Pokey Ball

thumbnail
۹ سال به بالا
در رامون، ستاره‌های یک محتوا با توجه به تحلیل کلی سنجه‌ها و نظر بررس و با هدف نشان دادن میزان هم‌راستایی آن اثر با نیازهای رشدی و تحولی گروه سنی موردنظر، ارزیابی می‌شود. با نحوه نوشتن بررسی در رامون آشنا شوید
هدایت و بالا راندن توپ در مسیری عمودی با هدف رسیدن به صندوق جوایز
سال: 2019
  بررس متن: حامد داوری

  سنجه‌ها

  این بخش، مجموعه ای از سنجه‌های مثبت و منفی است که در هر محتوا بررسی می‌شوند، تعداد بولت‌ها نشانگر کمیت آن سنجه است. با کلیک روی هر سنجه می‌توانید توضیحات مربوط به آن را بخوانید.
اطلاعات بیشتر درباره سنجه‌ها را در لینک زیر ببنیید: هر سنجه نمایانگر چیست؟
  ساز‎و‎کار انجام بازی پیچیدگی ندارد. پرتاب توپ تنها با لمس صفحه‎ی بازی و کشیدن انگشت به سمت پایین صفحه صورت می‎گیرد. بازی بخش جداگانه‎ای تحت عنوان منو ندارد و گزینه‎های مورد‎نیاز بازیکن در اطراف تصویر اصلی بازی قرار داده شده‎اند.

  آنچه والدین باید بدانند

  در بخش آگاهی والدین درباره‌ کلیت محتوا، داستان و نکات مثبت و منفی آن نوشته‌ایم. همچنین به نکاتی اشاره می‌کنیم که ممکن است برای والدین مهم باشند.
  بازیکن باید با پرتاب توپ به هدف هر مرحله که صندوقی از جوایز مختلف است دست پیدا کند. بازیکن با لمس صفحه‎ی بازی توپی را به سمت بالا پرتاب می‎کند اما توپ پس از طی کردن مسیری انرژی‎اش تمام می‎شود و تمایل دارد به پایین باز‎گردد. بازیکن باید با سرعت‎عمل روی صفحه ضربه بزند و توپ را روی دیواری نگه دارد سپس دوباره آن را پرتاب کند. اما جنس دیوار‎ها متفاوت هستند و قرار‎گیری توپ روی آن‎ها با چالش همراه است. بعضی از آن‎ها بتنی هستند و توپ رویشان قرار نمی‎گیرد، بعضی دیگر حالت شیشه ای داشته و ابتدا باید شکسته شوند دیوارهای دایره‎ای شکل هم وجود دارند که در حال دوران هستند. گاهی بر روی دیوارها سیبل‎هایی طراحی شده است که توپ را با انرژی بیشتری پرتاب می‎کنند. با رسیدن توپ به سکوی جایزه آن مرحله از بازی به اتمام رسیده و بازیکن جایزه دریافت می‎کند. برای آگاهی از اطلاعاتی که به اشتراک گذاشته می‎شود، بخش قوانین و مقررات حریم خصوصی را مطالعه کنید. این بررسی بر مبنای نسخه‎ی iOS 1.10 در تاریخ 98/11/16 نوشته شده است.

  کیفیت

  طراحی تصاویر پس زمینه‎ی بازی به سبک کارتونی و فانتزی انجام شده است و با گذشت هر مرحله به صورت خودکار تغییر می‎کنند. اشکال توپ‎ها با صرف سکه‎های بازی قابل تغییر هستند که این خود می‎تواند بازی را از حالت یکنواختی خارج کند. هیچ گونه موسیقی و صداگذاری در بازی وجود ندارد.

  مصرف گرایی

  مصرف گرایی به معنای وجود هرگونه ویژگی در بازی یا برنامه موبایلی است که باعث می شود تا مخاطب ترغیب به خرید یک محصول خاص یا دیگر بازی ها شود و یا حضور عناصری که به نحوی سبک زندگی‌ مصرف‌گرایانه را تشویق کند.
  بازی دارای خرید درون برنامه‎ای است. تبلیغاتی در بازی وجود دارد.

  مشخصات برنامه

  حداقل نیازمندی اندروید ۴.۴ یا بالاتر
  نسخه تست شده روی iOS ۱.۱
  سال انتشار ۲۰۱۹