Power Hover Cruise

thumbnail
۷ سال به بالا
در رامون، ستاره‌های یک محتوا با توجه به تحلیل کلی سنجه‌ها و نظر بررس و با هدف نشان دادن میزان هم‌راستایی آن اثر با نیازهای رشدی و تحولی گروه سنی موردنظر، ارزیابی می‌شود. با نحوه نوشتن بررسی در رامون آشنا شوید
عبور از موانع راه برای رسیدن به رکورد بهتر
سال: 2017
  بررس متن: حامد داوری

  سنجه‌ها

  این بخش، مجموعه ای از سنجه‌های مثبت و منفی است که در هر محتوا بررسی می‌شوند، تعداد بولت‌ها نشانگر کمیت آن سنجه است. با کلیک روی هر سنجه می‌توانید توضیحات مربوط به آن را بخوانید.
اطلاعات بیشتر درباره سنجه‌ها را در لینک زیر ببنیید: هر سنجه نمایانگر چیست؟
  منوی بازی تنها گزینه‌های اصلی و مورد نیاز را شامل می‌شود. نحوه‌ی انجام بازی پیچیدگی ندارد اما ثبت رکورد عالی نیازمند تمرکز بالا است و به تمرین نیاز دارد.

  آنچه والدین باید بدانند

  در بخش آگاهی والدین درباره‌ کلیت محتوا، داستان و نکات مثبت و منفی آن نوشته‌ایم. همچنین به نکاتی اشاره می‌کنیم که ممکن است برای والدین مهم باشند.
  این بازی در مجموع دارای یازده مرحله‌ با هدف ثبت رکورد است که در هر مرحله مسیرهایی با موانع گوناگون دارد. بازیکن باید تمام تلاش خود را به کار ببندد تا با موانع برخوردی نداشته باشد. وسایلی که بازیکن با استفاده از آنها در مسیر حرکت می‎کند تنوع دارند مانند ربات، سفینه‌ی فضایی، هلیکوپتر، هواپیمای ملخی و ماشین. در بعضی مواقع وجود مسیرهایی تونلی (که خود آنها نیز هم‌زمان با موانع در حال چرخش‎اند) کار را برای بازیکن دشوارتر می‌کند و داشتن تمرکز بالا می‌تواند بازیکن را در این چالش یاری کند. در طول مسیر ابزارهای کمک‌کننده‌ای مثل آهسته کردن سرعت حرکت وجود دارد که برای ساده کردن کار بازیکن قرار گرفته‎اند. یازده مرحله از همان ابتدا برای بازیکن قابل‌استفاده است اما وسایل حرکتی با پیشروی در بازی و دریافت جوایز در دسترس قرار می‌گیرد. شروع حرکت با زدن ضربه بر روی صفحه و ادامه‌ی آن با لمس سمت چپ و راست صفحه صورت می‌گیرد. برای آگاهی از اطلاعاتی که به اشتراک گذاشته می‎شود، بخش قوانین و مقررات حریم خصوصی را مطالعه کنید. این بررسی در تاریخ 98/09/11 نوشته‌شده و برمبنای نسخه iOS 1.9.0 است.

  کیفیت

  تنوع زمین‌های بازی و تنوع رنگ‌های به‌کاررفته یکنواختی محتوا را کاهش داده است. وجود موسیقی متناسب با سبک، هیجان را چند برابر کرده است.

  مصرف گرایی

  مصرف گرایی به معنای وجود هرگونه ویژگی در بازی یا برنامه موبایلی است که باعث می شود تا مخاطب ترغیب به خرید یک محصول خاص یا دیگر بازی ها شود و یا حضور عناصری که به نحوی سبک زندگی‌ مصرف‌گرایانه را تشویق کند.
  این بازی دارای خرید درون برنامه‎ای است.

  مشخصات برنامه

  حداقل نیازمندی اندروید ۴.۱ یا بالاتر
  نسخه تست شده روی iOS ۱.۹.۰
  سال انتشار ۲۰۱۷