Road Warriors

بررس متن: حامد داوری

12+

شرکت در مسابقات ماشین‌سواری با هدف حذف حریفان یا کسب مقام قهرمانی

ناشر: Lucky Kat Studios سال انتشار: 2017

Road Warriors

12+

شرکت در مسابقات ماشین‌سواری با هدف حذف حریفان یا کسب مقام قهرمانی

ناشر: Lucky Kat Studios

سال انتشار: 2017

بررس متن: حامد داوری

سنجه‌ها
جهان کودکی و نوجوانی
محتوای آموزشی
محتوای بومی و فرهنگی
ترس و خشونت
گفتار نامناسب
محتوای بزرگسالانه
سهولت استفاده

برای نمایش توضیحات هر سنجه روی آن کلیک کنید

جهان کودکی و نوجوانی
محتوای آموزشی
محتوای بومی و فرهنگی
ترس و خشونت
در بخش چالش روزانه هدف بازیکن از بین بردن سایر حریفان از زمین‌ بازی است و با زدن ضربه روی ماشین حریف موشکی پرتاب شده تا باعث حذفش شود.
گفتار نامناسب
محتوای بزرگسالانه
سهولت استفاده
منوی بازی تنها گزینه‌های اصلی را شامل می‌شود که فونت و اندازه‎ی آنها نیز مناسب است. حرکت روبه‌جلوی ماشین به صورت خودکار انجام‌ می‎شود و تنها وظیفه‎ی بازیکن پرش و چرخش ماشین در مواقع لزوم است که با لمس سمت راست صفحه انجام می‌شود. لازم به ذکر است که نحوه‌ی انجام بازی به صورت کامل در ابتدا آموزش داده می‌شود.
آنچه والدین باید بدانند

این بازی نوعی ماشین‌سواری با طراحی دو بعدی و ظاهر پیکسلی است که از دو بخش مسابقات روزانه و نقشه‎ی سیارات تشکیل‌شده است. در بخش اول بازیکن باید با بیست‌وچهار ماشین دیگر مسابقه دهد اما خط پایانی وجود ندارد و تنها وظیفه‌ی بازیکن، از بین بردن سایر حریفان و نابودی ماشینشان است که در صورت محقق کردن این هدف، به کاپ مرحله دست می‌یابد. در بخش دوم بازیکن باید سیاره‌ای را برای سفر انتخاب کند و برای رسیدن هرچه زودتر به خط پایان مسابقه دهد. در طول مسیر بازی، سکه‌هایی برای جمع‎آوری وجود دارد تا در مواقع لزوم مثل گرفتن تجهیزات استفاده شوند. در مسیر مسابقه پایگاه‌هایی برای پرداخت هزینه، دیدن فیلم، ذخیره کردن و تعمیر ماشین وجود دارد. حرکت روبه‌جلو ماشین به صورت خودکار انجام می‌شود اما بازیکن با نگه‌داشتن سمت راست صفحه می‌تواند باعث پرش و چرخش ماشین شود و سرعت حرکت خود را افزایش دهد. بازیکن با یک ضربه بر روی حریف، موشکی به سمت او پرتاب می‎کند. برای آگاهی از اطلاعاتی که به اشتراک گذاشته می‎شود، بخش قوانین و مقررات حریم خصوصی را مطالعه کنید. این بررسی در تاریخ 98/09/14 نوشته‌شده و برمبنای نسخه iOS 1.1.10 است.

کیفیت

بازی با گرافیک دو بعدی و پیکسلی طراحی‌شده است. پس‌زمینه‎ی بازی و منوی آن به سبک فضای کهکشانی و سیاره است. موسیقی بازی، تداعی‌کننده بازی‌های کنسولی قدیمی همچون سگا است.

مصرف گرایی

این بازی دارای خرید درون برنامه‌ای است و در صورت آنلاین بودن تبلیغاتی به نمایش گذاشته می‌شود.

جزئیات برنامه موبایلی
نسخه تست شده روی iOS 1.1.10
حداقل نیازمندی iOS 9.0 یا بالاتر
واحد پول رایگان
ناشر Lucky Kat Studios
سال انتشار 2017