Pou

thumbnail
۶ سال به بالا
در رامون، ستاره‌های یک محتوا با توجه به تحلیل کلی سنجه‌ها و نظر بررس و با هدف نشان دادن میزان هم‌راستایی آن اثر با نیازهای رشدی و تحولی گروه سنی موردنظر، ارزیابی می‌شود. با نحوه نوشتن بررسی در رامون آشنا شوید

مراقبت و رسیدگی به موجودی عجیب به صورت روزانه

سال: 2013
  بررس برنامه: نیلوفر غیبی

  سنجه‌ها

  این بخش، مجموعه ای از سنجه‌های مثبت و منفی است که در هر محتوا بررسی می‌شوند، تعداد بولت‌ها نشانگر کمیت آن سنجه است. با کلیک روی هر سنجه می‌توانید توضیحات مربوط به آن را بخوانید.
اطلاعات بیشتر درباره سنجه‌ها را در لینک زیر ببنیید: هر سنجه نمایانگر چیست؟
  کودکان در ارتباط با این شخصیت تجربه‎ی مستقل بودن را به دست می‎آورند و با رؤیاپردازی و داستان‎سرایی کردن نسبت به شخصیت بازی حس نزدیکی پیدا می‎کنند.
  مراقبت از شخصیت کار ساده و شفافی است و نیازی به کمک نیست ولی در بخش مخصوص به بازی تنوع بالایی از بازی‎ها وجود دارد که برخی ساده و برخی سخت‎اند. برخی از این بازی‎ها برای شروع به کمک و همراهی اولیه والدین نیاز دارند.
  نگهداری یک شخصیت همچون Pou به کودکان حس مسئولیت‎پذیری را می‎آموزد، زیرا که اگر به طور مداوم از او مراقبت نشود مریض می‎شود.

  آنچه والدین باید بدانند

  در بخش آگاهی والدین درباره‌ کلیت محتوا، داستان و نکات مثبت و منفی آن نوشته‌ایم. همچنین به نکاتی اشاره می‌کنیم که ممکن است برای والدین مهم باشند.

  شخصیت اصلی این بازی یک موجود عجیب به شکل مثلث و به نام Pou است که نیاز به مراقبت و توجه دارد. خانه‎ی این شخصیت شش اتاق دارد و هر اتاق برای فعالیت خاص است و فضای بیرونی خانه جهت فعالیت‎های خارج از خانه مانند رانندگی یا گل دادن به باغچه استفاده می‎شود. اتاق‎های خانه برای غذا خوردن، بازی کردن، ضبط صدا، خواب، درمان و حمام است. Pou در این بازی بزرگ می‎شود، غذا می‎خورد، بازی می‎کند و باید او را حمام کرد و مراقب سلامتی‌اش بود. خرید غذا و معجون‎ها با سکه داخل بازی انجام می‎شود که از بازی کردن برای Pou به دست می‎آید. در بخش بازی 32 بازی متنوع وجود دارد که با انجام هر یک سکه داخل بازی به دست می‎آید. بازیکن همچنین می‎تواند از این سکه‎ها برای خرید وسایلی همچون ماشین استفاده کند و یا لباس به تن شخصیت کند. برای کسب سکه همچنین امکان خرید با پول واقعی نیز وجود دارد. شخصیت بازی به‌مرور بزرگ می‎شود و باعث ایجاد حس همبستگی بین کودک با او می‎گردد که می‎تواند جایگزین حیوان خانگی او نیز شود. برای آگاهی از اطلاعاتی که به اشتراک گذاشته می‎شود، بخش قوانین و مقررات حریم خصوصی را مطالعه کنید. این بررسی بر اساس 1.4.74 iOS در تاریخ 96/08/16 نوشته‌شده است.

  کیفیت

  Pou یک موجود دوست‌داشتنی است که چهره ساده‎ و مثلثی دارد. شخصیت بازی صحبت نمی‎کند، اما برخی لغات را ادا می‎کند مانند نه گفتن که مانند یک کودک لجباز بیان می‎شود. بازی بدون موسیقی، اما مملو از رنگ‏‎های شاد و متنوع است و با کسب پول بیشتر بازیکن می‎تواند دکور خانه و شخصیت را با توجه به سلیقه خود تغییر دهد. بازی‎های مجموعه بسیار زیاد و متنوع است که با هر سلیقه‎ای سازگاری دارد.

  مصرف گرایی

  مصرف گرایی به معنای وجود هرگونه ویژگی در بازی یا برنامه موبایلی است که باعث می شود تا مخاطب ترغیب به خرید یک محصول خاص یا دیگر بازی ها شود و یا حضور عناصری که به نحوی سبک زندگی‌ مصرف‌گرایانه را تشویق کند.

  برای خریداری بیشتر بازیکن به سکه نیازمند است که علاوه بر بازی کردن از راه خرید درون برنامه نیز کسب می‎شود. همچنین خرید لیوان Pou نیز از راه حساب کاربری میسر است.

  حریم خصوصی

  تمامی اقدامات و استراتژی‌هایی که برای جلوگیری از پخش شدن اطلاعات شخصی کاربران و به دنبال آن سوءاستفاده‌ی افراد نادرست انجام داده می‌شوند و همچنین نوع دسترسی‌هایی که برای انجام محتوایی خاص نیاز است در این بخش قرار می‌گیرد.

  بازیکن می‎تواند دستاوردهای خود را از راه Facebook و Twitter به اشتراک بگذارد.

  مشخصات برنامه موبایلی

  حداقل نیازمندی اندروید ۴.۰ یا بالاتر
  نسخه تست شده روی iOS ۱.۴.۷۴
  واحد پول رایگان
  ناشر Zakeh
  سال انتشار ۲۰۱۳
  ارز رایگان