Retro Highway

thumbnail
۹ سال به بالا
در رامون، ستاره‌های یک محتوا با توجه به تحلیل کلی سنجه‌ها و نظر بررس و با هدف نشان دادن میزان هم‌راستایی آن اثر با نیازهای رشدی و تحولی گروه سنی موردنظر، ارزیابی می‌شود. با نحوه نوشتن بررسی در رامون آشنا شوید
موتورسواری در مسیرهای گوناگون برای کسب رکورد بهتر
سال: 2018
  بررس متن: حامد داوری

  سنجه‌ها

  این بخش، مجموعه ای از سنجه‌های مثبت و منفی است که در هر محتوا بررسی می‌شوند، تعداد بولت‌ها نشانگر کمیت آن سنجه است. با کلیک روی هر سنجه می‌توانید توضیحات مربوط به آن را بخوانید.
اطلاعات بیشتر درباره سنجه‌ها را در لینک زیر ببنیید: هر سنجه نمایانگر چیست؟
  تعداد گزینه‌های منوی بازی متناسب با نیاز است و چگونگی کار با آنها ابهامی ندارد. حرکت موتور به صورت خودکار انجام می‌شود و تنها جهت دادن آن در دست بازیکن قرارگرفته است.

  آنچه والدین باید بدانند

  در بخش آگاهی والدین درباره‌ کلیت محتوا، داستان و نکات مثبت و منفی آن نوشته‌ایم. همچنین به نکاتی اشاره می‌کنیم که ممکن است برای والدین مهم باشند.
  این بازی در واقع تجربه‌ی موتورسواری در جاده‌ها و مسیرهای مختلف است. بازیکن باید علاوه‎بر تلاش در جلوگیری از برخورد با موانع باید سکه‌هایی را که در طول مسیر قرارگرفته‎اند جمع‌آوری کند تا بتواند موتور و زمین‌ بازی را تغییر دهد. گاهی در مسیر علاوه بر سکه، قدرت‌های دیگری مثل آهنربا برای جذب سکه‌ی بیشتر، دریافت سپر برای امنیت یا اکسیری برای دو برابر کردن سکه‌ها وجود دارد که بازیکن می‌تواند برای بهتر کردن رکورد نهایی خود از آنها استفاده کند. حرکت موتور به صورت خودکار انجام می‌شود و بازیکن با لمس سمت چپ و راست صفحه، آن را به جهت موردنظر هدایت می‌کند. آیکون نیتروژن نیز در کنار صفحه جای گرفته که بازیکن می‌تواند با استفاده از آن در مواقع لزوم سرعت حرکت خود را افزایش دهد. لازم به ذکر است که در حین بازی موتورسوار دیگری در قالب رکورد قبلی بازیکن در مسیر حرکت می‌کند و هنگامی که بازیکن به رکورد قبلی خود برسد آن موتور به مانع برخورد کرده و از مسیر حذف می‌شود. برای آگاهی از اطلاعاتی که به اشتراک گذاشته می‎شود، بخش قوانین و مقررات حریم خصوصی را مطالعه کنید. این بررسی در تاریخ 98/09/14 نوشته‌شده و برمبنای نسخه iOS 1.0.5 است.

  کیفیت

  تنوع زمین‌های بازی و تناسب آنها با پوشش‎های گیاهی مختلف، بازی را به واقعیت نزدیک کرده است. موسیقی بازی هیجان را چاشنی بازی کرده است.

  مصرف گرایی

  مصرف گرایی به معنای وجود هرگونه ویژگی در بازی یا برنامه موبایلی است که باعث می شود تا مخاطب ترغیب به خرید یک محصول خاص یا دیگر بازی ها شود و یا حضور عناصری که به نحوی سبک زندگی‌ مصرف‌گرایانه را تشویق کند.
  این بازی دارای خرید درون برنامه‌ای است. در صورت آنلاین بودن تبلیغات به نمایش گذاشته می‌شود.

  مشخصات برنامه

  نسخه تست شده روی iOS ۱.۰.۵
  سال انتشار ۲۰۱۸