Racing in Car

thumbnail
۱۰ سال به بالا
در رامون، ستاره‌های یک محتوا با توجه به تحلیل کلی سنجه‌ها و نظر بررس و با هدف نشان دادن میزان هم‌راستایی آن اثر با نیازهای رشدی و تحولی گروه سنی موردنظر، ارزیابی می‌شود. با نحوه نوشتن بررسی در رامون آشنا شوید
رانندگی در اتوبان شلوغ و سبقت گرفتن از اتومبیل‎ها با سرعت‌بالا برای خرید اتومبیل جدید
سال: 2017
  بررس متن: نیلوفر غیبی

  سنجه‌ها

  این بخش، مجموعه ای از سنجه‌های مثبت و منفی است که در هر محتوا بررسی می‌شوند، تعداد بولت‌ها نشانگر کمیت آن سنجه است. با کلیک روی هر سنجه می‌توانید توضیحات مربوط به آن را بخوانید.
اطلاعات بیشتر درباره سنجه‌ها را در لینک زیر ببنیید: هر سنجه نمایانگر چیست؟
  درک روش انجام بازی بسیار ساده بوده و به علت هیجان پایین و کنترل آسان، زمان کوتاهی برای تسلط پیدا کردن نیاز است. کنترل ابتدایی بازی به‎خصوص در سرعت‌بالا نیاز به تمرین دارد.
  در حین تصادف صدای شکسته شدن شیشه و ضربه ناگهانی به گوش می‎رسد ولی خون‎ریزی یا مجروحی در تصاویر نمایش داده نشده است.

  آنچه والدین باید بدانند

  در بخش آگاهی والدین درباره‌ کلیت محتوا، داستان و نکات مثبت و منفی آن نوشته‌ایم. همچنین به نکاتی اشاره می‌کنیم که ممکن است برای والدین مهم باشند.
  هدف از این بازی تنها افزایش سکه برای خرید اتومبیل جدید است. در کل چهار اتومبیل و سه مسیر حرکتی در این بازی طراحی‌شده است و بازیکنان با انتخاب اتوبان و یک از اتومبیل‎ها تلاش می‎کنند تا به سکه بیشتر برای خرید اتومبیل جدید خود برسند. افزایش سکه‎ها با سبقت از اتومبیل‎های در حال حرکت صورت می‎گیرد و افزایش سرعت با فشار دادن پدال گاز در سمت راست صفحه، به بیشتر شدن سکه‎ها کمک می‎کند. با وجود خرید درون برنامه و تبلیغات برای افزایش سکه‎های داخل بازی، هیچ عامل انگیزشی برای استفاده از این مزایا وجود ندارد و محیط یکنواخت و تکراری بازی مانع از بروز هیجان یا انگیزه در کودکان و نوجوانان می‎شود. لحظه تصادف با اتومبیل‎ها و صدای بلند شکسته شدن ممکن است برای کودکان کم‎سن و حساس آزاردهنده باشد. برای آگاهی از اطلاعاتی که به اشتراک گذاشته می‎شود، بخش قوانین و مقررات حریم خصوصی را مطالعه کنید. این بررسی برمبنای نسخه‎ی 1.0 Android در تاریخ 97/07/25 بعد از جمع‎آوری 1000 سکه نوشته‌شده است.

  کیفیت

  دقت حرکتی اتومبیل بالا است و با کوچک‎ترین لرزش یا چرخش صفحه‎ی نمایش اتومبیل به سمت راست یا چپ کج می‎شود. با وجود جاده‎های متنوع مناظر اطراف اتوبان و اتومبیل‎های عبوری محدودند و به‌مرور حس تکرار و یکنواخت شدن به بازیکن منتقل می‎شود. علاوه بر موسیقی راک در شروع بازی، هیچ موسیقی متنی برای اجرای بازی در نظر گرفته نشده است و تنها صدای گاز، ترمز و باد در حین حرکت به گوش می‎رسد.

  مصرف گرایی

  مصرف گرایی به معنای وجود هرگونه ویژگی در بازی یا برنامه موبایلی است که باعث می شود تا مخاطب ترغیب به خرید یک محصول خاص یا دیگر بازی ها شود و یا حضور عناصری که به نحوی سبک زندگی‌ مصرف‌گرایانه را تشویق کند.
  علاوه بر افزایش پول درون برنامه از راه انجام بازی، بسته‎های ویژه نیز در قیمت‎های 1.99 دلار تا 9.99 دلار در اختیار بازیکنان قرار داده شده است. تبلیغات ویدیویی برای افزایش سکه ارائه می‎شود و لینک دانلود سایر بازی‎های ناشر در صفحه اصلی قرار دارد.

  مشخصات برنامه

  نسخه تست شده روی اندروید ۱
  حداقل نیازمندی اندروید ۲.۳.۳ یا بالاتر
  سال انتشار ۲۰۱۷