Puzzle for children – Kids game kids 1-3 years old

بررس متن: پریا کنکاشور

6+ 4 تا 6 با همراهی والدین

پازل‌های ساده با تصاویر فانتزی و کارتونی

ناشر: Tappy Happy kids apps & games for kids سال انتشار: 2015

Puzzle for children – Kids game kids 1-3 years old

6+
4 تا 6 با همراهی والدین

پازل‌های ساده با تصاویر فانتزی و کارتونی

ناشر: Tappy Happy kids apps & games for kids

سال انتشار: 2015

بررس متن: پریا کنکاشور

سنجه‌ها
جهان کودکی و نوجوانی
محتوای آموزشی
محتوای بومی و فرهنگی
ترس و خشونت
گفتار نامناسب
محتوای بزرگسالانه
سهولت استفاده

برای نمایش توضیحات هر سنجه روی آن کلیک کنید

جهان کودکی و نوجوانی
محتوای آموزشی
بازی به کودکان کمک می‌کند تا با مشاهده و بررسی جا‎های خالی هر یک از قطعاتی که در اختیار دارند را در جایگاه صحیح جای‎گذاری کنند و مهارت تشخیص اشکال و تفکر حل مسئله را در خود تقویت کنند.
محتوای بومی و فرهنگی
ترس و خشونت
گفتار نامناسب
محتوای بزرگسالانه
سهولت استفاده
صفحه‎ی اصلی بازی شامل دو نوع پازل است و کودک می‌تواند با لمس هر ‌یک و همچنین لمس تصویر پازل مورد‎نظر خود وارد بازی شود. در صورتی که قطعه در مکان اشتباه قرار بگیرد به خارج از صفحه‎ی بازی منتقل می‌شود. انجام این بازی برای کودکان دشوار نبوده و ساختار آن قابل درک است اما همراهی والدین با کودک می‎تواند مفید باشد.
آنچه والدین باید بدانند

این بازی پازلی به همراه موسیقی شاد برای خردسالان و کودکان طراحی شده است. در صفحه‎ی اصلی بازی دو نوع پازل با تصاویر متفاوتی از موجودات تخیلی، حیوانات و اشیای مختلف وجود دارد. در نوع اول تصاویر با چند جای خالی در اختیار کودک قرار می‎گیرد و او باید جاهای خالی تصویر را با قطعاتی که در اختیار دارد پر کند. در نوع دوم تصویر به چند قسمت تقسیم شده است و کودک با کنار هم قرار دادن قطعات تصویر یک‎پارچه‌ای را ایجاد می‎کند. پس از تکمیل هر پازل، تصاویر به حرکت در می‌آیند و هر کدام صدایی از خود تولید می‎کنند و همچنین کودک با صدای تشویق تماشاچیان و تصاویر زیبایی مثل بادکنک‌های رنگی، کیک و شیرینی مورد تشویق قرار می‌گیرد. این برنامه شامل بیش از سی پازل مختلف است و فضای کودکانه‎ی شاد و سرگرم‎کننده‌ای دارد. تعداد زیادی از پازل‌ها در نسخه‎ی رایگان قابل دسترسی نخواهند بود و برای استفاده از آن‎ها نیاز به خرید درون برنامه‌ای است. برای آگاهی از اطلاعاتی که به اشتراک گذاشته می‎شود، بخش قوانین و مقررات حریم خصوصی را مطالعه کنید. این بررسی بر مبنای نسخه‌ی 1.01 Android در تاریخ ۹۹/۱/۱۴ نوشته شده است.

کیفیت

این برنامه فضایی بسیار فانتزی و کودکانه دارد. موسیقی استفاده‎شده در پس‌زمینه‎ی بازی، صدای تشویق تماشاچیان بعد از انجام هر مرحله، تشویق کودک با بادکنک‌های رنگی، شکلات و کیک، شکل فانتزی موجودات داخل پازل‎ها و به حرکت در‎ آمدن آن‎ها بعد از تکمیل شدن تصویر باعث ایجاد فضایی دلنشین شده است که به طور حتم توجه‎ی کودکان را به بازی جلب خواهد کرد.

مصرف گرایی

برای دسترسی به نسخه‎ی کامل بازی می‌توان آن را به قیمت ۱۱ درهم امارات خریداری نمود. همچنین تبلیغ سه برنامه‎ی مشابه در صفحه‎ی اول بازی دیده می‎شود.

جزئیات برنامه موبایلی
سایز اندروید 25
نسخه تست شده روی اندروید 1.01
حداقل نیازمندی اندروید ۲.۲ و بالاتر
حداقل نیازمندی iOS 5.1.1 و بالاتر
واحد پول رایگان
ناشر Tappy Happy kids apps & games for kids
سال انتشار 2015