

  در بخش آگاهی والدین درباره‌ کلیت محتوا، داستان و نکات مثبت و منفی آن نوشته‌ایم. همچنین به نکاتی اشاره می‌کنیم که ممکن است برای والدین مهم باشند.

  شخصیت‎های مکعبی بازی انسان‎هایی با ویژگی‎های ظاهری مخصوص بوده که از روی پل‎های ساخته‌شده عبور می‎کنند تا به سکوهای جدید برسند و حیوانات داخل قفس را آزاد کنند. حیوانات بازی مانند گربه، گاو و … در طول جریان مراحل از قفس‎هایشان آزاد می‎شود و با شروع هر مرحله به دنبال شخصیت بازی به راه می‎افتند. پیش‌بینی طول بین سکوها برحسب جهت نمایش تصویر و دور یا نزدیک بودن آن دشوار یا آسان می‎شود. در صورتی که پیش‌بینی اشتباه باشد و پل بیش از حد بزرگ یا کوچک باشد شخصیت اصلی سقوط می‎کند و بازی به اتمام می‎رسد. نمای بازی ساده و بدون پیچیدگی است و باوجود تبلیغات متعدد برای افزایش جوایز هیچ فشار و اجباری بر روی بازیکن وجود ندارد زیرا که با طی کردن تعداد مشخصی قدم جوایز جدید به‌صورت خودکار به بازیکن اهدا می‎شود. جوایز صرفاً برای افزایش شخصیت‎های جدید انسان به بازی مورداستفاده قرار می‎گیرد. برای آگاهی از اطلاعاتی که به اشتراک گذاشته می‎شود، بخش قوانین و مقررات حریم خصوصی را مطالعه کنید. این بررسی بر مبنای نسخه 1.0.3 iOS در تاریخ 97/05/08 بعد از باز کردن 6 شخصیت جدید انسانی نوشته‌شده است.

  کیفیت

  شخصیت‎های بازی مکعب‎های کوچک با لباس‎های متنوع‎اند و لباسشان انواع مختلف پلیس، آتش‎نشان، بابانوئل و … است. رنگ مکعب‌ها متغیر است و از سفید تا قهوه‎ای تیره تغییر می‎کند. حیوانات بازی نیز متغیر بوده و به شکل مکعبی طراحی‌شده‌اند که به‌صورت خطی پشت سر شخصیت اصلی حرکت می‎کنند. موسیقی متنی برای بازی در نظر نگرفته شده است ولی صداهای مانند قدم‎های شخصیت‎ها و فریاد در حین سقوط به گوش می‎آید. گرافیک بازی سه بعدی با زمینه‎ی آبی روشن طراحی‌شده است که شخصیت‎ها از رنگ‎ها و ویژگی‎ها خاص خود برخوردارند. سکوهای بازی با رنگ صورتی و نقاط کلیدی با رنگ زرد مشخص‌شده‌اند تا دقت بازیکن را افزایش دهند.

  مصرف گرایی

  مصرف گرایی به معنای وجود هرگونه ویژگی در بازی یا برنامه موبایلی است که باعث می شود تا مخاطب ترغیب به خرید یک محصول خاص یا دیگر بازی ها شود و یا حضور عناصری که به نحوی سبک زندگی‌ مصرف‌گرایانه را تشویق کند.

  تبلیغات تصویری در میانه بازی نمایان می‎شوند که با خرید درون برنامه قابل‌حذف است. همچنین تبلیغات ویدیویی برای کسب جعبه جایزه نیز ارائه می‎شود.

  حریم خصوصی

  تمامی اقدامات و استراتژی‌هایی که برای جلوگیری از پخش شدن اطلاعات شخصی کاربران و به دنبال آن سوءاستفاده‌ی افراد نادرست انجام داده می‌شوند و همچنین نوع دسترسی‌هایی که برای انجام محتوایی خاص نیاز است در این بخش قرار می‌گیرد.

  لینک ارتباط با Facebook و Twitter در بخش تنظیمات بازی قرار دارد.

  مشخصات برنامه موبایلی

  حداقل نیازمندی اندروید ۴.۳ یا بالاتر
  نسخه تست شده روی iOS ۱.۰.۳
  واحد پول رایگان
  ناشر Kwalee Ltd
  سال انتشار ۲۰۱۸
  ارز رایگان