Robin Hood Legends - Merge 3

thumbnail
۱۰ سال به بالا
۸ تا ۱۰ با همراهی والدین
در رامون، ستاره‌های یک محتوا با توجه به تحلیل کلی سنجه‌ها و نظر بررس و با هدف نشان دادن میزان هم‌راستایی آن اثر با نیازهای رشدی و تحولی گروه سنی موردنظر، ارزیابی می‌شود. با نحوه نوشتن بررسی در رامون آشنا شوید

حل کردن پازل تصاویر همسان در فضای داستانی رابین هود

سال: 2018
  بررس برنامه: پرستو رحیمی

  سنجه‌ها

  این بخش، مجموعه ای از سنجه‌های مثبت و منفی است که در هر محتوا بررسی می‌شوند، تعداد بولت‌ها نشانگر کمیت آن سنجه است. با کلیک روی هر سنجه می‌توانید توضیحات مربوط به آن را بخوانید.
اطلاعات بیشتر درباره سنجه‌ها را در لینک زیر ببنیید: هر سنجه نمایانگر چیست؟
  کنترل بازی توسط ضربه زدن با انگشت بر روی صفحه بازی انجام می‎شود متن‎های راهنمایی نیز برای درک بهتر بازی در اختیار بازیکن قرار می‎گیرد. بازی سه درجه دشواری دارد که برای در اختیار داشتن برخی منابع مانند تهیه بیشتر سنگ برای خانه سازی کودک مجبور به انجام مراحل با درجه دشواری بالاتر است.
  عامل تعداد محدود حرکات در حل پازل‎های بازی کودکان را به سمت تصمیم‎گیری در لحظه تشویق می‎کند. شخصیت اصلی بازی رابین هود است که برخلاف تصور پیش‎فرض دختری است و در تلاش برای بازسازی شهر و کمک به مردم است که می‎تواند الگوی خوبی برای بازیکنان خصوصاً دختران باشد. برخی مشاغل مانند آهنگری و ابزار مربوط به آن مثل پتک در بازی نمایش داده شده‎ است که والدین می‎توانند با کمک آن کودک خود را با مشاغل متفاوت آشنا کنند.
  شخصیت منفی بازی که داروغه‎ی ناتینگهام است موجب خرابی بناهای شهر شده ‎است. تصاویری از بسته‎شدن یکی از شهروندان به درخت و آتش زدن قلعه‎ای نیز در بازی وجود دارد. اگرچه خشونت بازی فانتزی است اما می‎تواند موجب انتقال حس ترس به برخی کودکان حساس شود.

  آنچه والدین باید بدانند

  در بخش آگاهی والدین درباره‌ کلیت محتوا، داستان و نکات مثبت و منفی آن نوشته‌ایم. همچنین به نکاتی اشاره می‌کنیم که ممکن است برای والدین مهم باشند.

  نام اندروید بازی Robin Hood Legends – A Merge 3 Puzzle Game است. کودکان در این بازی حل پازل با تم دنیای رابین هود را تجربه خواهند کرد. بازی با حل کردن شکل‎های متفاوت در چارچوب پازل پیش می‎رود. با قرار گرفتن و محور شدن حداقل سه شکل همسان در کنار هم شکل‌های جدید جایگزین آن‎ها خواهند‎ شد. شکل‎های جدید به نوعی حالت ارتقا پیدا کرده‎ی شکل‎های قدیمی هستند. به طور مثال با محور شدن حداقل سه تصویر درخت یک تصویر خانه تشکیل می‎شود. تکیه‎ی اصلی بازی بر حل پازل است و بازی ساختار شهر‎سازی ندارد اما با حل پازل‎های هر مرحله بازیکن امتیازاتی کسب می‎کند که می‎تواند از آن برای بازسازی شهر خود استفاده ‎کند. هر مرحله به عامل تعداد حرکات وابسته است. کودکان در کنار تمرین مهارت تفکر حل مسئله می توانند امتیازات خود را از طریق لینک فیس‎بوکی که در برنامه قرار داده شده ‎است با دوستان خود به اشتراک بگذارند. برای آگاهی از اطلاعاتی که به اشتراک گذاشته می‎شود، بخش قوانین و مقررات حریم خصوصی برنامه را مطالعه کنید. این بررسی بر مبنای نسخه‎ی iOS 2.0.8 و در تاریخ 99/02/7 نوشته ‎شده است.

  کیفیت

  شهر موردنظر در بازی با رعایت جزئیات بالایی مثل نمایش برخی مشاغل، ساختمان‎ها و افراد ولی در مقیاس کوچک تصویر سازی شده‌اند. بازی موسیقی متن آرامی دارد و پس از پایان هر مرحله صدای ریخته شدن سکه‎ها برای ساکنین شهر شنیده می‎شود.

  مصرف گرایی

  مصرف گرایی به معنای وجود هرگونه ویژگی در بازی یا برنامه موبایلی است که باعث می شود تا مخاطب ترغیب به خرید یک محصول خاص یا دیگر بازی ها شود و یا حضور عناصری که به نحوی سبک زندگی‌ مصرف‌گرایانه را تشویق کند.

  امتیازات به دست آمده در بازی یا پرداخت مبالغی از 1.39$ تا 139.99 $ و خرید درون برنامه‎ای به بازیکن کمک می‎کند تا کمک کننده‎هایی مانند الماس را جهت حل آسان‎تر پازل‎ها در اختیار داشته باشد.

  حریم خصوصی

  تمامی اقدامات و استراتژی‌هایی که برای جلوگیری از پخش شدن اطلاعات شخصی کاربران و به دنبال آن سوءاستفاده‌ی افراد نادرست انجام داده می‌شوند و همچنین نوع دسترسی‌هایی که برای انجام محتوایی خاص نیاز است در این بخش قرار می‌گیرد.

  برای انجام بازی دسترسی به اینترنت لازم نیست اما برای عضویت در لینک فیس‎بوک بازی و اشتراک گذاری امتیازات با دوستان دسترسی به اینترنت نیاز است.

  مشخصات برنامه موبایلی

  نسخه تست شده روی iOS ۲.۰.۸
  واحد پول رایگان
  ناشر Big Fish Games, Inc
  سال انتشار ۲۰۱۸
  ارز رایگان