Police Van Gangster Chase – Police Bus Games 2020

بررس متن: حامد داوری

7+

هدایت ماشین پلیس در مسیرهای مختلف بدون برخورد با موانع

ناشر: Offroad Games 2020 سال انتشار: 2020

Police Van Gangster Chase – Police Bus Games 2020

7+

هدایت ماشین پلیس در مسیرهای مختلف بدون برخورد با موانع

ناشر: Offroad Games 2020

سال انتشار: 2020

بررس متن: حامد داوری

سنجه‌ها
جهان کودکی و نوجوانی
محتوای آموزشی
محتوای بومی و فرهنگی
ترس و خشونت
گفتار نامناسب
محتوای بزرگسالانه
سهولت استفاده

برای نمایش توضیحات هر سنجه روی آن کلیک کنید

جهان کودکی و نوجوانی
محتوای آموزشی
محتوای بومی و فرهنگی
ترس و خشونت
گفتار نامناسب
محتوای بزرگسالانه
سهولت استفاده
در ابتدا بخش‎های اصلی و مورد‎نیاز بازی به بازیکن آموزش داده می‎شوند. نحوه‎ی هدایت ماشین دشوار نیست اما گذر از موانع در جاده‎های باریک مسیر بازی چالش زیادی دارد. در صورت وصل بودن به اینترنت تبلیغات بسیاری در جریان بازی نمایش داده می‌شود که اندکی خسته‎کننده است.
آنچه والدین باید بدانند

در این بازی ماشین‎سواری بازیکن هدایت یک ماشین پلیس را بر عهده دارد. او باید ماشین را با استفاده از گاز و ترمزی که در صفحه قرار دارد در مسیرهایی پر پیچ‎و‎خم و مملو از مانع هدایت کند و تلاش کند تا از مسیر اصلی جاده منحرف نشود. میزان انرژی و زمان باقی‎مانده و همچنین تعداد دورهای باقی‎مانده مشخص شده است اما در صورت برخورد با موانع از انرژی بازیکن کاسته می‎شود و با تمام شدن آن یا با اتمام زمان مرحله از ابتدا آغاز می‎شود. بازیکن جریان بازی را مرحله به مرحله پیش می‎برد و با به اتمام رساندن هر یک سکه‎هایی دریافت می‎کند. سکه‎ها وسیله‎‎های نقلیه‎ی جدید با ویژگی‎هایی نظیر سرعت بیشتر، کنترل بهتر و ترمز قوی‎تر را فعال می‎کنند. صحنه‎ی تصادفی در بازی وجود ندارد که می‎تواند استفاده از آن را برای کودکان کم‎سن به خصوص کودکان علاقه‎مند به شغل پلیس مناسب کند. برای آگاهی از اطلاعاتی که به اشتراک گذاشته می‎شود، بخش قوانین و مقررات حریم خصوصی را مطالعه کنید. این بررسی بر مبنای نسخه‎ی Android 1.0.1 و در تاریخ 99/08/21 نوشته شده است.

کیفیت

تصاویر پس‎زمینه‎ی جذاب و گرافیک سه‎بعدی بر کیفیت بازی افزوده است. امکان تغییر زاویه‎ی دید راننده در هنگام رانندگی وجود دارد که به آشنایی بازیکن با مسیر جاده و مکان قرار‎گیری موانع کمک می‎کند. صداگذاری‎هایی مثل صدای ترمز و گاز دادن شنیده می‎شود که کاملاً متناسب با سبک بازی است.

مصرف گرایی

این بازی خرید درون برنامه‎ای دارد. در صورت وصل بودن به اینترنت بعد از پایان هر مرحله تبلیغ‎هایی نمایش داده می‎شود.

جزئیات برنامه موبایلی
نسخه تست شده روی اندروید 1.0.1
حداقل نیازمندی اندروید 4.1 یا بالاتر
واحد پول رایگان
ناشر Offroad Games 2020
سال انتشار 2020