Quizlet

بررس متن: نیلوفر غیبی

16+ 12 تا 16 با همراهی والدین

تمرین و تکرار دانش‎ با روش‎های پرسش‎ و پاسخ ساده

ناشر: Quizlet Inc سال انتشار: 2015

Quizlet

16+
12 تا 16 با همراهی والدین

تمرین و تکرار دانش‎ با روش‎های پرسش‎ و پاسخ ساده

ناشر: Quizlet Inc

سال انتشار: 2015

بررس متن: نیلوفر غیبی

سنجه‌ها
جهان کودکی و نوجوانی
محتوای آموزشی
محتوای بومی و فرهنگی
ترس و خشونت
گفتار نامناسب
محتوای بزرگسالانه
سهولت استفاده

برای نمایش توضیحات هر سنجه روی آن کلیک کنید

جهان کودکی و نوجوانی
محتوای آموزشی
محتوای از پیش قرارگرفته در این برنامه توسط سایر کاربران، مجموعه‎ای وسیع از اطلاعات، تعاریف، تصاویر و لغات به زبان‎های مختلف را ایجاد کرده است که برحسب نیاز هر کاربری به آن دسترسی دارد. همچنین نوجوانان می‎توانند برحسب نیاز خود دروس جدید با محتوای مناسب و مورد نیاز خود را تولید کنند و به تمرین و تکرار بپردازند. اصطلاحات عامیانه و لغات زبان‎های مختلف ازجمله آلمانی، چینی، ژاپنی، روس و حتی فارسی در قالب انواع طرح درسی در این برنامه قابل‌مطالعه است.
محتوای بومی و فرهنگی
ترس و خشونت
بسیاری از اطلاعات از پیش تعریف‌شده در این برنامه شامل نام و انواع اسلحه، اصطلاحات مربوط به کشتن، صحنه‎های ترسناک و ... است.
گفتار نامناسب
محتوای بزرگسالانه
بسیاری از اطلاعات از پیش تعریف‌شده در این برنامه شامل اصطلاحات علمی مربوط به اعضای خصوصی بدن انسان، روابط جنسی، انواع دارو‎ها و ... است.
سهولت استفاده
هیچ آموزش یا توضیح اولیه‎ای در برنامه تعریف‌نشده است و ممکن است برای شروع برقراری ارتباط را کمی دشوار کند. نوجوانان برای درک روش کار با برنامه باید زمان کوتاهی را در نظر داشته باشند ولی درنهایت برای تسلط پیدا کردن بر روی محتوای آموزشی به زمان بسیار بیشتری نیاز است.
آنچه والدین باید بدانند

هدف از این برنامه همانند سایت آن ایجاد بستری برای تمرین و یادگیری محتوای آموزشی از پیش تعریف‌شده است. نوجوانان در این برنامه می‎توانند هر محتوایی که تمایل دارند را به‌صورت درس تعریف کنند و با پاسخ دادن به انواع سؤالات به یادگیری و تمرین مفاهیم بپردازند. هر کاربر می‎تواند برحسب نیاز خود محتوای جدیدی به مجموعه محتواهای موجود اضافه کند و تمامی افراد به آن دسترسی خواهند داشت. در حالت رایگان تنها می‎توان با اضافه کردن متن یا لغت محتوای آموزشی را ساخت ولی در حالت عضویت ویژه‎ی می‎توان حتی عکس و تصاویر آموزشی نیز به هر درس افزود. روش‎های آموزشی به‌صورت انواع سؤال چهارگزینه‎ای، نوشتاری، کارت حافظه، متصل کردن و نمایش محتوای آموزشی است. به علت باز بودن تمامی محتوای علمی ساخته‌شده توسط کاربران هر نوع دانشی، ازجمله اطلاعات مربوط به انواع سلاح گرم، کشتار، اصطلاحات تخصصی اعضای بدن و ... نیز در اختیار نوجوانان قرار خواهد گرفت، به همین جهت نظارت والدین برای اطمینان از ایمن بودن محتوای در اختیار فرزندشان توصیه می‎شود. آموزش زبان جدید و یادگیری لغات با توجه به محتواهای از پیش تعیین‌شده و امکانات این برنامه بسیار راحت خواهد بود. برای آگاهی از اطلاعاتی که به اشتراک گذاشته می‎شود، بخش قوانین و مقررات حریم خصوصی را مطالعه کنید. این بررسی برمبنای نسخه‎ی 4.7 iOS در تاریخ 97/09/19 بعد از کار با برنامه به‌صورت رایگان نوشته‎شده است.

کیفیت

طراحی بسیار ساده و خلوت برنامه در کنار بی‎نظمی چیدمان سؤالات هیچ جذابیت بصری را برای مخاطبین ایجاد نمی‎کند. موسیقی در متن برنامه قرار ندارد.

مصرف گرایی

حالت‎های عضویتی این برنامه برای افزایش قابلیت افزودن مفاهیم و محتوای جدید است که در بسته‌های مختلفی طراحی‌شده‌اند و در سه قیمت 11.99، 19.99 و 35.99 دلار به فروش می‎رسند.

حریم خصوصی

کار با برنامه به اتصال دائمی اینترنت نیاز دارد. برای کار با برنامه ساخت حساب کاربری و دادن تاریخ تولد و آدرس ایمیل اجباری است.

جزئیات برنامه موبایلی
حداقل نیازمندی اندروید متفاوت بر روی هر دستگاه
نسخه تست شده روی iOS 4.7
واحد پول رایگان
ناشر Quizlet Inc
سال انتشار 2015