Puzzle Gods

thumbnail
۸ سال به بالا
در رامون، ستاره‌های یک محتوا با توجه به تحلیل کلی سنجه‌ها و نظر بررس و با هدف نشان دادن میزان هم‌راستایی آن اثر با نیازهای رشدی و تحولی گروه سنی موردنظر، ارزیابی می‌شود. با نحوه نوشتن بررسی در رامون آشنا شوید

نبرد خیر و شر برای نجات خدایان از اسارت با ترکیب رنگ‎های مشابه

  بررس برنامه: نیلوفر غیبی

  سنجه‌ها

  این بخش، مجموعه ای از سنجه‌های مثبت و منفی است که در هر محتوا بررسی می‌شوند، تعداد بولت‌ها نشانگر کمیت آن سنجه است. با کلیک روی هر سنجه می‌توانید توضیحات مربوط به آن را بخوانید.
اطلاعات بیشتر درباره سنجه‌ها را در لینک زیر ببنیید: هر سنجه نمایانگر چیست؟
  روش انجام بازی هیچ تفاوتی با بازی‎های مشابه ندارد و تنها برخی از اهداف مانند روش کردن مشعل با ساختار مخصوصی ارائه‌شده است. باوجود تصاویر شلوغ و پر جزئیات بازی به علت گزینه‎های محدود پیچیدگی در درک بازی وجود ندارد.
  برای به دست آوردن ترکیب به‌موقع و مناسب رنگ‎ها در هر مرحله بازکنان محیط بازی را بررسی می‎کنند و با توجه به هدف درخواست شده حرکت خود را اجرا می‎کنند. در این مسیر قدرت تحلیلی و حل مسئله کودکان و نوجوانان تقویت می‎شود.
  شخصیت‎های بازی الهام گرفته‌شده از خدایان روم باستان طراحی‌شده‌اند. خدایان عشق، باد، رعد، آب و ... توسط شیطانی‎ترین شخصیت به اسارت گرفته می‎شود و پادشاه خدایان برای نجاتشان تلاش می‎کند.

  آنچه والدین باید بدانند

  در بخش آگاهی والدین درباره‌ کلیت محتوا، داستان و نکات مثبت و منفی آن نوشته‌ایم. همچنین به نکاتی اشاره می‌کنیم که ممکن است برای والدین مهم باشند.

  ترکیب بیش از سه رنگ مشابه برای رسیدن به اهداف مشخص‌شده با داستان مبارزه بین خیر و شر محور اصلی این بازی است. در این بازی خدای بدی‎ها با حمله به شهر خدایان، تمام خدایان به‌جز پادشاه را به اسارت می‎گیرد. پادشاه خدایان با عبور مرحله‌به‌مرحله به محل اسارت هر خدای رومی نزدیک می‎شود و با مبارزه انیمیشنی با خدای شر و بدی، یک‌به‌یک خدایان را آزاد می‎کند. طراحی کارتونی و رفتار طنزگونه شخصیت‎های بازی هر القای هر نوع خشونتی جلوگیری می‎کند. پیشرفت و برد در بازی اگرچه گاهی دشوار می‎شود ولی در کل چالش‎برانگیز نیست. بسته‎های خرید درون برنامه‎ی متعددی در بازی وجود دارد که در حالت عادی نیازی به استفاده از هیچ‌یک از آن‎ها وجود ندارد و جریان بازی بدون استفاده از طلا یا قلب اضافی به سادگی ممکن است. برای آگاهی از اطلاعاتی که به اشترک گذاشته می‎شود، بخش قوانین و مقررات حریم خصوصی خود را مطالعه کنید. این بررسی بر مبنای نسخه 1.1.3 iOS در تاریخ 97/04/19 بعد از عبور از 20 مرحله اول نوشته‌شده است.

  کیفیت

  شخصیت‎های بازی با توجه به قدرتشان طراحی‌شده‌اند و نوعی شوخ‎طبعی در رفتارشان قابل‌مشاهده است. شخصیت‎های باوجود ظاهر کارتونی خود به‌خوبی احساس ناراحتی یا شادی ناشی از برد یا باخت را منتقل می‎کنند. خوبی‎ها و بدی‎ها با رنگ روشن و تیره از یکدیگر تمیز داده می‎شوند. گرافیک بازی دو بعدی و با کیفیت بالا طراحی‌شده است و موسیقی متن شاد و با القای حس هیجان در پس‌زمینه شنیده می‎شود.

  مصرف گرایی

  مصرف گرایی به معنای وجود هرگونه ویژگی در بازی یا برنامه موبایلی است که باعث می شود تا مخاطب ترغیب به خرید یک محصول خاص یا دیگر بازی ها شود و یا حضور عناصری که به نحوی سبک زندگی‌ مصرف‌گرایانه را تشویق کند.

  تبلیغات مربوط به بازی‎های ناشر بازی در گوشه صفحه و میانه بازی نمایش داده می‎شود. خرید بانک خوکی راهی برای افزایش طلا است که از راه اشتراک گذاشتن بازی با دوستان و نصب آن یا خرید بسته 2.99 دلاری ممکن می‎شود. همچنین برای افزایش قلب امکان به اشتراک‌گذاری و خرید درون برنامه نیز ارائه می‎شود. بسته‎های افزایش طلا نیز در رقم‎های متنوع برای خرید درون برنامه وجود دارد.

  حریم خصوصی

  تمامی اقدامات و استراتژی‌هایی که برای جلوگیری از پخش شدن اطلاعات شخصی کاربران و به دنبال آن سوءاستفاده‌ی افراد نادرست انجام داده می‌شوند و همچنین نوع دسترسی‌هایی که برای انجام محتوایی خاص نیاز است در این بخش قرار می‌گیرد.

  لینک ارتباط با Facebook در اولین صفحه بازی قرار دارد.

  مشخصات برنامه موبایلی

  نسخه تست شده روی iOS ۱.۱.۳
  واحد پول رایگان
  ناشر Boon Studios Ltd.
  ارز رایگان