Poke Genie

thumbnail
۱۰ سال به بالا
در رامون، ستاره‌های یک محتوا با توجه به تحلیل کلی سنجه‌ها و نظر بررس و با هدف نشان دادن میزان هم‌راستایی آن اثر با نیازهای رشدی و تحولی گروه سنی موردنظر، ارزیابی می‌شود. با نحوه نوشتن بررسی در رامون آشنا شوید

ابزاری جهت ارزیابی خصوصیات ویژه‌ی پوکمون‎ها

سال: 2019
  بررس برنامه: پرستو رحیمی

  سنجه‌ها

  این بخش، مجموعه ای از سنجه‌های مثبت و منفی است که در هر محتوا بررسی می‌شوند، تعداد بولت‌ها نشانگر کمیت آن سنجه است. با کلیک روی هر سنجه می‌توانید توضیحات مربوط به آن را بخوانید.
اطلاعات بیشتر درباره سنجه‌ها را در لینک زیر ببنیید: هر سنجه نمایانگر چیست؟
  برنامه با قرار دادن تصویر پوکمون اطلاعات را با جزییات در اختیار بازیکن قرار می‎دهد. منوی بازی تا حدی شلوغ و برای بازیکنان ناآشنا با دنیای پوکمون اندکی گیج‌کننده ‎است.

  آنچه والدین باید بدانند

  در بخش آگاهی والدین درباره‌ کلیت محتوا، داستان و نکات مثبت و منفی آن نوشته‌ایم. همچنین به نکاتی اشاره می‌کنیم که ممکن است برای والدین مهم باشند.

  نام نسخه‌ی اندروید بازی Poke Genie – IV, PvP & Raid Guide است. این برنامه تمام IV های Individual Values)) پوکمون مورد نظر بازیکن را نمایش می‎دهد. بازیکنان با مراجعه به بازی Pokemon go و با گرفتن عکس تصویر پوکمون مورد نظر خود از صفحه‌ی بازی، آن را در این برنامه آپلود کرده سپس برنامه نام پوکمون را شناسایی کرده و تمامی خصوصیات ویژه و اطلاعات مهم مانند مقدار سلامت، آنالیز قدرت دفاعی و قدرت حمله در مورد آن را نمایش می‎دهد. برنامه نیاز به دسترسی به اینترنت ندارد و بازیکنان می‎توانند به راحتی در حین کار با بازی Pokemon go برای انجام کارهایی چون ارزیابی قدرت پوکمون، تهیه‌ی دسته‌بندی پوکمون‎های مورد نظر خود برای شرکت در حمله‎ها، شبیه‌سازی حمله‎ها و ارزیابی میزان برد در نبرد با توجه به پوکمون‎های انتخابی، به این برنامه مراجعه کنند و میزان موفقیت خود را در نبرد‎ با بازیکنان دیگر افزایش دهند. این برنامه به طور حتم برای علاقه‎مندان به دنیای پوکمون از جذابیت بالایی برخوردار است. برای آگاهی از اطلاعاتی که به اشتراک گذاشته می‎شود، بخش قوانین و مقررات حریم خصوصی آن را مطالعه کنید. این بررسی بر مبنای نسخه‎ی 6.4.0 iOS در تاریخ 98/12/8 نوشته‎شده است.

  کیفیت

  فضای برنامه تنها از اطلاعات متفاوت در مورد پوکمون‎ها که اغلب در قالب متن‎های کوتاهی هستند، تشکیل شده‎ است.

  مصرف گرایی

  مصرف گرایی به معنای وجود هرگونه ویژگی در بازی یا برنامه موبایلی است که باعث می شود تا مخاطب ترغیب به خرید یک محصول خاص یا دیگر بازی ها شود و یا حضور عناصری که به نحوی سبک زندگی‌ مصرف‌گرایانه را تشویق کند.

  تبلیغاتی در بازی قرار دارد که برای حذف آن پرداخت مبلغ 6.99$ لازم است.

  حریم خصوصی

  تمامی اقدامات و استراتژی‌هایی که برای جلوگیری از پخش شدن اطلاعات شخصی کاربران و به دنبال آن سوءاستفاده‌ی افراد نادرست انجام داده می‌شوند و همچنین نوع دسترسی‌هایی که برای انجام محتوایی خاص نیاز است در این بخش قرار می‌گیرد.

  صفحه‌ای با نام این بازی در فیس بوک وجود دارد.

  مشخصات برنامه موبایلی

  نسخه تست شده روی iOS ۶.۴.۰
  واحد پول رایگان
  ناشر Poke Genie Inc
  سال انتشار ۲۰۱۹
  ارز رایگان