Revisited L. Lemmings way

بررس متن: پریا کنکاشور

8+

پیدا کردن راه خروج با استفاده از ابزار و نیروهای مختلف

ناشر: Last Next سال انتشار: 2018

Revisited L. Lemmings way

8+

پیدا کردن راه خروج با استفاده از ابزار و نیروهای مختلف

ناشر: Last Next

سال انتشار: 2018

بررس متن: پریا کنکاشور

سنجه‌ها
جهان کودکی و نوجوانی
محتوای آموزشی
محتوای بومی و فرهنگی
ترس و خشونت
گفتار نامناسب
محتوای بزرگسالانه
سهولت استفاده

برای نمایش توضیحات هر سنجه روی آن کلیک کنید

جهان کودکی و نوجوانی
محتوای آموزشی
بازی قدرت تحلیل و تفکر بازیکنان را به چالش می‌کشد هر مرحله دارای چالش متفاوتی برای بازیکن است که به‌مرور سخت‌تر می‌شود و بازیکن باید با استفاده از خلاقیت و همچنین در نظر گرفتن محدودیت‌های بازی راه جدیدی را برای رساندن شخصیت‎ها به درب خروج پیدا کند.
محتوای بومی و فرهنگی
ترس و خشونت
گفتار نامناسب
محتوای بزرگسالانه
سهولت استفاده
استفاده از این بازی ساده است و بازیکن می‌بایست با توجه به ابزارهایی که در اختیارش قرار می‌گیرد استراتژی مناسبی تنظیم کند تا بتواند لمینگ‎ها را به محل خروج برساند. در صفحه منو قسمتی برای شروع بازی وجود دارد که کاربر با استفاده از آن می‌تواند نحوه انجام بازی را به‌طور کامل فراگیرد.
آنچه والدین باید بدانند

در این بازی شخصیت‎هایی به نام «لمینگ» وجود دارند و ساختار بازی بر روی پیدا کردن راه خروجی با استفاده از همین شخصیت‎ها قرار دارد. لمینگ‎ها شخصیت‎های کارتونی کوچک و جذابی‎اند که با حرکات بازیکن مسیر را باز می‎کنند. در پایین صفحه چندین ابزار برای گذشتن از موانع وجود دارد. و با انتخاب هر یک از آنها و اشاره به یک لمینگ موردنظر، شخصیت وظیفه‌ی محول شده را انجام می‎دهد. بازیکنان باید بتوانند در هر مرحله باید با بهره بردن از این ابزارها مرحله را رد کنند و به مرحله بعدی راه پیدا کنند. ابزارها کارهای مختلفی اعم از حفاری، ساختن پل، سوراخ کردن دیوارها، ایجاد بن‌بست، بمب‌گذاری و وظایف دیگری انجام می‌دهند. در هر مرحله تعداد مشخصی از ابزارها قابل‌استفاده است و محدودیت استفاده‎ باعث تقویت شدن قدرت تفکر و خلاقیت بازیکنان می‎شود. این بازی دارایی هشت مرحله اصلی است که هریک از آنها شامل ۱۵ تا ۲۰ مرحله جداگانه می‎شود. بعد از اتمام هر یک از مراحل با توجه به عملکرد بازیکن ستاره‌هایی به او تعلق می‎گیرد که از این ستاره‌ها برای عبور از مراحل و همچنین خرید استفاده می‌شود. برای آگاهی از اطلاعاتی که به اشتراک گذاشته می‎شود، بخش قوانین و مقررات حریم خصوصی را مطالعه کنید. این بررسی بر مبنای نسخه‌ی 1.2.5 Android در تاریخ ۹۷/۱۲/0۷ نوشته‌شده است.

کیفیت

طراحی تصاویر هر مرحله به‌مرور پیشرفته‌تر و دقیق‌تر می‌شود و توجه زیادی به جزئیات تصاویر شده است. همچنین موسیقی مناسبی در فضای بازی استفاده‌شده است که جذاب بازی را دوچندان می‎کند. حرکت کند و تعداد بسیار زیاد کاراکترها در هر مرحله می‌تواند باعث بی‎نظمی و درنهایت کلافه شدن بازیکنان شود. همچنین به علت کوچک بودن شخصیت‌ها گاهی استفاده از ابزارها با دشواری همراه است.

مصرف گرایی

برای دریافت الماس بیشتر بازیکن باید ویدئوهای تبلیغاتی توسط تماشا کند.

حریم خصوصی

در صورت اتصال به اینترنت بازی به‌ حساب گوگل کاربر دسترسی پیدا می‌کند.

جزئیات برنامه موبایلی
سایز اندروید 83
نسخه تست شده روی اندروید 1.2.5
حداقل نیازمندی اندروید ۴.۱ و بالاتر
واحد پول رایگان
ناشر Last Next
سال انتشار 2018