Real Racing 3d : Speed Car lap Racing Games

thumbnail
۱۲ سال به بالا
۷ تا ۱۲ با همراهی والدین
در رامون، ستاره‌های یک محتوا با توجه به تحلیل کلی سنجه‌ها و نظر بررس و با هدف نشان دادن میزان هم‌راستایی آن اثر با نیازهای رشدی و تحولی گروه سنی موردنظر، ارزیابی می‌شود. با نحوه نوشتن بررسی در رامون آشنا شوید
کنترل و هدایت اتومبیل با هدف پیروزی در مسابقات
سال: 2018
  بررس متن: حامد داوری

  سنجه‌ها

  این بخش، مجموعه ای از سنجه‌های مثبت و منفی است که در هر محتوا بررسی می‌شوند، تعداد بولت‌ها نشانگر کمیت آن سنجه است. با کلیک روی هر سنجه می‌توانید توضیحات مربوط به آن را بخوانید.
اطلاعات بیشتر درباره سنجه‌ها را در لینک زیر ببنیید: هر سنجه نمایانگر چیست؟
  منوی بازی طراحی بسیار ساده‌ای دارد و از گزینه‌های محدودی تشکیل‌شده است. برای چگونگی انجام بازی آموزشی داده نمی‌شود و برای رده‌ی سنی پیشنهادی تا حدودی نیاز به نظارت والدین دارد.

  آنچه والدین باید بدانند

  در بخش آگاهی والدین درباره‌ کلیت محتوا، داستان و نکات مثبت و منفی آن نوشته‌ایم. همچنین به نکاتی اشاره می‌کنیم که ممکن است برای والدین مهم باشند.
  این بازی یک مسابقه‌ی ماشین‌سواری است که بازیکن می‌تواند با ماشین‌های مختلف در پیست‌های متنوع، با پنج ماشین دیگر مسابقه دهد و در صورت کسب مقام اول تا سوم مقداری سکه دریافت می‌کند. حرکت ماشین با استفاده از گاز و ترمز و دکمه‌های مربوط به جهت که در طرفین صفحه صورت می‌گیرند. دکمه‌ی نیترو برای سرعت بخشیدن به اتومبیل در صفحه‌ی بازی طراحی‌شده و بازیکن می‌تواند با استفاده از آن سرنوشت بازی را تغییر دهد. همگی ماشین‌ها و نقشه‌ها از همان ابتدای بازی قابل‌دسترسی نیستند. ماشین‌ها را می‌توان با استفاده از سکه‌هایی که بازیکن به دست می‌آورد خریداری کرد و پیست‌های جدید در صورت برنده شدن در پیست قبلی بازخواهد شد. ویژگی‌های مهم برای انتخاب ماشین در کنار هرکدام از آنها آمده و بازیکن می‌تواند برحسب معیارهای خود آنها را خریداری کند. سادگی منوی بازی، بازیکن را از حواشی دور کرده و او را بر روی مسابقات متمرکز می‌کند. برای آگاهی از اطلاعاتی که به اشتراک گذاشته می‎شود، بخش قوانین و مقررات حریم خصوصی را مطالعه کنید. این بررسی در تاریخ 98/05/24 نوشته‌ شده است.

  کیفیت

  تنوع اتومبیل‌ها و زمین‌های مسابقه تنوع در ظاهر بازی ایجاد کرده و موسیقی بازی و صداگذاری‌های مسابقات هیجان بازی را دو چندان کرده است.

  مصرف گرایی

  مصرف گرایی به معنای وجود هرگونه ویژگی در بازی یا برنامه موبایلی است که باعث می شود تا مخاطب ترغیب به خرید یک محصول خاص یا دیگر بازی ها شود و یا حضور عناصری که به نحوی سبک زندگی‌ مصرف‌گرایانه را تشویق کند.
  در این بازی برای دریافت سکه خرید درون برنامه‌ای وجود دارد و همچنین پیشنهاد مشاهده ویدیو با هدف دریافت سکه‌های بیشتر و خرید ماشین و باز کردن پیست‌های مسابقه داده می‌شود. در صورت آنلاین بودن تبلیغات به نمایش گذاشته می‌شود.

  مشخصات برنامه

  حداقل نیازمندی اندروید ۲.۳ یا بالاتر
  سال انتشار ۲۰۱۸