Puzzle Kids - Animals Shapes and Jigsaw Puzzles

thumbnail
۶ سال به بالا
۴ تا ۶ با همراهی والدین
در رامون، ستاره‌های یک محتوا با توجه به تحلیل کلی سنجه‌ها و نظر بررس و با هدف نشان دادن میزان هم‌راستایی آن اثر با نیازهای رشدی و تحولی گروه سنی موردنظر، ارزیابی می‌شود. با نحوه نوشتن بررسی در رامون آشنا شوید

مجموعه‌ای از انواع پازل‌های کودکانه به همراه تصاویر متنوع

سال: 2017

  سنجه‌ها

  این بخش، مجموعه ای از سنجه‌های مثبت و منفی است که در هر محتوا بررسی می‌شوند، تعداد بولت‌ها نشانگر کمیت آن سنجه است. با کلیک روی هر سنجه می‌توانید توضیحات مربوط به آن را بخوانید.
اطلاعات بیشتر درباره سنجه‌ها را در لینک زیر ببنیید: هر سنجه نمایانگر چیست؟
  این برنامه کاملاً متناسب با کودکان ساخته شده است و استفاده از آن بسیار ساده است. در هر بخش والدین می‎توانند سطح دشواری بازی را مطابق با مهارت‌های فرزند خود تعیین کنند. برنامه دستورالعمل انجام هر بازی را به شکل تصویری توضیح داده و در حین انجام مراحل نیز به کودک کمک می‎کند تا چالش‌ها را با موفقیت به سرانجام برسانند. برای استفاده‎ی کودکان زیر شش سال لازم است تا والدین توضیح کوتاهی از نحوه‎ی انجام بازی ارائه دهند.
  این بازی شکل‌های مختلفی از بازی پازل را ارائه می‎کند و به کودک کمک می‎کند تا مهارت‎ تفکر حل مسئله را تمرین کند. نام انگلیسی هر تصویر توسط گوینده گفته می‎شود که خود فرصت یادگیری اسامی مختلفی مثل حیوانات، سبزیجات و حشرات را برای کودکان فراهم می‎کند. بخشی نیز به عنوان راز در تصویر وجود دارد که بازیکن با دیدن تصاویر بدون جزئیات باید تصویر اصلی را حدس بزند که حافظه و مهارت شناختی کودکان را تقویت می‎کند.

  آنچه والدین باید بدانند

  در بخش آگاهی والدین درباره‌ کلیت محتوا، داستان و نکات مثبت و منفی آن نوشته‌ایم. همچنین به نکاتی اشاره می‌کنیم که ممکن است برای والدین مهم باشند.

  در این بازی پازلی شش بخش متفاوت وجود دارد و دو خرگوش کارتونی دختر و پسر، کودک را برای انجام آن‌ها راهنمایی می‎کنند. در بخش اول یک تصویر اصلی با چند جای خالی وجود دارد. تصاویری از اشیا، میوه یا حیوانات نیز در پایین صفحه قرار گرفته‎اند. کودک با تطبیق دادن تصاویر با جای خالی مکان صحیح هر یک را پیدا و تصویر را تکمیل می‎کند و در نهایت نام انگلیسی آن را نیز می‎شنود. در حالت دوم تصویر یک حیوان کارتونی به شکل کامل دیده می‎شود. پس از شنیدن نام آن، تصویر به قطعات مجزا تبدیل می‎شود و کودک باید قطعات را برای رسیدن به شکل اصلی در کنار هم قرار دهد. در سومین بازی کودک بعد از تکمیل کردن پازل حدس می‎زند که تصویر تکمیل‎شده به چه شی یا حیوانی شباهت دارد. حالت بعدی پازل معمولی و کلاسیک است که تصاویر بسیار زیبای کارتونی دارد. دو حالت آخر نیز پازل‌هایی با تصاویر واقعی هستند که در یکی از آن‎ها صدای واقعی تصویر شنیده می‎شود به طور مثال پرنده شروع به خواندن می‎کند یا سگ واق واق می‎کند. این بازی با فضای شاد و کارتونی خود به کودکان کمک می‎کند تا با شکل ‌ظاهری برخی از میوه‎ها، حیوانات و اشیا آشنا شوند. برای آگاهی از اطلاعاتی که به اشتراک گذاشته می‎شود، بخش قوانین و مقررات حریم خصوصی را مطالعه کنید. این بررسی بر مبنای نسخه‌ی 1.3.7 Android در تاریخ ۹۹/۴/۲۱ نوشته شده است.

  کیفیت

  بازی از کیفیت طراحی بسیار خوبی برخوردار است و تصاویر آن کارتونی و جذاب هستند. فهرست بازی شبیه پارک کودکان است و از رنگ‌های شاد در طراحی آن استفاده شده است. دو شخصیت اصلی خرگوش‌های دختر و پسری هستند که گاهی جملاتی به کودک می‎گویند و باعث جذابیت بازی شده‎اند. موسیقی شادی در پس‎زمینه‎ی بازی شنیده می‎شود و همچنین کودکان با هر انتخاب درست یا نادرست توسط گوینده‎ی بازی تشویق به ادامه دادن می‎شوند که این رویکرد تشویقی به شوق آن‎ها برای یادگیری می‎افزاید.

  مصرف گرایی

  مصرف گرایی به معنای وجود هرگونه ویژگی در بازی یا برنامه موبایلی است که باعث می شود تا مخاطب ترغیب به خرید یک محصول خاص یا دیگر بازی ها شود و یا حضور عناصری که به نحوی سبک زندگی‌ مصرف‌گرایانه را تشویق کند.

  در بخش فهرست بخشی جهت معرفی سایر بازی‌های ساخته‎شده‎ی شرکت سازنده وجود دارد.

  مشخصات برنامه موبایلی

  نسخه تست شده روی اندروید ۱.۳.۷
  حداقل نیازمندی اندروید ۴.۱ و بالاتر
  واحد پول رایگان
  ناشر RV AppStudios
  سال انتشار ۲۰۱۷
  ارز رایگان