Rhythmic Gymnastics Dream Team

thumbnail
۹ سال به بالا
در رامون، ستاره‌های یک محتوا با توجه به تحلیل کلی سنجه‌ها و نظر بررس و با هدف نشان دادن میزان هم‌راستایی آن اثر با نیازهای رشدی و تحولی گروه سنی موردنظر، ارزیابی می‌شود. با نحوه نوشتن بررسی در رامون آشنا شوید

تمرین و آماده‎سازی ازنظر بدنی و ظاهری برای مسابقات جهانی

سال: 2018
  بررس برنامه: نیلوفر غیبی

  سنجه‌ها

  این بخش، مجموعه ای از سنجه‌های مثبت و منفی است که در هر محتوا بررسی می‌شوند، تعداد بولت‌ها نشانگر کمیت آن سنجه است. با کلیک روی هر سنجه می‌توانید توضیحات مربوط به آن را بخوانید.
اطلاعات بیشتر درباره سنجه‌ها را در لینک زیر ببنیید: هر سنجه نمایانگر چیست؟
  شخصیت‎های بازی همانند ژیمناستیک ‌کار حرفه‎ای و بالغ طراحی‌شده‌اند که با اندامی باریک و منعطف لباس‎های متنوعی را دائماً امتحان می‎کنند. لباس ژیمناستیک کاران همانند دنیای واقعی بدن‎نما به تصویر کشیده شده که برخی بدون پوشش مناسب‎اند.
  درک آسان بازی به سطح سواد زبان انتخاب‌شده بستگی دارد. کودکان می‎توانند با کمک والدین بر سیستم اجرای بازی تسلط پیدا کنند و سپس به‌تنهایی بازی را انجام دهند. نبودن معیار دقیق و قابل‌سنجش در امتیازدهی به اجرای گروه‎ها باعث گنگ شدن محتوای بازی می‎شود که ارتباطی با سطح مهارت یا توانایی کودکان ندارد.
  بازیکنان می‎توانند با حرکات مرسوم و چالش‎های ابتدایی یک ژیمناستیک کار حرفه‎ای آشنا شوند و شناخت کلی در مورد حرکات این ورزش کسب کنند. همچنین با تکرار نام و تصویر پرچم هر کشور زمینه‎ای جهت یادگیری پرچم کشورهای مختلف دنیا وجود دارد.
  شخصیت‎های بازی با ملیت، رنگ پوست و ظاهر متفاوت نمایان می‎شوند که در حین مسابقه تصویر پرچم کشورشان را بر روی لباسشان قرار می‌دهند.

  آنچه والدین باید بدانند

  در بخش آگاهی والدین درباره‌ کلیت محتوا، داستان و نکات مثبت و منفی آن نوشته‌ایم. همچنین به نکاتی اشاره می‌کنیم که ممکن است برای والدین مهم باشند.

  این بازی شبیه‎سازی دنیای بانوان ژیمناستیک کار جوان را به تصویر می‎کشد که برای شرکت در مسابقات مراحل تکراری را پشت سر می‎گذرند. هدف اصلی بازی کسب رتبه بالاتر در بین ورزشکاران دنیا بوده که از طریق مسابقه با کشورهای مختلف ممکن می‎شود. لازمه شروع مسابقات به دست آوردن تعدادی ستاره از طریق تغییر مدل پوشش و ظاهر یا مراجعه به پزشک و تمرین است. اگرچه ارتباط منطقی بین انتخاب مدل ناخن و افزایش قابلیت برد در مسابقات ورزشی وجود ندارد، اما این بازی با قرار دادن بخش‎های تغییرات ظاهری تلاش کرده تا حس دخترانه‎ای به بازی اضافه کند. این ورزش در اصل ژیمناستیک به همراه رقص و استفاده از ابزاری همچون توپ یا روبان بوده که برای بانوان طراحی‌شده است و تا جای ممکن در این بازی همانند دنیای واقعی شبیه‌سازی‌شده است. در بخش مسابقات هیچ راهی برای پیش‌بینی امتیازات و اطمینان از برد یا باخت ورزشکاران وجود ندارد زیرا که هیچ معیار امتیازدهی مشخص نشده است. البته آنچه مسلم است با خرید درون برنامه و باز کردن حرکات جدید و بسته‎های ظاهری متفاوت انتخاب‎های بیشتری در اختیار کودکان قرار می‎گیرد تا بتوانند شانس بالاتری برای افزایش رتبه ورزشکارشان داشته باشند. فشار بی‎وقفه بازی برای خرید بسته‎های پیشنهادی بازی مانع ایجاد شدن محیطی آرام می‎شود و به‌طور دائم به کودکان یادآوری می‎کند تا برای موفقیت هزینه پرداخت کنند.برای آگاهی از اطلاعاتی که به اشتراک گذاشته می‎شود، بخش قوانین و مقررات حریم خصوصی را مطالعه کنید. این بررسی بر مبنای نسخه‎ی 1.0.6 iOS در تاریخ 97/06/12 بعد شرکت در 4 مسابقه جهانی نوشته‌شده است.

  کیفیت

  این بازی از دو نوع تصاویر از پیش ضبط‌شده و بخش قابل‌تغییر تشکیل‌شده است. در قسمت اجرای مسابقات بیشتر حرکات از پیش طراحی‌شده و بازیکنان ویدیوهای تکراری را پشت سرهم مشاهده می‎کنند که با دقت و توجه به جزئیات بسیاری تصویرسازی شده‎اند. بخش قابل‌تغییر مربوط به اصلاح ظاهر و پوشش ورزشکاران بوده که بر عهده بازیکن قرار دارد تا با ایجاد تنوع و بازی با رنگ‎ها به ترکیب موردنظر خود برسند. طراحی شخصیت‎ها اگرچه کارتونی است، اما با بر اساس قوانین دنیای واقعی و همانند شخصیت‎های انسانی طراحی‌شده‌اند. حرکات ورزشکاران مشابه مسابقات ژیمناستیک در دنیای واقعی بوده که حس همزادپنداری را برای کودکان ممکن می‎کند. موسیقی متن مسابقات قابل‌تغییر و متنوع است که عمدتاً با زمینه‌ی شاد خود باعث افزایش شور و هیجان مسابقات می‎شوند.

  مصرف گرایی

  مصرف گرایی به معنای وجود هرگونه ویژگی در بازی یا برنامه موبایلی است که باعث می شود تا مخاطب ترغیب به خرید یک محصول خاص یا دیگر بازی ها شود و یا حضور عناصری که به نحوی سبک زندگی‌ مصرف‌گرایانه را تشویق کند.

  فشار بالای بازی برای باز کردن قفل‎ها و تبلیغ دائم خرید بسته‎های پیشنهادی در میان تک‎تک بخش‎ها وجود دارد. بسته‎های خرید درون برنامه برای باز کردن لباس جدید، مدل ناخن، مدل مو، بخش درمانی، بخش ماساژ، مصاحبه و … است که در بسته‎های 1.99 دلاری تا 9.99 دلاری ارائه می‎شود.

  حریم خصوصی

  تمامی اقدامات و استراتژی‌هایی که برای جلوگیری از پخش شدن اطلاعات شخصی کاربران و به دنبال آن سوءاستفاده‌ی افراد نادرست انجام داده می‌شوند و همچنین نوع دسترسی‌هایی که برای انجام محتوایی خاص نیاز است در این بخش قرار می‌گیرد.

  بازی بدون گرفتن اجازه از بازیکنان می‎تواند به بخش تصاویر برای ذخیره‎سازی ویدیوها دسترسی داشته باشد.

  مشخصات برنامه موبایلی

  حداقل نیازمندی اندروید ۴.۱ یا بالاتر
  نسخه تست شده روی iOS ۱.۰.۶
  واحد پول رایگان
  ناشر Coco Play By TabTale
  سال انتشار ۲۰۱۸
  ارز رایگان