Road of Mahjong

thumbnail
۹ سال به بالا
در رامون، ستاره‌های یک محتوا با توجه به تحلیل کلی سنجه‌ها و نظر بررس و با هدف نشان دادن میزان هم‌راستایی آن اثر با نیازهای رشدی و تحولی گروه سنی موردنظر، ارزیابی می‌شود. با نحوه نوشتن بررسی در رامون آشنا شوید

مطابقت دادن و حذف تصاویر در قالب بازی ماهجونگ

  بررس برنامه: پرستو رحیمی

  سنجه‌ها

  این بخش، مجموعه ای از سنجه‌های مثبت و منفی است که در هر محتوا بررسی می‌شوند، تعداد بولت‌ها نشانگر کمیت آن سنجه است. با کلیک روی هر سنجه می‌توانید توضیحات مربوط به آن را بخوانید.
اطلاعات بیشتر درباره سنجه‌ها را در لینک زیر ببنیید: هر سنجه نمایانگر چیست؟
  قوانین بازی در قالب متن‎هایی به بازیکن آموزش داده می‎شود. انجام بازی تنها با ضربه زدن با انگشت بازیکن بر روی صفحه انجام می‌شود. محدودیت عامل زمان و نکته‎های کمکی موجب افزایش چالش جهت کسب امتیازات کامل مراحل شده ‎است. مشابهت تصویری برخی از تصاویر به دلیل بهره‎گیری از کلمات نوشته شده به چینی و همچنین کوچک بودن تصاویر استفاده شده، موجب صرف زمان بیشتر بازیکن در بازی جهت تشخیص هر یک از اشکال خواهد‌ ‎شد.
  جریان بازی تا حدی مبتنی بر شانس است اما می‎تواند تمرین خوبی جهت افزایش تمرکز در بازیکن باشد. اگرچه بازی با هدف آموزشی تهیه نشده‎ اما الویت بندی و انتخاب تصاویر با توجه به الگوی مورد نظر در هر مرحله می‎تواند موجب ارتقای مدل تفکر استراتژیک در بازیکنان شود.

  آنچه والدین باید بدانند

  در بخش آگاهی والدین درباره‌ کلیت محتوا، داستان و نکات مثبت و منفی آن نوشته‌ایم. همچنین به نکاتی اشاره می‌کنیم که ممکن است برای والدین مهم باشند.

  این بازی در واقع نوعی از بازی تخته‎ای ماهجونگ است. در این بازی فکری که ریشه‌ی چینی دارد تعدادی تصویر با الگوهای متنوع، در هر مرحله نشان داده می‌شود که بازیکن با تطبیق دادن دو تصویر مشابه آنها را حذف کرده و با حذف هر جفت، تصاویر جدید جایگزین آن خواهد شد. هدف هر مرحله تطابق و حذف تمامی تصاویر است. کسب امتیازات کامل بازی با توجه به محدودیت عامل زمان در انجام هر مرحله به دقت و تمرکز بالای بازیکن نیاز دارد. نکته‎های کمکی به صورت رایگان و محدود یا با پرداخت پول و به صورت نامحدود بازیکن را در جریان بازی هدایت خواهد ‎کرد. برای آگاهی از اطلاعاتی که به اشتراک گذاشته می‎شود، بخش قوانین و مقررات حریم خصوصی آن را مطالعه کنید. این بررسی در تاریخ 99/01/27 نوشته ‎شده است.

  کیفیت

  در تصاویر بازی از المان‎های فرهنگ چینی چون اژدها استفاده شده ‎است. تصاویر و الگو‎های بازی در هر مرحله، تغییر خواهد کرد. موسیقی متن آرامی در جریان بازی وجود دارد.

  مصرف گرایی

  مصرف گرایی به معنای وجود هرگونه ویژگی در بازی یا برنامه موبایلی است که باعث می شود تا مخاطب ترغیب به خرید یک محصول خاص یا دیگر بازی ها شود و یا حضور عناصری که به نحوی سبک زندگی‌ مصرف‌گرایانه را تشویق کند.

  جهت خرید کریستال برای خرید درون برنامه و در اختیار داشتن امکاناتی همچون تعداد نا‎محدود نکته کمکی پرداخت مبالغی از 1.39$ تا 74.99$ لازم است.

  حریم خصوصی

  تمامی اقدامات و استراتژی‌هایی که برای جلوگیری از پخش شدن اطلاعات شخصی کاربران و به دنبال آن سوءاستفاده‌ی افراد نادرست انجام داده می‌شوند و همچنین نوع دسترسی‌هایی که برای انجام محتوایی خاص نیاز است در این بخش قرار می‌گیرد.

  بخشی از بازی به معرفی محصولات دیگر ناشر بازی اختصاص دارد و همچنین بازیکنان می‎توانند با گروه پشتیبانی توسط آدرس ایمیل که در بازی قرار داده شده ‎است، ارتباط برقرار کنند.

  مشخصات برنامه موبایلی

  نسخه تست شده روی iOS نامشخص
  واحد پول رایگان
  ناشر FIVE-BN UK LTD
  ارز رایگان