Preschool! & Toddler kids learning

thumbnail
۶ سال به بالا
۳ تا ۶ با همراهی والدین
در رامون، ستاره‌های یک محتوا با توجه به تحلیل کلی سنجه‌ها و نظر بررس و با هدف نشان دادن میزان هم‌راستایی آن اثر با نیازهای رشدی و تحولی گروه سنی موردنظر، ارزیابی می‌شود. با نحوه نوشتن بررسی در رامون آشنا شوید

آموزش مفاهیم ساده برای گروه سنی پیش از دبستان

سال: 2017
  بررس برنامه: نیلوفر غیبی

  سنجه‌ها

  این بخش، مجموعه ای از سنجه‌های مثبت و منفی است که در هر محتوا بررسی می‌شوند، تعداد بولت‌ها نشانگر کمیت آن سنجه است. با کلیک روی هر سنجه می‌توانید توضیحات مربوط به آن را بخوانید.
اطلاعات بیشتر درباره سنجه‌ها را در لینک زیر ببنیید: هر سنجه نمایانگر چیست؟
  در این بازی تلاش شده است که نام رنگ‎ها، اعداد، شمارش، حروف، الگوها، اندازه‎ها و شباهت و تفاوت آموزش داده شود و با استفاده مداوم و تکرار به‌مرور عناوین در ذهن کودکان باقی می‎ماند.
  بازی‎ها تنوع بالایی دارند و عمدتاً شامل کشیدن شکل و عدد یا انتخاب کردن می‎باشند. انجام بازی در ابتدا برای کودکان کم سن نیاز به راهنمایی دارد، اما به‌مرور کودکان از نحوه انجام بازی آگاه می‎شوند. کودکان خردسال در مورد اعداد و شمارش می‎آموزند.

  آنچه والدین باید بدانند

  در بخش آگاهی والدین درباره‌ کلیت محتوا، داستان و نکات مثبت و منفی آن نوشته‌ایم. همچنین به نکاتی اشاره می‌کنیم که ممکن است برای والدین مهم باشند.

  این بازی از مجموعه برنامه‎های شرکت 22learn است و در دسته بازی‎های آموزشی این مجموعه قرار دارد. در شروع بازی میمونی به‌عنوان شخصیت اصلی بازی سوار قطار می‎شود و بخش اول را شروع می‎کنند. بازی حاوی 12 فعالیت برای یادگیری مهارت‎های ابتدایی برای کودکان است. بازی‎ها در قالب نوعی تمرین برای یادگیری اعداد، الگوها، رنگ، شکل، شمارش و پازل ارائه‌شده است. این بازی‎ها برای کودکان 32 سال به بالا قابل انجام است، اگرچه راهنمایی والدین در سنین پایین جهت به راحت‎تر کردن آموزش مفید خواهد بود و برای کودکان پیش از دبستان نیز حضور والدین جهت راهنمایی اولیه کمک‌کننده خواهد بود. سادگی بازی‎ها موجب خسته‎کننده شدن بازی‎های برای کودکان دبستانی می‎شود. این بازی تنهای چهار مرحله رایگان دارد و مابقی با پرداخت هزینه باز می‎شوند. برای آگاهی از اطلاعاتی که به اشتراک گذاشته می‎شود، بخش قوانین و مقررات حریم خصوصی را مطالعه کنید. این بررسی بر مبنای نسخه 1.22 iOS در تاریخ 96/07/25 نوشته‌شده است.

  کیفیت

  گرافیک بازی کیفیت بالایی ندارد و شخصیت بازی با صدای زنانه و به‌صورت شمرده صحبت می‎کند تا درک آن برای کودکان ساده‎تر باشد. هیجان بازی کمی پایین بوده و به همین دلیل کودکان بعد از مدت کوتاهی از بازی خارج می‎شوند. رنگ‎های تصاویر روشن و شادند.

  مصرف گرایی

  مصرف گرایی به معنای وجود هرگونه ویژگی در بازی یا برنامه موبایلی است که باعث می شود تا مخاطب ترغیب به خرید یک محصول خاص یا دیگر بازی ها شود و یا حضور عناصری که به نحوی سبک زندگی‌ مصرف‌گرایانه را تشویق کند.

  به‌جز چهار بخش اول بازی مابقی بخش‎ها با پرداخت هزینه در اختیار قرار می‎گیرد.

  مشخصات برنامه موبایلی

  حداقل نیازمندی اندروید ۲.۳ یا بالاتر
  نسخه تست شده روی iOS ۱.۲۲
  واحد پول رایگان
  ناشر ۲۲Learn
  سال انتشار ۲۰۱۷
  ارز رایگان