Poly Art Puzzle – Free Poly Artbook

بررس متن: پریا کنکاشور

7+ 5 تا 7 با همراهی والدین

چیدن قطعات پازل برای تکمیل تصویر نهایی

ناشر: LazyDog Game سال انتشار: 2018

Poly Art Puzzle – Free Poly Artbook

7+
5 تا 7 با همراهی والدین

چیدن قطعات پازل برای تکمیل تصویر نهایی

ناشر: LazyDog Game

سال انتشار: 2018

بررس متن: پریا کنکاشور

سنجه‌ها
جهان کودکی و نوجوانی
محتوای آموزشی
محتوای بومی و فرهنگی
ترس و خشونت
گفتار نامناسب
محتوای بزرگسالانه
سهولت استفاده

برای نمایش توضیحات هر سنجه روی آن کلیک کنید

جهان کودکی و نوجوانی
محتوای آموزشی
این بازی به دلیل سبک پازل گونه خود بازیکن را وادار به تمرکز و دقت بیشتر در انتخاب قطعات می‌کند. همچنین ترتیب و توالی اعداد مربوط به هر قطعه برای کودکان می‌تواند تمرین شمارش اعداد باشد.
محتوای بومی و فرهنگی
ترس و خشونت
گفتار نامناسب
محتوای بزرگسالانه
سهولت استفاده
استفاده از این بازی بسیار ساده است و با پیدا کردن اعداد متناظر که روی قطعات و الگوی اصلی وجود دارد انجام می‌شود بازیکن می‌تواند با انتخاب الگوهای دارای قطعات بیشتر چالش سنگین‌تری را برای خود انتخاب کند. در صورتی که کودک موفق به پیدا کردن جایگاه صحیح قطعات نشود می‌تواند از گزینه کمک موجود در بازی نیز استفاده کند. برای شروع بازی لازم است تا والدین راهنمایی‌هایی به کودکان خود ارائه کنند.
آنچه والدین باید بدانند

تصاویر پازل‎های این بازی توسط خطوطی به‌صورت اشکال هندسی تقسیم‌بندی شده‌اند. بعد از اینکه بازیکن در بین تصاویر مختلف الگوی موردعلاقه خود را انتخاب کرد، تصویر انتخابی به‌صورت تقسیم‌بندی شده به نمایش درمی‌آید و هر قطعه شماره منحصربه‌فردی دارد. قطعات رنگی پازل در پایین صفحه، به ترتیب شماره برای بازیکنان نمایش داده می‌شوند که این امر باعث آسان‎تر شدن روند پیدا کردن جای آن‎ها بر روی الگوی اصلی می‌شود. بعد از برداشتن هر قطعه از پایین صفحه جایگاه اصلی آن در الگو با تغییر رنگ مشخص می‌شود. پس از تکمیل شدن تصویر، ویدیوی کوتاهی از مراحل تکمیل آن به نمایش درمی‌آید و سپس بازیکنان می‌توانند تصویر تکمیل‌شده خود را ذخیره یا در شبکه‌های اجتماعی به اشتراک بگذارند. بازیکنان می‌توانند با انتخاب تصاویری با قطعات کمتر یا بیشتر، میزان سادگی و دشواری بازی را تعیین کنند. چالش‌های روزانه امکان رقابت با سایر افراد در سراسر دنیا را در اختیار قرار می‎دهد. برای آگاهی از اطلاعاتی که به اشتراک گذاشته می‎شود، بخش قوانین و مقررات حریم خصوصی را مطالعه کنید. این بررسی بر مبنای نسخه‌ی 1.11.144 Android در تاریخ ۹۷/۱۲/۱۴ نوشته‌ شده است.

کیفیت

استفاده‎ی مناسب از رنگ‎ها و تصاویر، باعث ایجاد تنوع در ساختار بازی شده است. موسیقی متن آرامش‎بخشی در طی بازی پخش می‌شود که فضای دلپذیری را برای کودکان ایجاد می‌کند.

مصرف گرایی

برای باز کردن برخی از الگوها نیاز به تماشای ویدیوی تبلیغاتی وجود دارد.

حریم خصوصی

بازیکنان می‎توانند تصاویر نهایی خود را در شبکه‎های اجتماعی به اشتراک بگذارند.

جزئیات برنامه موبایلی
سایز اندروید 39
نسخه تست شده روی اندروید 1.11.144
حداقل نیازمندی اندروید ۴.۱ و بالاتر
واحد پول رایگان
ناشر LazyDog Game
سال انتشار 2018