Princess Match : Learning Game Kids & Toddlers Free

thumbnail
۸ سال به بالا
۵ تا ۸ با همراهی والدین
در رامون، ستاره‌های یک محتوا با توجه به تحلیل کلی سنجه‌ها و نظر بررس و با هدف نشان دادن میزان هم‌راستایی آن اثر با نیازهای رشدی و تحولی گروه سنی موردنظر، ارزیابی می‌شود. با نحوه نوشتن بررسی در رامون آشنا شوید

تطبیق دادن تصاویر مشابه به هم و حذف کردنشان

سال: 2012
  بررس برنامه: پرستو رحیمی

  سنجه‌ها

  این بخش، مجموعه ای از سنجه‌های مثبت و منفی است که در هر محتوا بررسی می‌شوند، تعداد بولت‌ها نشانگر کمیت آن سنجه است. با کلیک روی هر سنجه می‌توانید توضیحات مربوط به آن را بخوانید.
اطلاعات بیشتر درباره سنجه‌ها را در لینک زیر ببنیید: هر سنجه نمایانگر چیست؟
  سازوکار بازی بسیار ساده است و تنها با ضربه زدن با انگشت بر روی صفحه بازی کارت‎ها برمی‎گردنند. یاری والدین در ابتدا برای آموزش کمک کننده خواهد بود.
  در این بازی کودک به اکتشاف تشویق می‌شود. استفاده از تصاویر و رنگ‌های متنوع موجب تقویت ادراک بصری کودک شده و عامل به خاطر سپاردن تصاویر، سبب تقویت حافظه کودکان می‌شود. ساختار بازی به افزایش تمرکز نیز کمک می‎کند.

  آنچه والدین باید بدانند

  در بخش آگاهی والدین درباره‌ کلیت محتوا، داستان و نکات مثبت و منفی آن نوشته‌ایم. همچنین به نکاتی اشاره می‌کنیم که ممکن است برای والدین مهم باشند.

  این بازی از نوع پازلی است که در آن تصاویری بر روی کارت‌های جداگانه قرار دارند و کودک با ضربه زدن بر روی هرکدام از این کارت‌ها و برعکس کردنشان تصویرشان را به حافظه خود می‎سپارد. سپس با تطبیق دادن دو تصویر مشابه آنها را حذف می‌کند و با حذف کردن تمامی تصاویر مرحله را به پایان می‌رساند. این بازی در سه حالت متفاوت تعداد برگرداندن تصاویر، زمانی و امتیازی قابل انجام است. همچنین کودک می‌تواند علاوه بر بازی انفرادی تجربه بازی به‌صورت چند نفره با خانواده یا دوستان خود را نیز داشته باشد. میزان دشواری بازی نیز قابل‌تغییر است که با افزایش دشواری تعداد تصاویر بالا خواهد رفت. این بازی در جهت بهبود مهارت‌های یادگیری، تقویت حافظه و شناخت اشکال کودکان مفید خواهد بود. برای آگاهی از اطلاعاتی که به اشتراک گذاشته می‎شود، بخش قوانین و مقررات حریم خصوصی آن را مطالعه کنید. این بررسی برمبنای نسخه‎ی 1.2.1iOS در تاریخ 98/08/4 نوشته‎شده است.

  کیفیت

  تصاویر استفاده‌شده نقاشی گونه و موسیقی بازی ملایم است.

  مصرف گرایی

  مصرف گرایی به معنای وجود هرگونه ویژگی در بازی یا برنامه موبایلی است که باعث می شود تا مخاطب ترغیب به خرید یک محصول خاص یا دیگر بازی ها شود و یا حضور عناصری که به نحوی سبک زندگی‌ مصرف‌گرایانه را تشویق کند.

  بازی کاملاً رایگان است. تبلیغاتی جهت معرفی دیگر اپلیکیشن‎های شرکت سازنده این بازی تهیه‌شده‌اند که در صفحه اصلی وجود دارد.

  حریم خصوصی

  تمامی اقدامات و استراتژی‌هایی که برای جلوگیری از پخش شدن اطلاعات شخصی کاربران و به دنبال آن سوءاستفاده‌ی افراد نادرست انجام داده می‌شوند و همچنین نوع دسترسی‌هایی که برای انجام محتوایی خاص نیاز است در این بخش قرار می‌گیرد.

  بازی صفحه‌ای در فیس‌بوک و توییتر دارد که بازیکن می‌تواند در آن عضو شود.

  مشخصات برنامه موبایلی

  نسخه تست شده روی iOS ۱.۲.۱
  واحد پول رایگان
  ناشر wonderkind GmbH
  سال انتشار ۲۰۱۲
  ارز رایگان