Puzzle Shapes: For Toddler +2

thumbnail
۶ سال به بالا
۳ تا ۶ با همراهی والدین
در رامون، ستاره‌های یک محتوا با توجه به تحلیل کلی سنجه‌ها و نظر بررس و با هدف نشان دادن میزان هم‌راستایی آن اثر با نیازهای رشدی و تحولی گروه سنی موردنظر، ارزیابی می‌شود. با نحوه نوشتن بررسی در رامون آشنا شوید

منطبق کردن صحیح اشکال ارائه‌شده بر روی شکل اصلی با شناخت اجزای اصلی آن

سال: 2017
  بررس برنامه: پرستو رحیمی

  سنجه‌ها

  این بخش، مجموعه ای از سنجه‌های مثبت و منفی است که در هر محتوا بررسی می‌شوند، تعداد بولت‌ها نشانگر کمیت آن سنجه است. با کلیک روی هر سنجه می‌توانید توضیحات مربوط به آن را بخوانید.
اطلاعات بیشتر درباره سنجه‌ها را در لینک زیر ببنیید: هر سنجه نمایانگر چیست؟
  این بازی سازوکار ساده‌ای دارد و تنها با کشیدن انگشت بر روی صفحه و جابه‎جا کردن تصاویر انجام می‌شود. در مراحل بالاتر و با مشکل شدن پازل‌ها، حل آنها برای کودک می‌تواند چالش‌برانگیز باشد. کمک والدین به طور حتم در ساده‎تر شدن ارتباط با برنامه مؤثر خواهد بود.
  کودکان با اشکالی (مثلث و مربع)، رنگ‌ها و مفهوم شمارش آشنا می‌شوند و با ارتقای ادراک بصری تمرکز و قدرت حافظه در آنان تقویت می‌شود. همچنین والدین می‌توانند با ترجمه کرد نام اشکال و رنگ‌ها را به زبان فارسی به کودک آموزش دهند.

  آنچه والدین باید بدانند

  در بخش آگاهی والدین درباره‌ کلیت محتوا، داستان و نکات مثبت و منفی آن نوشته‌ایم. همچنین به نکاتی اشاره می‌کنیم که ممکن است برای والدین مهم باشند.

  نسخه‎ی Android این برنامه با نام Puzzle Shapes: Learning Games for Toddlers است. در این بازی پازلی، دو گروه شکل به‌صورت یک شکل اصلی در مرکز صفحه‎ی بازی و یک گروه جداگانه در بالای صفحه، در اختیار کودک قرار می‌گیرد. وظیفه‎ی کودک کشیدن اشکال از بالا بر روی شکل اصلی است تا بر شکل مرکزی منطبق شوند. چهار دسته‎بندی متفاوت در فضای بازی قرار دارد که شامل اشکال هندسی، تشخیص رنگ، شمارش (در این بخش اعداد در قالب نقطه نمایش داده می‎شوند به طور مثال یک نقطه نشانگر عدد یک است) و ساختن شکل‎های نسبتا پیجیده‎تر (فانوس دریایی و پرنده) است. اولین مرحله از هر بخش ساده‌ترین و در حقیقت راهی برای آماده نمودن کودک برای بازی است و با پیشرفت او، دشواری بازی نیز افزایش می‌یابد و اشکال بیشتری در رنگ‌ها و اندازه‌های مختلف معرفی می‌شود. این بازی مفاهیم تشخیص رنگ، فرم، اندازه و شکل را در کودکان تقویت می‎کند. برای آگاهی از اطلاعاتی که به اشتراک گذاشته می‎شود، بخش قوانین و مقررات حریم خصوصی آن را مطالعه کنید. این بررسی برمبنای نسخه‎ی 2.1.2 iOS در تاریخ 98/08/14 نوشته‎شده است.

  کیفیت

  این بازی تنوع خوبی در رنگ‌ها و اشکال به کار رفته در محتوا دارد و همچنین در بخش از نو ساختن، کودکان مدل‌های رنگارنگ را با استفاده از اشکال ساده می‌سازند که اشکال ساخته‌شده به‌صورت سه بعدی قابل‌ نمایش‎اند.

  مصرف گرایی

  مصرف گرایی به معنای وجود هرگونه ویژگی در بازی یا برنامه موبایلی است که باعث می شود تا مخاطب ترغیب به خرید یک محصول خاص یا دیگر بازی ها شود و یا حضور عناصری که به نحوی سبک زندگی‌ مصرف‌گرایانه را تشویق کند.

  در هر بخش تعداد بازی‌های محدودی به‌صورت رایگان در اختیار کودک قرار می‌گیرد و پرداخت 5.49$ پول برای در اختیار داشتن تمامی پازل‌ها لازم است.

  دنیای واقعی

  والدین می‌توانند با کشیدن اشکال و رنگ‌های متفاوت بر روی صفحه کاغذ جریان بازی را برای کودکان بازسازی نمایند.

  مشخصات برنامه موبایلی

  نسخه تست شده روی iOS ۲.۱.۲
  واحد پول رایگان
  ناشر wonderkind GmbH
  سال انتشار ۲۰۱۷
  ارز رایگان