Poly Art Book – Puzzle Game

بررس متن: پریا کنکاشور

7+

چیدمان تکه‌های شماره‌دار و رنگی پازل‌ها برای تکمیل تصویر نهایی

ناشر: Playgendary سال انتشار: 2018

Poly Art Book – Puzzle Game

7+

چیدمان تکه‌های شماره‌دار و رنگی پازل‌ها برای تکمیل تصویر نهایی

ناشر: Playgendary

سال انتشار: 2018

بررس متن: پریا کنکاشور

سنجه‌ها
جهان کودکی و نوجوانی
محتوای آموزشی
محتوای بومی و فرهنگی
ترس و خشونت
گفتار نامناسب
محتوای بزرگسالانه
سهولت استفاده

برای نمایش توضیحات هر سنجه روی آن کلیک کنید

جهان کودکی و نوجوانی
محتوای آموزشی
کودکانی که با اعداد انگلیسی آشنایی ندارند می‎توانند کم‌کم در این بازی با شکل ظاهری اعداد آشنا شوند و به‌مرور آن‎ها را تمرین کنند. همچنین تمرکز بازیکنان در حین بازی افزایش می‎یابد که ناشی از محیط آرام و تنوع شکل‎های پازل است.
محتوای بومی و فرهنگی
ترس و خشونت
گفتار نامناسب
محتوای بزرگسالانه
سهولت استفاده
با پیدا کردن شماره‌های درج‌شده روی قطعات و پیدا کردن همتای آن شماره‌ها بر روی الگوی اصلی به‌راحتی و بدون هیچ دشواری می‎توان بازی را انجام داد. درک مفهوم و ساختار کار با بازی ممکن است در ابتدا کمی دشوار به نظر آید ولی با کمی تمرین به‌راحتی می‎توان بر آن تسلط پیدا کرد.
آنچه والدین باید بدانند

در این بازی ابتدا بازیکن بعد از ورود به منوی اصلی با تعداد زیادی طرح‎های مختلف مواجه می‎شود. تمام تصاویری با قطعات چندضلعی به‌صورت پازل تقسیم‌بندی شده‌اند. تصاویر در شروع بازی به رنگ سیاه‌وسفید نمایش داده‌ شده‌اند و هر قسمت با عدد منحصربه‌فردی شماره‌گذاری شده است. پس از آن که کودک تصویر موردعلاقه‎ی خود را از بین الگوهای موجود در برنامه انتخاب کرد چند قطعه به‌صورت تصادفی با شماره‌های مختلف در پایین صفحه نمایان می‌شوند که پس از پیدا کردن جایگاه صحیح آن‎ها، قطعات جدید جایگزین قطعات قبلی می‌شوند. بازی همچنین قابلیت تصویرسازی با استفاده از عکس‎های گرفته‌شده توسط دوربین را نیز دارد. به‌طور میانگین هر یک از الگو‎ها بین ۱۰۰ تا ۲۰۰ قطعه مختلف با اشکال متفاوت ایجاد می‎شود. تعدادی از الگوها بعد از خرید درون برنامه یا کسب امتیاز مشخصی قابل ‌استفاده‎اند. برای آگاهی از اطلاعاتی که به اشتراک گذاشته می‎شود، بخش قوانین و مقررات حریم خصوصی را مطالعه کنید. این بررسی بر مبنای نسخه‌ی 3.0 Android در تاریخ ۹۷/۱۲/0۵ نوشته‌ شده است.

کیفیت

کیفیت تصاویر به ‌اندازه‌ای بالا است که حتی با بزرگ‎نمایی نیز از کیفیتشان کم نمی‌شود. تنوع بالایی در تصاویر وجود دارد و در حین انجام بازی موسیقی بسیار ملایم و آرامی پخش می‌شود که خود سبب افزایش جذابیت شنیداری و تمرکز برای بازیکنان می‌شود.

مصرف گرایی

در صورتی که دستگاه به اینترنت متصل باشد تبلیغاتی در حین اجرای بازی دیده می‌شود.

حریم خصوصی

با اجازه‎ی بازیکن برنامه به ‌عکس‌ها و ویدیوها و همچنین فایل‌های موجود در دستگاه هوشمند دسترسی پیدا می‌کند و همچنین قابلیت ضبط ویدئو و گرفتن عکس خودکار نیز به برنامه داده می‌شود. برای ضبط ویدیو یا گرفتن عکس دسترسی به دوربین نیاز است.

جزئیات برنامه موبایلی
سایز اندروید 39
نسخه تست شده روی اندروید 3
حداقل نیازمندی اندروید ۵.۰ و بالاتر
واحد پول رایگان
ناشر Playgendary
سال انتشار 2018