Pottery

بررس متن: حامد داوری

7+

سفالگری و ساخت اشکال سفالی مشخص‎شده‎ی هر مرحله

ناشر: Voodoo سال انتشار: 2019

Pottery

7+

سفالگری و ساخت اشکال سفالی مشخص‎شده‎ی هر مرحله

ناشر: Voodoo

سال انتشار: 2019

بررس متن: حامد داوری

سنجه‌ها
جهان کودکی و نوجوانی
محتوای آموزشی
محتوای بومی و فرهنگی
ترس و خشونت
گفتار نامناسب
محتوای بزرگسالانه
سهولت استفاده

برای نمایش توضیحات هر سنجه روی آن کلیک کنید

جهان کودکی و نوجوانی
محتوای آموزشی
ساختن اشکال و برخورد نکردن با بدنه به حفظ تمرکز نیاز دارد. آموزش مستقیمی در مورد سفالگری در بازی وجود ندارد اما وجود دستگاه‎ مخصوص آن، گل و اشکال سفالی مختلف می‎تواند بازیکن را به این هنر علاقه‎مند کند.
محتوای بومی و فرهنگی
ترس و خشونت
گفتار نامناسب
محتوای بزرگسالانه
سهولت استفاده
در مراحل اولیه نحوه‎ی انجام بازی به زبان انگلیسی و با رسم شکل به بازیکن آموزش داده می‎شود. ساختن اشکال متفاوت سفالی نیاز به توجه به شکل الگو دارد. بازیکن باید تصویر استوانه‎ی گلی را لمس کند و با دقت آن را به تصویر الگو تبدیل کند.
آنچه والدین باید بدانند

بازیکن در این بازی باید با مهارت دستان خود سفالگری کند. در وسط صفحه‎ی بازی یک دستگاه سفالگری به همراه یک استوانه‎ی گِلی قرار دارد. بازیکن باید بر اساس شکل الگو که در بالا و گوشه‎ی سمت راست صفحه‎ی بازی وجود دارد تصویر گل را در جهت‎های متفاوت لمس کند و استوانه را به شکلی که هدف آن مرحله است در‎آورد. اما باید مراقب باشد که بیش از حد به بدنه‎ی نگهدارنده‎ی استوانه‎ی گلی نزدیک نشود زیرا در هر مرحله مجاز به انجام سه خطا است. با بیشتر شدن تعداد خطاها او بازنده خواهد شد. در بعضی از مراحل دایره‎ای قرمز رنگ نیز در اطراف استوانه حرکت می‎کند. بازیکن باید علاوه بر تلاش در برخورد نکردن با بدنه تماسی با دایره‎ی متحرک نیز نداشته باشد که این امر با چالش زیادی همراه است. در قسمت آخر هر مرحله الگویی وجود ندارد و بازیکن باید با توجه به مهارت و خلاقیت خود به آرامی گل‎ها را پاک‎سازی و شکل مورد‎علاقه‎ی خود را ایجاد کند. ساخت اشکال متفاوت سفالی از استوانه‎ی گلی می‎تواند به آشنایی بازیکن با مهارت سفالگری و همچنین افزایش تمرکز کمک کند. برای آگاهی از اطلاعاتی که به اشتراک گذاشته می‎شود، بخش قوانین و مقررات حریم خصوصی را مطالعه کنید. این بررسی بر مبنای نسخه iOS 1.5.4 و در تاریخ 98/10/05 نوشته شده است.

کیفیت

عدم وجود تغییرات چشمگیر در مراحل و ثابت بودن تصاویر پس‎زمینه‎ تا حدودی بازی را به سمت یکنواختی سوق داده است. موسیقی در حین بازی پخش نمی‎شود اما همراه با حرکت دست بازیکن در حین پاک‎سازی گل صداگذاری‎هایی مشابه نواختن ساز پیانو پخش می‎شود. صدای پخش‎شده آرام و ملایم است که به تمرکز بازیکن لطمه‎ای وارد نکند.

مصرف گرایی

بازی خرید درون برنامه‎ای دارد. تبلیغاتی در بازی نمایش داده می‎شود.

جزئیات برنامه موبایلی
سایز اندروید 41
حداقل نیازمندی اندروید 4.4 یا بالاتر
نسخه تست شده روی iOS 1.5.4
حداقل نیازمندی iOS 9.0 یا بالاتر
واحد پول رایگان
ناشر Voodoo
سال انتشار 2019