Rise Up

thumbnail
۹ سال به بالا
در رامون، ستاره‌های یک محتوا با توجه به تحلیل کلی سنجه‌ها و نظر بررس و با هدف نشان دادن میزان هم‌راستایی آن اثر با نیازهای رشدی و تحولی گروه سنی موردنظر، ارزیابی می‌شود. با نحوه نوشتن بررسی در رامون آشنا شوید

نجات بادکنک با خرد کردن و از مسیر خارج کردن موانع

سال: 2018
  بررس برنامه: نیلوفر غیبی

  سنجه‌ها

  این بخش، مجموعه ای از سنجه‌های مثبت و منفی است که در هر محتوا بررسی می‌شوند، تعداد بولت‌ها نشانگر کمیت آن سنجه است. با کلیک روی هر سنجه می‌توانید توضیحات مربوط به آن را بخوانید.
اطلاعات بیشتر درباره سنجه‌ها را در لینک زیر ببنیید: هر سنجه نمایانگر چیست؟
  قوانین بازی اگرچه ساده و بدون پیچیدگی در منو اصلی قرار دارند اما مهارت و تسلط در انجام بازی به زمان نیاز دارد به‌خصوص که موانع دائماً تغییر شکل و ساختار می‎دهند. سختی بازی در نشان دادن عکس‎العمل صحیح در زمان محدود پیش از نابودی بادکنک است.

  آنچه والدین باید بدانند

  در بخش آگاهی والدین درباره‌ کلیت محتوا، داستان و نکات مثبت و منفی آن نوشته‌ایم. همچنین به نکاتی اشاره می‌کنیم که ممکن است برای والدین مهم باشند.

  این بازی تنها یک هدف دارد و آن جلوگیری از ترکیدن بادکنک است. دیواره‎ی دفاعی و قابل‌کنترل یک دایره‎ی سفید است که توسط بازیکن جابه‎جا می‎شود. محتوای آموزشی و یا خلاقانه‎ای در بازی وجود ندارد و تنها با دقت به حرکت و جایگاه موانع مهارت لازم برای رسیدن به مراحل بالاتر به دست می‎آید. بازیکنان به علت ساختار آرام و انگیزه‎ی شکاندن رکورد خود یا دوستانشان ممکن است ساعت‌ها وقت خود را صرف استفاده از این برنامه کنند. برای آگاهی از اطلاعاتی که به اشتراک گذاشته می‎شود، بخش قوانین و مقررات حریم خصوصی را مطالعه کنید. این بررسی برمبنای نسخه 1.5 iOS در تاریخ 97/04/06 نوشته‌شده است.

  کیفیت

  طراحی بازی با تکیه‌بر نگاه مینیمال و رنگ آبی، قرمز و سبز قرار دارد. گرافیک بازی دو بعدی و بدون جلوه‎های ویژه است و موسیقی متنی برای بازی در نظر نگرفته شده است. برای تغییر شکل بادکنک اهداف مشخصی در نظر گرفته‌شده است که با رسیدن به آنها امکان تغییر ظاهر بادکنک ممکن می‎شود.

  حریم خصوصی

  تمامی اقدامات و استراتژی‌هایی که برای جلوگیری از پخش شدن اطلاعات شخصی کاربران و به دنبال آن سوءاستفاده‌ی افراد نادرست انجام داده می‌شوند و همچنین نوع دسترسی‌هایی که برای انجام محتوایی خاص نیاز است در این بخش قرار می‌گیرد.

  امکان به اشتراک‎گذاری از طریق شبکه‎های مجازی و پیام‎رسان‎های داخل دستگاه وجود دارد.

  مشخصات برنامه موبایلی

  حداقل نیازمندی اندروید ۴.۱ یا بالاتر
  نسخه تست شده روی iOS ۱.۵
  واحد پول رایگان
  ناشر Serkan Özyılmaz
  سال انتشار ۲۰۱۸
  ارز رایگان