PostKnight

thumbnail
۱۰ سال به بالا
در رامون، ستاره‌های یک محتوا با توجه به تحلیل کلی سنجه‌ها و نظر بررس و با هدف نشان دادن میزان هم‌راستایی آن اثر با نیازهای رشدی و تحولی گروه سنی موردنظر، ارزیابی می‌شود. با نحوه نوشتن بررسی در رامون آشنا شوید

ماجراجویی در سرزمین‎های مختلف با نامه‎رسان جنگ‎جوی داستان

سال: 2017
  بررس برنامه: نیلوفر غیبی

  سنجه‌ها

  این بخش، مجموعه ای از سنجه‌های مثبت و منفی است که در هر محتوا بررسی می‌شوند، تعداد بولت‌ها نشانگر کمیت آن سنجه است. با کلیک روی هر سنجه می‌توانید توضیحات مربوط به آن را بخوانید.
اطلاعات بیشتر درباره سنجه‌ها را در لینک زیر ببنیید: هر سنجه نمایانگر چیست؟
  حرکات بازی به گزینه‎های حمله، دفاعی و افزایش نیرو محدود است. زمان‎بندی دقیق برای اجرای هر حرکت در مراحل دشوار بسیار مهم است و تسلط بر آن به‌مرور زمان به دست می‎‎آید. اگرچه جایگاه گزینه‎های اجرایی بازی محدودیت حرکتی در بازی به وجود می‎آورد، این امر در احتمال بردوباخت تأثیر چندانی ندارد.
  در مسیر ماجراجویی‎ها شخصیت بازی حیوانات و انسان‎های متعددی را نابود می‎کند. ابزار کشتار بازی مانند تفنگ، شمشیر، نیزه، چاقو، گلوله آتشین و ... همگی به‌صورت کارتونی نمایش داده‌شده‌اند و هیچ خون‎ریزی در بازی مشاهده نشده است.

  آنچه والدین باید بدانند

  در بخش آگاهی والدین درباره‌ کلیت محتوا، داستان و نکات مثبت و منفی آن نوشته‌ایم. همچنین به نکاتی اشاره می‌کنیم که ممکن است برای والدین مهم باشند.

  حرکت شوالیه‎ی جوان به سمت سرزمین‎های گوناگون برای تحویل نامه‎ داستان اصلی این بازی است. در مسیر حرکتی شوالیه‎ی جوان حیوانات خون‎خوار و افراد شرور متعددی قرار دارند تا مانع از پخش شدن نامه‎ها شوند. قهرمان داستان با ترفندهای تهاجمی و تدافعی مسیر خود را از شخصیت‎های شرور پاک می‎کند تا به مقصد برسد. مقصد هر مرحله شامل صندوقی از جوایز است که با استفاده از جوایز آن‎ها نیروهای فردی و تجهیزات شخصیت اصلی داستان ارتقا می‎یابد. خشونت و کشتار بازی به‌صورت کارتونی و بدون خون‎ریزی است. تبلیغات بازی تنها به خواسته بازیکن پخش می‎شوند و باوجود بسته‎های خرید درون برنامه هیچ فشاری در استفاده از آنها وجود ندارد. مدت‌زمان هر مرحله کوتاه است و در کمتر از دو دقیقه هر مرحله به اتمام می‎رسد. برای آگاهی از اطلاعاتی که به اشتراک گذاشته می‎شود، بخش قوانین و مقررات حریم خصوصی را مطالعه کنید. این بررسی بر مبنای نسخه 2.2.13 iOS در تاریخ 97/04/31 بعد از اتمام دو سرزمین اول نوشته‌شده است.

  مصرف گرایی

  مصرف گرایی به معنای وجود هرگونه ویژگی در بازی یا برنامه موبایلی است که باعث می شود تا مخاطب ترغیب به خرید یک محصول خاص یا دیگر بازی ها شود و یا حضور عناصری که به نحوی سبک زندگی‌ مصرف‌گرایانه را تشویق کند.

  بسته‎های خرید درون برنامه 0.99 تا 19.99 دلاری برای افزایش الماس وجود دارد. همچنین در زمان افزایش نیرو تبلیغات ویدیویی ارائه می‎شوند.

  مشخصات برنامه موبایلی

  حداقل نیازمندی اندروید ۴.۳ یا بالاتر
  نسخه تست شده روی iOS ۲.۲.۱۳
  واحد پول رایگان
  ناشر Kurechii Sdn Bhd
  سال انتشار ۲۰۱۷
  ارز رایگان