Respawnables – Special Forces

بررس متن: پرستو رحیمی

15+

نبرد و از بین بردن حریفان با تیر‎اندازی و استفاده از مهارت استراتژیک

ناشر: DIGITAL LEGENDS ENTERTAINMENT SL سال انتشار: 2018

Respawnables – Special Forces

15+

نبرد و از بین بردن حریفان با تیر‎اندازی و استفاده از مهارت استراتژیک

ناشر: DIGITAL LEGENDS ENTERTAINMENT SL

سال انتشار: 2018

بررس متن: پرستو رحیمی

سنجه‌ها
جهان کودکی و نوجوانی
محتوای آموزشی
محتوای بومی و فرهنگی
ترس و خشونت
گفتار نامناسب
محتوای بزرگسالانه
سهولت استفاده

برای نمایش توضیحات هر سنجه روی آن کلیک کنید

جهان کودکی و نوجوانی
محتوای آموزشی
بازیکن مهارت کنترل شرایط بحرانی و تصمیم‎گیری به موقع برای در پیش گرفتن تاکتیک مناسب را در این بازی تمرین می‎کند و همچنین بازی موجب ارتقای مهارت تفکر استراتژیک در بازیکن خواهد شد.
محتوای بومی و فرهنگی
ترس و خشونت
مبنای بازی صحنه‌های مبارزه با حریفان و از بین رفتن شخصیت‎ها با استفاده از انواع سلاح‎ها مانند تفنگ و خمپاره است اما صحنه‎هایی از خون یا جراحت در آن نمایش داده نمی‎شود. بدن شخصیت‎های دشمن برای چند لحظه روی زمین می‎ماند و پس از جمع‎آوری امتیازات آنان توسط بازیکن، به سرعت ناپدید می‎شوند. شخصیت‎های بازی با گرافیک کارتونی طراحی شده‎اند که خود می‎تواند تا حدی مانع از انتقال محتوای خشن به بازیکن شود.
گفتار نامناسب
گاهی اوقات در هنگام باخت بازیکن کلماتی مانند لعنتی در صفحه‎ی بازی نمایش داده می‎شود .
محتوای بزرگسالانه
شخصیت‎های بازی همراه با کلیشه‎های جنسیتی طراحی شده‎اند.
سهولت استفاده
ساز‎و‎کار بازی توسط متن‎هایی کوتاه و همچنین بخش‎هایی آموزشی به بازیکن آموزش داده می‎شود. کنترل حرکت شخصیت، زاویه‎ی دید او و شلیک کردن با لمس صفحه‎ی بازی توسط بازیکن انجام می‎شود. گاهی اوقات حرکت بازیکن با کندی انجام می‎شود که با توجه به سرعت بالای بازی و نیاز به حرکت سریع بازیکن برای در امان ماندن از حملات دشمنان، تأخیر در حرکت سریعاً باعث باخت بازیکن می‎شود.
آنچه والدین باید بدانند

نام اندروید بازی Respawnables – Online PVP Battles است. بازی در سبک اکشن و مبارزه‎ای است و هدف آن از بین بردن حریفان با استفاده از سلاح‎های گوناگون مانند مسلسل است. شخصیت بازی با انجام مأموریت‎ها طلا و امتیازاتی به‎دست می‎آورد که می‎تواند از آن برای ارتقا و خرید شخصیت‎های جدید، انواع سلاح‎ها و لباس‎های جنگی استفاده کند اما روند کند آن ممکن است بازیکن را به پرداخت پول و خرید درون برنامه تشویق کند. بازی به دو حالت انفرادی و گروهی با دیگر کاربران بازی قابل انجام است که در هر دو حالت صحنه‎های بسیار زیادی از تیر‎اندازی به شخصیت‎ها به نمایش گذاشته می‎شود اما تصویری از خون یا جراحت در آن وجود ندارد. این بازی ساختاری مشابه به بازی Strike Fortress Box Royale دارد که برای پیروزی در نبردها مهارت تفکر استراتژیک بازیکن به چالش کشیده می‎شود. برای آگاهی از اطلاعاتی که به اشتراک گذاشته می‎شود، بخش قوانین و مقررات حریم خصوصی آن را مطالعه کنید. این بررسی بر مبنای نسخه‎ی 8.9.0 iOS در تاریخ 98/10/19 نوشته‎ شده است.

کیفیت

بازی در فضاهای گوناگونی مانند صحرا انجام می‎شود. شخصیت‎ها و سلاح‎های گوناگونی در بازی وجود دارند که با گرافیک کارتونی طراحی شده‎اند. در اکثر لحظات بازی گروهی صدای ممتد شلیک مسلسل شنیده می‎شود.

مصرف گرایی

بازیکن علاوه بر امتیازات کسب‎شده در بازی می‎تواند برای به‎دست آوردن سلاح، لباس جنگی مانند لباس‎هایی جهت استتار در مناطق گوناگون و شخصیت‎های متفاوت مبالغی از 3.99$ تا 27.99$ پرداخت کند. تبلیغاتی نیز در صفحه‎ی بازی وجود دارد.

حریم خصوصی

بازی صفحه‌ای رسمی در فیس‎بوک دارد و بازیکن برای قرارگیری در بازی گروهی می‎تواند از حساب کاربری فیس‎بوک خود استفاده کند. دسترسی به اینترنت برای تمامی مراحل این بازی لازم است.

جزئیات برنامه موبایلی
سایز اندروید 20
حداقل نیازمندی اندروید 4.1یا بالاتر
نسخه تست شده روی iOS 8.9.0
حداقل نیازمندی iOS 8.0یا بالاتر
واحد پول رایگان
ناشر DIGITAL LEGENDS ENTERTAINMENT SL
سال انتشار 2018