Prison Empire Tycoon-Idle Game

thumbnail
۱۲ سال به بالا
در رامون، ستاره‌های یک محتوا با توجه به تحلیل کلی سنجه‌ها و نظر بررس و با هدف نشان دادن میزان هم‌راستایی آن اثر با نیازهای رشدی و تحولی گروه سنی موردنظر، ارزیابی می‌شود. با نحوه نوشتن بررسی در رامون آشنا شوید

توسعه‎ی یک زندان در نقش رئیس زندان

سال: 2020
  بررس برنامه: پرستو رحیمی

  سنجه‌ها

  این بخش، مجموعه ای از سنجه‌های مثبت و منفی است که در هر محتوا بررسی می‌شوند، تعداد بولت‌ها نشانگر کمیت آن سنجه است. با کلیک روی هر سنجه می‌توانید توضیحات مربوط به آن را بخوانید.
اطلاعات بیشتر درباره سنجه‌ها را در لینک زیر ببنیید: هر سنجه نمایانگر چیست؟
  راهنمای بازی که خود از نیروهای امنیتی است از واژه‎های نامناسبی مثل لعنتی استفاده می‎کند و زندان را با واژه‎ی جهنم به بازیکن معرفی می‎کند.
  متن‎های راهنمایی در صفحه‎ی بازی نمایش داده می‎شود که بازیکن را با چگونگی انجام بازی و شرح مأموریت‎ها آشنا می‎کند. تعداد مأموریت‎های بازی زیاد است و انجام تمامی آن‎ها نیاز به صرف زمان بیشتر بازیکن در بازی دارد. فیلم‎های تبلیغاتی بسیاری در جریان بازی وجود دارد.
  بازیکن با تصمیم‌گیری بهینه در مورد منابع مالی و توجه به نیاز زندانیان، محیط زندان را اداره می‎کند. به عنوان مثال با ساخت سلول‎های جدید تعداد زندانیان بیشتری وارد زندان خواهند‎ شد که خود کسب سود و امتیاز بیشتری را برای بازیکن در پی خواهد ‎داشت.
  تصاویری از درگیری میان زندانیان با یکدیگر و زندانیان با نیروهای امنیتی زندان با استفاده از وسایلی مثل باتوم در بازی نمایش داده می‎شود. درجه‎ی رضایت‎مندی زندانیان با دایره‎های رنگی در بالای سر هر یک نمایش داده می‎شود که در صورت تبدیل رنگ به قرمز احتمال ایجاد درگیری بسیار زیاد خواهد شد. رسیدگی به تمامی امور زندان و زندانیان در کوتاه‎ترین زمان ممکن و همچنین نمایش محیط داخلی زندان می‎تواند موجب انتقال حس هیجان و خشونت به برخی کودکان حساس شود.

  آنچه والدین باید بدانند

  در بخش آگاهی والدین درباره‌ کلیت محتوا، داستان و نکات مثبت و منفی آن نوشته‌ایم. همچنین به نکاتی اشاره می‌کنیم که ممکن است برای والدین مهم باشند.

  بازیکن در نقش رئیس یک زندان به اموری چون گسترش زندان و تأمین نیازهای زندانیان می‎پردازد. او با پذیرش زندانیان، ساخت سلول‎ها جدید محوطه‎ی زندان را گسترش می‎دهد و با برطرف کردن نیازهای متفاوت زندانیان مانند مسائل بهداشتی، سرگرمی، امنیتی، آسایش، غذا و سلامتی، برای زندان درآمدزایی می‎کند و از سود به‎دست‎آمده برای توسعه‎ی بیشتر زندان استفاده می‎کند. در صورت عدم توجه به خواسته‎های زندانیان درگیری‎هایی میان افراد زندانی و نیروهای امنیتی زندان در خواهد گرفت که با تصاویری از زد‎و‎خورد همراه است. درگیری‎های پیش‎آمده ممکن است باعث از بین رفتن نیروهای امنیتی، زندانیان و تجهیزات زندان شود که خود موجب ایجاد ضرر برای بازیکن است. برای ساخت امکانات رفاهی جدید و راضی نگه‎داشتن زندانیان و جلوگیری از ایجاد درگیری بازیکن به امتیاز نیاز دارد اما روند بسیار کند کسب امتیازات بازیکن را به تماشای فیلم‎های تبلیغاتی در جریان بازی یا خرید درون برنامه تشویق می‎کند. بازی از نظر ساختار شبیه به سری بازی‎های شهرسازی است که در آن توانایی مدیریت منابع و حس مسئولیت‌پذیری بازیکن به چالش کشیده خواهد ‎شد. برای آگاهی از اطلاعاتی که به اشتراک گذاشته می‎شود، بخش قوانین و مقررات حریم خصوصی برنامه را مطالعه کنید. این بررسی بر مبنای نسخه‎ی 1.0.3 iOS در تاریخ 99/04/10 نوشته ‎شده است.

  کیفیت

  پوشش ظاهری شخصیت‎ها به خوبی به ایجاد نقش‎هایی چون زندانی، نیروی امنیتی، آشپز، نظافتچی و کارمند اداری در بازی کمک کرده ‎است. جزئیات بسیار زیادی در طراحی محیط بازی وجود دارد که در شمای کلی بازی به دلیل طراحی کوچک بودن آن‎ها به‌ خوبی نمایش داده نمی‌شوند.

  مصرف گرایی

  مصرف گرایی به معنای وجود هرگونه ویژگی در بازی یا برنامه موبایلی است که باعث می شود تا مخاطب ترغیب به خرید یک محصول خاص یا دیگر بازی ها شود و یا حضور عناصری که به نحوی سبک زندگی‌ مصرف‌گرایانه را تشویق کند.

  برای در اختیار داشتن الماس و خرید درون برنامه حداقل پرداخت مبلغ 1.39$ لازم است. با خرید درون برنامه بازیکن قادر به استخدام حسابدار و امکان توسعه‎ی بیشتر زندان را در اختیار خواهد ‎داشت.

  حریم خصوصی

  تمامی اقدامات و استراتژی‌هایی که برای جلوگیری از پخش شدن اطلاعات شخصی کاربران و به دنبال آن سوءاستفاده‌ی افراد نادرست انجام داده می‌شوند و همچنین نوع دسترسی‌هایی که برای انجام محتوایی خاص نیاز است در این بخش قرار می‌گیرد.

  دسترسی به اینترنت برای انجام بازی لازم است. صفحه‎ای با نام این بازی در فیس‎بوک وجود دارد.

  مشخصات برنامه موبایلی

  نسخه تست شده روی iOS ۱.۰.۳
  واحد پول رایگان
  ناشر Digital Things Sociedad Limitada
  سال انتشار ۲۰۲۰
  ارز رایگان