Purp To Do List & Goal Tracker

thumbnail
۱۰ سال به بالا
۸ تا ۱۰ با همراهی والدین
در رامون، ستاره‌های یک محتوا با توجه به تحلیل کلی سنجه‌ها و نظر بررس و با هدف نشان دادن میزان هم‌راستایی آن اثر با نیازهای رشدی و تحولی گروه سنی موردنظر، ارزیابی می‌شود. با نحوه نوشتن بررسی در رامون آشنا شوید

برنامه‎ی ساده و کاربردی برای قرار دادن و پیگیری اهداف

سال: 2019
  بررس برنامه: پرستو رحیمی

  سنجه‌ها

  این بخش، مجموعه ای از سنجه‌های مثبت و منفی است که در هر محتوا بررسی می‌شوند، تعداد بولت‌ها نشانگر کمیت آن سنجه است. با کلیک روی هر سنجه می‌توانید توضیحات مربوط به آن را بخوانید.
اطلاعات بیشتر درباره سنجه‌ها را در لینک زیر ببنیید: هر سنجه نمایانگر چیست؟
  برنامه فضایی ساده دارد که کار با آن را به خصوص برای نوجوانان بسیار آسان کرده است. والدین می‎توانند با کودکان کم ‎سن خود در مورد کار با برنامه صحبت کنند و آن‎ها را تشویق کنند تا اهداف بزرگ خود را به هدف‎های کوچکتر تقسیم‎ کنند و سعی کنند تا آن‎ها را عملی کنند.
  تمرکز داشتن روی یک هدف خاص و به انجام رساندن آن اهمیت زیادی در زندگی کودکان و نوجوانان دارد. برنامه به کاربران کمک می‎کند برای خود هدف تعیین و آن‎ها را بر اساس اهمیت و مهلت انجام الویت‎بندی کنند و با تلاش و پشتکار هر یک را انجام دهند. کاربران در سنین مدرسه می‎توانند از این برنامه برای وارد کردن تاریخ و جزئیات مربوط به امتحانات یا پروژه‎های درسی خود نیز استفاده کنند.

  آنچه والدین باید بدانند

  در بخش آگاهی والدین درباره‌ کلیت محتوا، داستان و نکات مثبت و منفی آن نوشته‌ایم. همچنین به نکاتی اشاره می‌کنیم که ممکن است برای والدین مهم باشند.

  این برنامه به کاربران کمک می‎کند تا به راحتی اهداف و امور پیش‎رو را در آن وارد کنند و در دستگاه هوشمند خود در اختیار داشته باشند. کاربران می‎توانند اهداف خود را برای ایجاد نظم بیشتر در دسته‎بندی‎های از پیش تعیین‎شده‎ی برنامه مانند ورزش و سلامت، مالی، شغل، عادت‎های جدید، یادگیری و توانمندی، اجتماعی و خانودگی، شخصی، سفر و ماجراجویی قرار دهند یا دسته‎بندی موردعلاقه‎ی خود ر ایجاد کنند. بخش‎های متفاوتی مثل وارد کردن مهلت انجام اهداف یا کار‎ها در برنامه وجود دارد که تمامی آن‎ها در جهت کمک به کاربران برای مدیریت اهداف و افکار طراحی شده‎اند. کاربر می‎تواند اهداف انجام‎شده را در برنامه علامت بزند و در شمایی کلی تمام اهداف تعیین‎شده و میزان موفقیت در انجام آن‎ها را ببیند که خود می‎تواند عامل مشوقی برای تلاش بیشتر باشد. برای آگاهی از اطلاعاتی که به اشتراک گذاشته می‎شود، بخش قوانین و مقررات حریم خصوصی و وب‎سایت اصلی آن را مطالعه کنید. این بررسی بر مبنای نسخه‎ی 3.10 iOS در تاریخ 99/07/20 نوشته‎ شده است.

  کیفیت

  برنامه فضایی بسیار ساده و در عین حال مفید و کاربردی دارد. هر یک از دسته‎بندی‎ها با رنگ‎های متفاوتی مشخص شده‎اند که به کاربران کمک می‎کند تا در شمایی کلی به راحتی آن‎ها را تشخیص دهند. نشان‎هایی در برنامه برای تشویق کاربران طراحی شده است که با انجام هدف‎ها در زمان مشخص‌‎شده به آن‎ها تعلق می‎گیرد.

  مصرف گرایی

  مصرف گرایی به معنای وجود هرگونه ویژگی در بازی یا برنامه موبایلی است که باعث می شود تا مخاطب ترغیب به خرید یک محصول خاص یا دیگر بازی ها شود و یا حضور عناصری که به نحوی سبک زندگی‌ مصرف‌گرایانه را تشویق کند.

  تمامی امکانات در نسخه‎ی رایگان برنامه فعال است اما کاربران تنها می‎توانند پنج هدف را وارد کنند. برای وارد کردن تعداد بیشتری از اهداف خرید نسخه‎ی پولی برنامه به مبلغ 6.99$ لازم است.

  حریم خصوصی

  تمامی اقدامات و استراتژی‌هایی که برای جلوگیری از پخش شدن اطلاعات شخصی کاربران و به دنبال آن سوءاستفاده‌ی افراد نادرست انجام داده می‌شوند و همچنین نوع دسترسی‌هایی که برای انجام محتوایی خاص نیاز است در این بخش قرار می‌گیرد.

  برای همگام‎سازی اطلاعات در دستگاه‎های متفاوت متعلق به کاربر، دسترسی به اینترنت و اتصال به حساب‎کاربری iCloud نیاز است.

  مشخصات برنامه موبایلی

  نسخه تست شده روی iOS ۳.۱
  واحد پول رایگان
  ناشر Eva Puskas
  سال انتشار ۲۰۱۹
  ارز رایگان