Polysphere

بررس متن: پریا کنکاشور

7+

پیدا کردن تصویر نهایی با حرکت دادن قطعات به‌هم‌ریخته

ناشر: Playgendary Limited سال انتشار: 2018

Polysphere

7+

پیدا کردن تصویر نهایی با حرکت دادن قطعات به‌هم‌ریخته

ناشر: Playgendary Limited

سال انتشار: 2018

بررس متن: پریا کنکاشور

سنجه‌ها
جهان کودکی و نوجوانی
محتوای آموزشی
محتوای بومی و فرهنگی
ترس و خشونت
گفتار نامناسب
محتوای بزرگسالانه
سهولت استفاده

برای نمایش توضیحات هر سنجه روی آن کلیک کنید

جهان کودکی و نوجوانی
محتوای آموزشی
این بازی قدرت تخیل و تجسم بازیکن را تقویت می‌کند و همچنین باعث افزایش دقت در او می‌شود. بازیکن باید جهت‌های چرخاندن تصاویر را به نحوی انتخاب کند که سریع به تصویر نهایی دست یابد و در این راه هوش بصری بازیکنان به چالش کشیده می‎شود و درنهایت تقویت می‎شود.
محتوای بومی و فرهنگی
ترس و خشونت
گفتار نامناسب
محتوای بزرگسالانه
سهولت استفاده
با وجود اینکه بازی از لحاظ ساختاری پیچیدگی ندارد اما رفته‌رفته مراحل دشوارتر می‌شوند و تشخیص تصویر نهایی و نحوه‎ی چرخش درست قطعات به چالشی دشوار تبدیل می‌شود.
آنچه والدین باید بدانند

در هر مرحله از این بازی تصویر سه بعدی تکه‎تکه شده ارائه می‌شود و قطعات آن به شکل نامرتب کنار هم قرارگرفته‌اند. تفاوت این بازی با پازل در متصل بودن قطعات به هم است که همگی با هم حرکت می‌کنند و نمی‌توان هر قطعه را به‌صورت مجزا حرکت داد. بازیکن باید تصویر را در جهات مختلف بچرخاند و به کرات این کار را تکرار کند تا درنهایت به تصویر کامل و منسجم دست پیدا کند. بازیکن باید در حرکات اولیه تصویر نهایی را تشخیص بدهد تا در جهت تشکیل آن، قطعات را حرکت دهد. تصاویر می‌توانند به‌صورت ۳۶۰ درجه در تمامی جهت‌ها حرکت کنند. این بازی علاوه بر ارتقای قدرت تشخیص ذهنی بازیکنان بر روی هوش بصری نیز تأثیر دارد. تصاویر با پیشروی در مراحل رنگی‌تر می‎شوند و قطعات کوچک‎ می‎شوند که ساختن تصویر نهایی را به مراتب دشوارتر می‌کند. بازی تمرین بسیار خوبی برای تقویت ذهنی بازیکنان است اما بازیکن برای گذر از هر مرحله باید حداقل سه تبلیغ ۳۰ ثانیه‌ای مشاهده کند و در صورت اتصال به اینترنت تبلیغات زیادی نیز ما بین هر تصویر نمایش داده می‌شود که در بلندمدت آزاردهنده خواهد بود. برای آگاهی از اطلاعاتی که به اشتراک گذاشته می‎شود، بخش قوانین و مقررات حریم خصوصی را مطالعه کنید. این بررسی برمبنای نسخه‌ی 1.4.6Android در تاریخ ۹۸/0۹/0۹ نوشته‌شده است.

کیفیت

این بازی با استفاده از تصاویر زیبا و سه بعدی و همچنین امکان حرکت ۳۶۰ درجه تصاویر بازی، کیفیت بالایی دارد. موسیقی آرامی که در پس‌زمینه ادامه بازی را لذت‌بخش می‌کند و تنوع بسیار زیادی در تصاویر دیده می‌شود که در جذابیت بازی بسیار مؤثر است.

مصرف گرایی

برای عبور از هر سطح باید ۳ تبلیغ ۳۰ ثانیه‌ای مشاهده شود و در صورت اتصال به اینترنت به‌طور مداوم تبلیغات پخش می‌شوند.

حریم خصوصی

در ابتدای بازی بازیکن باید موافقت خود را با قوانین حریم خصوصی بازی اعلام کند که برای خواندن آن باید وارد سایت بازی شود.

جزئیات برنامه موبایلی
سایز اندروید 68
نسخه تست شده روی اندروید 1.4.6
حداقل نیازمندی اندروید 5.0 یا بالاتر
واحد پول رایگان
ناشر Playgendary Limited
سال انتشار 2018