Pop the Lock

thumbnail
۶ سال به بالا
در رامون، ستاره‌های یک محتوا با توجه به تحلیل کلی سنجه‌ها و نظر بررس و با هدف نشان دادن میزان هم‌راستایی آن اثر با نیازهای رشدی و تحولی گروه سنی موردنظر، ارزیابی می‌شود. با نحوه نوشتن بررسی در رامون آشنا شوید

باز کردن قفل هر مرحله با بهره‎گیری از سرعت‎عمل

سال: 2015
  بررس برنامه: پرستو رحیمی

  سنجه‌ها

  این بخش، مجموعه ای از سنجه‌های مثبت و منفی است که در هر محتوا بررسی می‌شوند، تعداد بولت‌ها نشانگر کمیت آن سنجه است. با کلیک روی هر سنجه می‌توانید توضیحات مربوط به آن را بخوانید.
اطلاعات بیشتر درباره سنجه‌ها را در لینک زیر ببنیید: هر سنجه نمایانگر چیست؟
  ساز‎و‎کار بازی ساده است و بازیکنان به راحتی آن را درک خواهند کرد. ضربه زدن به موقع روی صفحه‎ی بازی به عکس‎العمل سریع بازیکن نیاز دارد به خصوص که علامت قرمز رنگ با سرعت زیاد در قفل در حال حرکت است و گاهی به صورت غیر‎ قابل پیش‎بینی جهت حرکت خود را عوض می‎کند.
  تصویر قفل به تصاویری مثل موجودات تخیلی یا دراکولا قابل تغییر است. تصاویر بسیار فانتزی و حتی تا حدی خنده‎دار هستند اما می‎تواند باعث ترس برخی کودکان حساس شود.

  آنچه والدین باید بدانند

  در بخش آگاهی والدین درباره‌ کلیت محتوا، داستان و نکات مثبت و منفی آن نوشته‌ایم. همچنین به نکاتی اشاره می‌کنیم که ممکن است برای والدین مهم باشند.

  بازیکن در این بازی باید با سرعت‎عمل قفل هر مرحله را باز کند و امتیاز به دست آورد. در هر مرحله تصویری از یک قفل نمایش داده می‎شود که توپی به رنگ زرد در آن وجود دارد. علامت قرمز رنگی نیز در مسیر قفل با سرعت در حال حرکت است. بازیکن باید دقیقاً در زمانی که علامت از توپ عبور می‎کند با سرعت روی صفحه‎ی بازی ضربه بزند و قفل را باز کند. با افزایش مراحل تعداد توپ‎ها بیشتر می‎شود و حتی اگر بازیکن یکی از آن‎ها را هم از دست بدهد در مرحله بازنده خواهد شد. بازی هدف آموزشی را دنبال نمی‎کند اما به تمرکز بسیار زیاد بازیکن نیاز دارد. برای آگاهی از اطلاعاتی که به اشتراک گذاشته می‎شود، بخش قوانین و مقررات حریم خصوصی آن را مطالعه کنید. این بررسی بر مبنای نسخه‎ی 2.0.11 iOS در تاریخ 99/08/7 نوشته‎ شده است.

  کیفیت

  بازی طراحی ساده‎ای دارد و تنها از پس‎زمینه‎ای تک‎رنگ به همراه تصویر قفل تشکیل شده است. با صرف امتیازات بازی تصاویر متنوعی از قفل در دسترس بازیکنان قرار می‎گیرد که به ایجاد تنوع در فضای بازی کمک کرده است.

  مصرف گرایی

  مصرف گرایی به معنای وجود هرگونه ویژگی در بازی یا برنامه موبایلی است که باعث می شود تا مخاطب ترغیب به خرید یک محصول خاص یا دیگر بازی ها شود و یا حضور عناصری که به نحوی سبک زندگی‌ مصرف‌گرایانه را تشویق کند.

  برای حذف تبلیغات بازی پرداخت 2.79$ لازم است.

  حریم خصوصی

  تمامی اقدامات و استراتژی‌هایی که برای جلوگیری از پخش شدن اطلاعات شخصی کاربران و به دنبال آن سوءاستفاده‌ی افراد نادرست انجام داده می‌شوند و همچنین نوع دسترسی‌هایی که برای انجام محتوایی خاص نیاز است در این بخش قرار می‌گیرد.

  بازی لینک فیس‎بوک و توییتر خود را در اختیار بازیکنان قرار می‎دهد.

  مشخصات برنامه موبایلی

  نسخه تست شده روی iOS ۲.۰.۱۱
  واحد پول رایگان
  ناشر Simple Machine, LLC
  سال انتشار ۲۰۱۵
  ارز رایگان