RaceCraft – Build & Race

thumbnail
۹ سال به بالا
۷ تا ۹ با همراهی والدین
در رامون، ستاره‌های یک محتوا با توجه به تحلیل کلی سنجه‌ها و نظر بررس و با هدف نشان دادن میزان هم‌راستایی آن اثر با نیازهای رشدی و تحولی گروه سنی موردنظر، ارزیابی می‌شود. با نحوه نوشتن بررسی در رامون آشنا شوید

ساخت پیست‌‌های رالی و تجربه‎‌ی یک ماشین بازی سرعتی

سال: 2020

  سنجه‌ها

  این بخش، مجموعه ای از سنجه‌های مثبت و منفی است که در هر محتوا بررسی می‌شوند، تعداد بولت‌ها نشانگر کمیت آن سنجه است. با کلیک روی هر سنجه می‌توانید توضیحات مربوط به آن را بخوانید.
اطلاعات بیشتر درباره سنجه‌ها را در لینک زیر ببنیید: هر سنجه نمایانگر چیست؟
  در اولین ورود به بازی توضیح مفصلی به صورت صوتی و عملی طریقه‌‎ی استفاده از بازی، ساخت مسیرهای مسابقه و مسابقه دادن وجود دارد. بازیکنان می‌‎توانند با استفاده از یک دستگاه هوشمند مسابقه را دو نفره انجام دهند. بازی شیوه‎‌ی عملکرد ساده و قابل‎‌فهمی دارد اما کودکان برای شروع نیاز به راهنمایی والدین خواهند داشت‌.
  بازی می‎‌تواند در تقویت خلاقیت و مهارت تفکر حل مسئله مؤثر باشد. بازیکن باید با توجه به اندازه‌‎ی قطعات و نقطه‌ی شروع و پایان مسیر طوری قطعات را در کنار هم قرار دهد تا مسیری هیجانی برای مسابقه ایجاد کند. علاوه بر این امکان ساخت مسیر به‌وسیله‌ی بازیکن فضایی، برای پرورش خلاقیت او مهیا می‌‎کند. امکان استفاده از ماشین‌های مختلف با مزیت‌های رقابتی متفاوت می‌‎تواند جنبه‌ی استراتژیک نیز به بازی ببخشد.

  آنچه والدین باید بدانند

  در بخش آگاهی والدین درباره‌ کلیت محتوا، داستان و نکات مثبت و منفی آن نوشته‌ایم. همچنین به نکاتی اشاره می‌کنیم که ممکن است برای والدین مهم باشند.

  این بازی یک مسابقه‌ی سرعتی با ماشین است و مسیر آن را بازیکن با استفاده از خلاقیت خود طراحی می‎‌کند. او باید مسیر‌ مسابقه را با قطعاتی که در اختیار دارد بسازد و به نحوی از از جاده‌های پر پیچ‌‎و‎خم و سکوهای بلند پرتاب و دور برگردون‌های پرشیب استفاده کند تا ماشین‌ها در آن به بیشترین سرعت برسند. با پیشرفت در بازی امکاناتی برای چالش‌‎برانگیز‎تر کردن مسابقه در دسترس قرار می‌‎گیرند به طور مثال بازیکن می‎‌تواند زمین را خیس کند یا سوخت ماشین خود را خاص کند و سرعت بیشتری را تجربه کند. بعد از تکمیل شدن ساخت مسیر، بازیکن می‌‎تواند با انواع ماشین‌هایی که در اختیار دارد به صورت تکی یا دو نفره در پیست خود مسابقه دهد. هدایت ماشین مسابقه‌ای به صورت خودکار انجام می‎‌شود و تنها مسئولیت بازیکن در مسابقه سرعت دادن به ماشین است. بازی فضایی را برای بازیکن مهیا کرده است که علاوه بر تجربه‎‌ی هیجان در مسابقه‌ی ماشین‌‎سواری سرعتی، خلاقیت خود را نیز به چالش بکشد. برای آگاهی از اطلاعاتی که به اشتراک گذاشته می‌‎شود، بخش قوانین و مقررات حریم خصوصی را مطالعه کنید. این بررسی بر مبنای نسخه‌ی ۱.۳ Android در تاریخ ۹۹/۷/۲۹ نوشته شده است.

  کیفیت

  بازی طراحی رنگی و دیجیتالی دارد. تصاویر کیفیت زیادی دارند و ماشین‎‌ها با سرعت زیاد و بدون وقفه حرکت می‌‎کنند. امکانات زیادی به مرور فعال می‎‌شوند که به بازی هیجان و چالش زیادی می‌‎بخشند. ماشین‌های مسابقه‌ای متنوعی برای انتخاب وجود دارند که مزیت‌های رقابتی مختلفی دارند. گزارشگری با هیجان و صدایی رسا مسابقه را گزارش می‎‌کند. موسیقی هیجانی و صدای تشویق حضار نیز باعث جذابیت بیشتر خواهد شد.

  مصرف گرایی

  مصرف گرایی به معنای وجود هرگونه ویژگی در بازی یا برنامه موبایلی است که باعث می شود تا مخاطب ترغیب به خرید یک محصول خاص یا دیگر بازی ها شود و یا حضور عناصری که به نحوی سبک زندگی‌ مصرف‌گرایانه را تشویق کند.

  در نوار پایینی صفحه‎‌ی اصلی تبلیغاتی از سایر بازی‌های شرکت سازنده و تبلیغات متفرقه‎‌ی دیگری دیده می‌‎شود. امکان انجام خرید ماشین و امکانات متفرقه تا سقف ۶۰ دلار موجود است.

  حریم خصوصی

  تمامی اقدامات و استراتژی‌هایی که برای جلوگیری از پخش شدن اطلاعات شخصی کاربران و به دنبال آن سوءاستفاده‌ی افراد نادرست انجام داده می‌شوند و همچنین نوع دسترسی‌هایی که برای انجام محتوایی خاص نیاز است در این بخش قرار می‌گیرد.

  شروع بازی مستلزم موافقت با قوانین و مقررات حریم خصوصی آن است. متن کامل این قوانین و دسترسی‌ها با لمس لینک موجود در صفحه‎‌ی اول بازی قابل مشاهده است.

  مشخصات برنامه موبایلی

  حداقل نیازمندی اندروید ۴.۴ و بالاتر
  واحد پول رایگان
  ناشر Budge Studios
  سال انتشار ۲۰۲۰
  ارز رایگان