Puzzle Shapes: For Toddler +2

بررس متن: پرستو رحیمی

6+ 3 تا 6 با همراهی والدین

منطبق کردن صحیح اشکال ارائه‌شده بر روی شکل اصلی با شناخت اجزای اصلی آن

ناشر: wonderkind GmbH سال انتشار: 2017

Puzzle Shapes: For Toddler +2

6+
3 تا 6 با همراهی والدین

منطبق کردن صحیح اشکال ارائه‌شده بر روی شکل اصلی با شناخت اجزای اصلی آن

ناشر: wonderkind GmbH

سال انتشار: 2017

بررس متن: پرستو رحیمی

سنجه‌ها
جهان کودکی و نوجوانی
محتوای آموزشی
محتوای بومی و فرهنگی
ترس و خشونت
گفتار نامناسب
محتوای بزرگسالانه
سهولت استفاده

برای نمایش توضیحات هر سنجه روی آن کلیک کنید

جهان کودکی و نوجوانی
محتوای آموزشی
کودکان با اشکالی (مثلث و مربع)، رنگ‌ها و مفهوم شمارش آشنا می‌شوند و با ارتقای ادراک بصری تمرکز و قدرت حافظه در آنان تقویت می‌شود. همچنین والدین می‌توانند با ترجمه کرد نام اشکال و رنگ‌ها را به زبان فارسی به کودک آموزش دهند.
محتوای بومی و فرهنگی
ترس و خشونت
گفتار نامناسب
محتوای بزرگسالانه
سهولت استفاده
این بازی سازوکار ساده‌ای دارد و تنها با کشیدن انگشت بر روی صفحه و جابه‎جا کردن تصاویر انجام می‌شود. در مراحل بالاتر و با مشکل شدن پازل‌ها، حل آنها برای کودک می‌تواند چالش‌برانگیز باشد. کمک والدین به طور حتم در ساده‎تر شدن ارتباط با برنامه مؤثر خواهد بود.
آنچه والدین باید بدانند

نسخه‎ی Android این برنامه با نام Puzzle Shapes: Learning Games for Toddlers است. در این بازی پازلی، دو گروه شکل به‌صورت یک شکل اصلی در مرکز صفحه‎ی بازی و یک گروه جداگانه در بالای صفحه، در اختیار کودک قرار می‌گیرد. وظیفه‎ی کودک کشیدن اشکال از بالا بر روی شکل اصلی است تا بر شکل مرکزی منطبق شوند. چهار دسته‎بندی متفاوت در فضای بازی قرار دارد که شامل اشکال هندسی، تشخیص رنگ، شمارش (در این بخش اعداد در قالب نقطه نمایش داده می‎شوند به طور مثال یک نقطه نشانگر عدد یک است) و ساختن شکل‎های نسبتا پیجیده‎تر (فانوس دریایی و پرنده) است. اولین مرحله از هر بخش ساده‌ترین و در حقیقت راهی برای آماده نمودن کودک برای بازی است و با پیشرفت او، دشواری بازی نیز افزایش می‌یابد و اشکال بیشتری در رنگ‌ها و اندازه‌های مختلف معرفی می‌شود. این بازی مفاهیم تشخیص رنگ، فرم، اندازه و شکل را در کودکان تقویت می‎کند. برای آگاهی از اطلاعاتی که به اشتراک گذاشته می‎شود، بخش قوانین و مقررات حریم خصوصی آن را مطالعه کنید. این بررسی برمبنای نسخه‎ی 2.1.2 iOS در تاریخ 98/08/14 نوشته‎شده است.

کیفیت

این بازی تنوع خوبی در رنگ‌ها و اشکال به کار رفته در محتوا دارد و همچنین در بخش از نو ساختن، کودکان مدل‌های رنگارنگ را با استفاده از اشکال ساده می‌سازند که اشکال ساخته‌شده به‌صورت سه بعدی قابل‌ نمایش‎اند.

مصرف گرایی

در هر بخش تعداد بازی‌های محدودی به‌صورت رایگان در اختیار کودک قرار می‌گیرد و پرداخت 5.49$ پول برای در اختیار داشتن تمامی پازل‌ها لازم است.

جزئیات برنامه موبایلی
حداقل نیازمندی اندروید 4.4 یا بالاتر
نسخه تست شده روی iOS 2.1.2
واحد پول رایگان
ناشر wonderkind GmbH
سال انتشار 2017
دنیای واقعی

والدین می‌توانند با کشیدن اشکال و رنگ‌های متفاوت بر روی صفحه کاغذ جریان بازی را برای کودکان بازسازی نمایند.