Pudding Monsters

بررس متن: پریا کنکاشور

7+

چسباندن هیولاهای پودینگی به یکدیگر با استفاده از تفکر حل مسئله

ناشر: ZeptoLab سال انتشار: 2012

Pudding Monsters

7+

چسباندن هیولاهای پودینگی به یکدیگر با استفاده از تفکر حل مسئله

ناشر: ZeptoLab

سال انتشار: 2012

بررس متن: پریا کنکاشور

سنجه‌ها
جهان کودکی و نوجوانی
محتوای آموزشی
محتوای بومی و فرهنگی
ترس و خشونت
گفتار نامناسب
محتوای بزرگسالانه
سهولت استفاده

برای نمایش توضیحات هر سنجه روی آن کلیک کنید

جهان کودکی و نوجوانی
محتوای آموزشی
بازیکن می‌بایست با ارزیابی صفحه، موجودات را به نحوی حرکت دهد که هیچ‌کدام از صفحه خارج نشوند که این به تقویت شدن تفکر حل مسئله بازیکن کمک خواهد کرد.
محتوای بومی و فرهنگی
ترس و خشونت
گفتار نامناسب
محتوای بزرگسالانه
سهولت استفاده
دستورالعمل بازی در مراحل ابتدایی به‌صورت تصویری نمایش داده می‌شود همچنین در هر بخش در صورت اضافه شدن قانون جدید نحوه عملکرد آن به‌صورت تصویری نشان داده می‌شود چالش‌های بازی در مراحل ابتدایی آسان اما به‌مرور دشوار می‌شود.
آنچه والدین باید بدانند

در این بازی. پودینگ‌ها (شخصیت‎های اصلی) قصد دارند با یکدیگر متحد شوند تا از خورده شدن توسط صاحب‌خانه جلوگیری کنند. تصویر متن بازی از سطحی لیز و بدون حفاظ تشکیل‌شده که در بعضی نقاط موانعی وجود دارد. پودینگ‎ها روی این صفحه می‌لغزند و به‌طور مستقیم حرکت می‌کنند تا برخورد با موانع آنها را متوقف کند. بازیکن باید با بررسی موقعیت موانع و محل قرارگیری پودینگ‌ها، آنها را به نحوی حرکت دهد تا بدون خارج شدن از صفحه، تمامی‌شان به یکدیگر متصل شوند. ستاره‎های نقش امتیاز بالاتر و چالش بیشتر را دارند تا بازیکنان را به تفکر بیشتر دعوت کنند. برای وارد شدن به بخش‌های جدید بازی، بازیکن به حدنصابی از امتیاز احتیاج دارد که از طریق کسب ستاره در هر مرحله یا از طریق خرید درون برنامه‌ای قابل‌دستیابی است. این بازی ۱۲۵ مرحله مختلف دارد که هرکدام دارای چالش‌ها و طراحی متفاوتی‎اند که با بالا رفتن دشوارتر می‎شوند. برای آگاهی از اطلاعاتی که به اشتراک گذاشته می‎شود، بخش قوانین و مقررات حریم خصوصی را مطالعه کنید. این بررسی برمبنای نسخه‌ی Android 1.4.0 در تاریخ ۹۸/0۳/۱۴ نوشته‌شده است.

کیفیت

نقاشی تصاویر و چهره‌پردازی شخصیت‌ها به شکل بسیار جذابی طراحی‌شده و نحوه‎ی حرکت هیولاها و نگاه‌های متعجب آنها در کنار موسیقی کارتونی و متناسب با محتوای بازی، جلوه‌های دیداری و شنیداری با کیفیتی را برای بازی ایجاد کرده‌اند.

مصرف گرایی

برای دریافت امتیازات بیشتر، باز کردن مراحل قفل و نیز دریافت راهنمای مراحل نیاز به خرید درون برنامه‌ای است.

حریم خصوصی

در صورت اجازه کاربر، بازی به عکس‌ها پوشه‌ها و فایل‌های دستگاه هوشمند او دسترسی پیدا می‌کند.

جزئیات برنامه موبایلی
نسخه تست شده روی اندروید 1.4.0
حداقل نیازمندی اندروید ۲.۳ و بالاتر
حداقل نیازمندی iOS ۸.۰ و بالاتر
واحد پول رایگان
ناشر ZeptoLab
سال انتشار 2012