Rolly Vortex

thumbnail
۱۰ سال به بالا
در رامون، ستاره‌های یک محتوا با توجه به تحلیل کلی سنجه‌ها و نظر بررس و با هدف نشان دادن میزان هم‌راستایی آن اثر با نیازهای رشدی و تحولی گروه سنی موردنظر، ارزیابی می‌شود. با نحوه نوشتن بررسی در رامون آشنا شوید

هدایت توپ از میان موانع در محیطی مشابه با گرداب

سال: 2017
  بررس برنامه: پرستو رحیمی

  سنجه‌ها

  این بخش، مجموعه ای از سنجه‌های مثبت و منفی است که در هر محتوا بررسی می‌شوند، تعداد بولت‌ها نشانگر کمیت آن سنجه است. با کلیک روی هر سنجه می‌توانید توضیحات مربوط به آن را بخوانید.
اطلاعات بیشتر درباره سنجه‌ها را در لینک زیر ببنیید: هر سنجه نمایانگر چیست؟
  درک سازوکار بازی بسیار ساده است اما شبیه‎سازی حالت گرداب در بازی موجب بالا رفتن سرعت توپ شده است که هدایت آن و تلاش برای برخورد نکردن با موانع را چالش برانگیز می‎کند. همچنین در بخش داستانی بازی مأموریت‎های نسبتاً دشواری وجود دارد که نیاز به تمرکز بالای بازیکن دارد.
  توپ پس از برخورد به موانع به قطعات کوچک‎تر تقسیم می شود. سرعت بالای توپ و جلوگیری از برخورد آن به موانع موجب ایجاد هیجان مضاعف در بازیکن می شود.

  آنچه والدین باید بدانند

  در بخش آگاهی والدین درباره‌ کلیت محتوا، داستان و نکات مثبت و منفی آن نوشته‌ایم. همچنین به نکاتی اشاره می‌کنیم که ممکن است برای والدین مهم باشند.

  هدف این بازی هدایت توپی کوچک از میان موانع در محیطی مدور و شبیه به گرداب است. بازیکن با کشیدن انگشت خود بر صفحه بازی به سمت چپ یا راست حرکت توپ را کنترل کرده و الماس‎هایی را به دست آورد تا از این الماس‎های به دست آمده رنگ‎ها و شکل‎های متفاوت از توپ‎ها و فضای گرداب را از حالت قفل خارج نماید. بازی در دو بخش امتیازی و داستانی قابل انجام است که در بخش امتیازی بازیکن باید تا حد ممکن از برخورد با موانع ممانعت کند و در بخش داستانی (شامل 20 مرحله است) هر مرحله مأموریت خاصی مانند هدایت توپ نامرئی یا حرکت برعکس در اختیار بازیکن قرار داده می شود. بازی تنها برای سرگرمی تهیه شده است اما به افزایش قدرت تمرکز و بهبود هماهنگی چشم و دست بازیکن کمک خواهد کرد. برای آگاهی از اطلاعاتی که به اشتراک گذاشته می‎شود، بخش قوانین و مقررات حریم خصوصی آن را مطالعه کنید. این بررسی برمبنای نسخه‎ی 1.9.1 iOS در تاریخ 98/10/09 نوشته‎شده است.

  کیفیت

  موانع بازی در شکل‎های گوناگون طراحی شده‎اند. رنگ‎بندی فضای بازی محدود است تا مانع از بین رفتن تمرکز بازیکن شود. موسیقی در بازی وجود ندارد و تنها صدای برخورد توپ به موانع قابل شنیدن است.

  مصرف گرایی

  مصرف گرایی به معنای وجود هرگونه ویژگی در بازی یا برنامه موبایلی است که باعث می شود تا مخاطب ترغیب به خرید یک محصول خاص یا دیگر بازی ها شود و یا حضور عناصری که به نحوی سبک زندگی‌ مصرف‌گرایانه را تشویق کند.

  تبلیغاتی در بازی وجود دارد که برای حذف آن پرداخت مبلغ 3.99 $ لازم است. برای از حالت قفل بیرون آوردن اشکال متفاوت توپ و فضای گرداب، بازیکن می‏‎تواند الماس‎های هر مرحله را به دست آورد یا حداکثر مبلغ 6.99 $ برداخت نماید.

  حریم خصوصی

  تمامی اقدامات و استراتژی‌هایی که برای جلوگیری از پخش شدن اطلاعات شخصی کاربران و به دنبال آن سوءاستفاده‌ی افراد نادرست انجام داده می‌شوند و همچنین نوع دسترسی‌هایی که برای انجام محتوایی خاص نیاز است در این بخش قرار می‌گیرد.

  بازی لینکی در فیس‎بوک دارد که بازیکن می‎تواند از طریق آن علاوه بر به اشتراک گذاری رکورد خود با دوستان، آنها را نیز به بازی دعوت نماید.

  مشخصات برنامه موبایلی

  نسخه تست شده روی iOS ۱.۹.۱
  واحد پول رایگان
  ناشر VOODOO
  سال انتشار ۲۰۱۷
  ارز رایگان