Rolly Legs

thumbnail
۶ سال به بالا
در رامون، ستاره‌های یک محتوا با توجه به تحلیل کلی سنجه‌ها و نظر بررس و با هدف نشان دادن میزان هم‌راستایی آن اثر با نیازهای رشدی و تحولی گروه سنی موردنظر، ارزیابی می‌شود. با نحوه نوشتن بررسی در رامون آشنا شوید

هدایت شکلی مدور در مسیر‎ برای کسب امتیاز

سال: 2020
  بررس برنامه: پرستو رحیمی

  سنجه‌ها

  این بخش، مجموعه ای از سنجه‌های مثبت و منفی است که در هر محتوا بررسی می‌شوند، تعداد بولت‌ها نشانگر کمیت آن سنجه است. با کلیک روی هر سنجه می‌توانید توضیحات مربوط به آن را بخوانید.
اطلاعات بیشتر درباره سنجه‌ها را در لینک زیر ببنیید: هر سنجه نمایانگر چیست؟
  درک چگونگی انجام بازی ساده است. در مسیرهای شیب‎دار و با کند شدن سرعت، شخصیت دارای پاهای روبات مانند خواهد ‎شد که او را در طی کردن مسیر کمک خواهد ‎کرد. مسیر‎های بازی اگرچه تا حدی متفاوت هستند اما ساختار بازی در تمامی مراحل مشابه است که می‎تواند برای بازیکنان به سرعت خسته‎کننده شود. فیلم‎های تبلیغاتی در بازی وجود دارد.

  آنچه والدین باید بدانند

  در بخش آگاهی والدین درباره‌ کلیت محتوا، داستان و نکات مثبت و منفی آن نوشته‌ایم. همچنین به نکاتی اشاره می‌کنیم که ممکن است برای والدین مهم باشند.

  بازیکن در این بازی شخصیت را که شکلی مدور و توپ مانند است را در مسیر مسابقه هدایت می‎کند. موانعی مثل شیب‎های تند یا دیوارهایی که موجب کاهش سرعت می‎شوند در بازی وجود دارند و بازیکن با کشیدن انگشت خود روی صفحه‎ی بازی حرکت شکل مدور را در مسیر‎های متفاوت بازی کنترل کرده و امتیاز کسب می‎کند. بازی هیچ هدف آموزشی نداشته و تنها جهت سرگرمی ساخته شده ‎است. برای آگاهی از اطلاعاتی که به اشتراک گذاشته می‎شود، بخش قوانین و مقررات حریم خصوصی آن را مطالعه کنید. این بررسی بر مبنای نسخه‎ی 2.7 iOS در تاریخ 99/03/2 نوشته‎ شده است.

  کیفیت

  با استفاده از رنگ‎ها و تصاویر مسیر‎های متفاوتی مانند دریا و صحرا در بازی طراحی شده ‎است. شکل‎های ظاهری متفاوتی برای شخصیت در بازی وجود دارد.

  مصرف گرایی

  مصرف گرایی به معنای وجود هرگونه ویژگی در بازی یا برنامه موبایلی است که باعث می شود تا مخاطب ترغیب به خرید یک محصول خاص یا دیگر بازی ها شود و یا حضور عناصری که به نحوی سبک زندگی‌ مصرف‌گرایانه را تشویق کند.

  جهت حذف تبلیغات پرداخت مبلغ 3.99$ لازم است.

  مشخصات برنامه موبایلی

  نسخه تست شده روی iOS ۲.۷
  واحد پول رایگان
  ناشر Voodoo
  سال انتشار ۲۰۲۰
  ارز رایگان