Rival Stars Horse Racing

thumbnail
۷ سال به بالا
در رامون، ستاره‌های یک محتوا با توجه به تحلیل کلی سنجه‌ها و نظر بررس و با هدف نشان دادن میزان هم‌راستایی آن اثر با نیازهای رشدی و تحولی گروه سنی موردنظر، ارزیابی می‌شود. با نحوه نوشتن بررسی در رامون آشنا شوید

تجربه‌ی مزرعه‌داری و سوارکاری در میراث پدربزرگ

  بررس برنامه: پریا کنکاشور

  سنجه‌ها

  این بخش، مجموعه ای از سنجه‌های مثبت و منفی است که در هر محتوا بررسی می‌شوند، تعداد بولت‌ها نشانگر کمیت آن سنجه است. با کلیک روی هر سنجه می‌توانید توضیحات مربوط به آن را بخوانید.
اطلاعات بیشتر درباره سنجه‌ها را در لینک زیر ببنیید: هر سنجه نمایانگر چیست؟
  داستان احساسی که در ابتدا از سرگذشت پدربزرگ نقل می‌شود به این موضوع می‌پردازد که نوه به علت مسئولیت‌پذیری و عشقی که به پدربزرگش داشته است به مزرعه کوچ می‌کند.
  استفاده از بازی به خودی خود ساده است اما به دلیل وسعت صحنه‌ها، امکانات متفاوت و گزینه‌ها و جزئیات زیادی که برای کنترل در دسترس بازیکن است ممکن است تسلط بر آن زمان‌بر باشد. اما بازی با علائم راهنما و همچنین به وسیله‌ی مکالمات انگلیسی بین شخصیت‌های داخل مزرعه، بازیکن را راهنمایی خواهد کرد.
  بازی جنبه‌ی مدیریت فردی دارد؛ بازیکن باید مزرعه را مدیریت کند، خرج‌ها و درآمدها را کنترل کند، به اسب‌ها و وضعیت حرفه‌ای و سلامتیشان توجه کند و دائم در حال توسعه و بهبود بخشیدن به مزرعه باشد. در طی بازی انواع مختلفی از نژادهای اسب‌ها وجود دارند و بازیکن متوجه می‌شود در حالت کلی برای نگهداری از آن‌ها چه مسئولیت‌هایی برای انجام شدن وجود دارد.
  بازی در ابتدا ذکر می‌کند که پدربزرگ اهل ایرلند است و تمام مکالمات صوتی طول بازی با لهجه‌ی این کشور است.

  آنچه والدین باید بدانند

  در بخش آگاهی والدین درباره‌ کلیت محتوا، داستان و نکات مثبت و منفی آن نوشته‌ایم. همچنین به نکاتی اشاره می‌کنیم که ممکن است برای والدین مهم باشند.

  این بازی شبیه‌سازی از مدیریت یک اصطبل بزرگ اسب است و مانند بازی‌هایی با تم مزرعه‌داری پیش‌ می‌رود. این بازی تصاویر بسیار باکیفیت و تصاویر شبه واقعی دارد و همچنین صحنه‌های مختلف آن به شکل انیمیشن نمایش داده می‌شوند. این موضوع باعث شده است تا حجم بسیار زیادی از حافظه‌ی دستگاه هوشمند و حجم اینترنت را مصرف کند اما در عوض تجربه‌ی بسیار تأثیرگذار و نزدیک به واقعیتی را به بازیکن ارائه می‌کند. در آغاز بازی داستانی احساسی از پدر بزرگی روایت می‌شود که قهرمان سوارکاری و صاحب مزرعه‌ی اسب بسیار بزرگی بوده است. پدربزرگ افتخارات زیادی داشته اما کسی راه او را ادامه نداده است تا این‌که بازیکن در نقش نوه‌ی پدربزرگ مرحوم، تلاش می‌کند تا وارث لایقی برای این افتخارات باشد. بازی از بخش‌های گوناگونی تشکیل شده است که اصطبل بخش اصلی آن است. بازیکن اسب‌های جدید می‌خرد و در آنجا نگهداری می‌کند همچنین باید اصطبل را مدام به روز کند. اسب‌های داخل اصطبل همگی دارای شجره‌نامه و اصیل هستند بازیکن می‌تواند با کلیک روی تصویر هر یک، گذشته و اطلاعات کامل نژادی آن‌ها را بخواند و با نژادهای متفاوت اسب‌ها آشنا شود. بازیکن مسئولیت‌های دیگری دارد و باید سعی کند تا با توجه به بودجه‌ی خود این تجارت را گسترش می‌دهد. او اسب‌های اصیل می‌خرد و آن‌ها را برای جفت‌گیری کنار هم می‌گذارد سپس کره‌های جدید متولد می‌شوند که نژاد آن‌ها اصلاح شده است. بازیکن تصمیم می‌گیرد آن‌ها را بفروشد یا تربیت کند تا با این وسیله درآمدزایی کند. بخش دیگری هم مربوط به تمرین و تربیت اسب‌هاست اما اصل داستان مسابقات سوارکاریست که بازیکن در آن‌ها شرکت می‌کند. این مسابقات در پیست‌های گوناگون و با صدای هیجانی گزارشگر و شیهه‌ی اسب‌ها اجرا می‌شود بازیکن با اسب‌های آماده و تربیت‌شده‌ی خود مثل یک سوارکار حرفه‌ای مسابقه می‌دهد و به سمت نقطه‌ی پایان می‌دود. همچنین او برای داشتن تجربه‌ی آرام‌بخش و نزدیک به واقعیت سوارکاری می‌تواند با اسب موردعلاقه‌ی خود آزادانه در دشت‌ها و جنگل‌ها سواری کند. برای آگاهی از اطلاعاتی که به اشتراک گذاشته می‌شود، بخش قوانین و مقررات حریم خصوصی را مطالعه کنید. این بررسی بر مبنای نسخه‌ی1.25.1 Android در تاریخ ۱۴۰۰/۷/۲۰ نوشته شده است.

  کیفیت

  بازی از هر لحاظ در سطح کیفی بسیار خوبی قرار دارد و تمام مسائل مربوط به دنیای اسب‌ها با دقت و رعایت جزئیات شبیه‌سازی شده است. اسب‌ها رنگ‌ها و نژادهای متفاوت دارند و محل زندگی آن‌ها و پیست‌ها طوری طراحی شده‌اند که برای بازیکن واقعی به نظر برسند. به خصوص که هدایت اسب‌ها هم مشکل نرم‌افزاری ندارد تا وقت بازیکن آن‌ها را هدایت می‌کند احساس یک سوارکار واقعی را داشته باشد. داستان ابتدایی هم با این‌که کوتاه است اما بسیار احساسی و تأثیرگذار بیان می‌شود و صحنه‌هایش انیمیشنی هستند و با کیفیت نزدیک به فیلم‌های انیمیشنی با کیفیت ساخته شده‌اند. صداهایی هم که در سراسر بازی شنیده می‌شوند بسیار دقیق و متناسب با تصاویر هستند.

  تصاویر و ویدیو‌ها

  مصرف گرایی

  مصرف گرایی به معنای وجود هرگونه ویژگی در بازی یا برنامه موبایلی است که باعث می شود تا مخاطب ترغیب به خرید یک محصول خاص یا دیگر بازی ها شود و یا حضور عناصری که به نحوی سبک زندگی‌ مصرف‌گرایانه را تشویق کند.

  بخش فروشگاه جهت خریدهایی مثل سکه، لباس اسب جدید و … فعال است.

  حریم خصوصی

  تمامی اقدامات و استراتژی‌هایی که برای جلوگیری از پخش شدن اطلاعات شخصی کاربران و به دنبال آن سوءاستفاده‌ی افراد نادرست انجام داده می‌شوند و همچنین نوع دسترسی‌هایی که برای انجام محتوایی خاص نیاز است در این بخش قرار می‌گیرد.

  این بازی در حالت آنلاین اجرا می‌شود و در ابتدا تقاضای دسترسی به پوشه‌ها، عکس‌ها، کارت حافظه‌ی دستگاه هوشمند و حساب کاربری گوگل بازیکن را دارد.

  مشخصات برنامه موبایلی

  واحد پول ریال
  طبقه بندی ورزشی